Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    С.Сокільники, вул.Данила Галицького 2.(маршрутка "71С")
     
  2. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Можу порадити гарного дерматолога Сек І. А. Приймає у шкірвендиспансері в районі Політехнічного унів. Лікування доступне за ціною і ефективне. Багатьом моїм знайомим допомогла. В приклад наведу історію про дворічного хлопчика з ранкою на голові, що гноїлась. Мама хлопчика попала до лікаря Науменко в цьому ж диспансері і отримала призначення на 450 гр, в складі якого були засоби Ур"яж і антибіотикотерапія протягом 10 днів!!! Це дворічному хлопчику, ще сказала в яку аптеку піти. Звернувшись до Сек, отримала призначення бовтушку аптечного виробництва за 7 гр. За три дні ранка загоїлась. Ось такі бувають лікарі.
     
  3. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    В мене сьогодні на великому пальці ноги відвалилось половина нігтя, так би мовити відслоївся, вони в мене і так дуже горбаті. Тепер переживаю щоб то не був грибок. Дівчата порадьте до якого краще спеціаліста звернутись?
     
  4. ТАНЮСЯ

    ТАНЮСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Не раджу завідуючого(прізвище забула).Випробувала його професіоналізм на своїй дитині,за,що ладна його вбити....
     
  5. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Була в цього зав.віділення в четвер - черга до нього просто величезна, Я зараз лікую алергію в Сокільниках в зав.відділення. І можу сказати, що як для мене він дуже хороший лікар (перед тим лікувалась на Коновальця - нічого не дало).
    І моїй тітці цей лікар дуже допоміг.
     
  6. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    до якого лікаря порадите звернутись з проблемами шкіри голови, виникають болючі прищики, лупа
     
  7. Lithium

    Lithium Active Member

    порадьте хорошого дерматолога

    сорі шановні модератори, не сваріть дуже, просто не додевилась всі гілки по-людськи, ще раз прошу вибачення.
    Дівчина 7 років постійно має висип на шкірі, точніше навіть плями, ніби як від опіку і от вчора прийшла, а на руці аж рани, тече рідина. Були у різних лікарів, точно ніхто нічого не говорить, одні алергія, одні зниження імунітету, короче діагнозу ніякого не має, що воно таке. Але нічого не домогає, треба уточнити що воно в неї загострюються навесні і восени. Порадьте класного алерголога чи дерматолога, я вже навіть не знаю кого, може в когось були такі проблеми.
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2010
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого дерматолога

    Дивіться тут
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: порадьте хорошого дерматолога

    Не карайте дуже, просто голова не тим забита, видаліть темку, ще раз велике сорі.
     
  10. samaharit

    samaharit New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дівчата, у кого був грибок на нігтях рук? Які аналізи потрібно здати і де це краще зробити?
     
  11. неська

    неська Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    У нас висип на щоках та дупцi.Були в полiклiнiцi на Виговського в дерматолога,каже сиборейний дерматит.Прописала гармональну мазь(адвантан),але я щось не хочу її.Чула гармональні мазі загоняють хворобу всередину а не лікують.Може хтось стикався з подібним..
     
  12. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дівчатка! В мене також проблема- оніхомікоз . а тепер ще й на нігті рук перекинулось.Лікувалась пів року з перервами в Хомик А.А. в Сокільниках, лікар хороший, але мене від випитих таблеток до сих пір шлунок болить, кишківник. не знаю як там моя печінка... Пила Орунгал, дорогущий, припинила пити все відновилось, потім Флюконазол десь 2 місяці. Пройшло десь 2 роки, проблема залишається. Весь той час мажу нігті спец. лаком( мені мама з Канади передає), здається не прогресує, але повністю не виліковується... Може хтось знає як ще можна позбутись того без перорального прийому всякої хімії, бо мій шлунок не витримає такого знущання.
     
  13. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Я мала проблему з дерматитом на обличчі. Теж лікувалася в головного лікаря шкірветдиспансера на Коновальця, в двох дерматологів в Косметологічній клініці. Все давало ефект, але якийсь тимчасовий. Якось мені потрапила в руки книга Синельникова "Возлюби болезнь свою". Після того, як зрозуміла, що в моєму житті викливає таку реакцію мого організму, про дерматит забула.

    Цитую Синельникова про шкірні захворювання:

    Я считаю, что кожных болезней не бывает вообще. Есть внутренние болезни с внешними проявлениями на коже. Поэтому абсурдно и даже вредно использовать мази. Замазывая внешние проявления, мы тем самым загоняем болезнь внутрь. Использование наружных средств - это не лечение, а подавление болезни. Любая болезнь - это сигнал о том, что человек в своей жизни совершает пагубные действия или допускает в свою душу негативные мысли и эмоции. Тем более это очевидно при кожных болезнях.

    На уроках гистологии в мединституте будущих врачей учат, что нервная ткань и кожа при формировании плода происходят из одного зародышевого листка. Так почему же медицина до сих пор не обращает на этот факт никакого внимания и продолжает всем больным с высыпаниями назначать мази, да еще и гормональные?

    Лично я признаю всего три "кожные" болезни (и то с большой натяжкой), при которых можно использовать наружные средства. Это чесотка, лишай и вшивость (педикулез). Но в таких случаях, наряду с использованием наружных средств, необходимо проводить глубокую "чистку" организма и подсознания.

    Болезни кожи - это старая, глубоко скрытая муть, грязь, что-то отвратительное, стремящееся наверх. Кожа в таком случае действует как предохранительный клапан, через который все это выходит наружу. Кожные проявления болезни - это глубоко подавленные эмоции, загрязняющие душу, от которых организм стремится освободиться. Это может быть тревога, страх, ощущение постоянной опасности. Или раздражение в адрес кого-либо. Брезгливость и нетерпение. А также злость, ненависть, обиды и чувство вины.

    Другая возможная причина - вы чувствуете себя беззащитным. Ведь кожа выполняет защитную функцию. Нарушено ваше здоровое и спокойное восприятие окружающего мира.

    Вот некоторые фразы, которые могут указать на причину:

    Что-то раздражает;

    Руки так и чешутся сделать это;

    Зуд к некоторым вещам;

    Я запятнал себя.
     
  14. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Можу поразити ДУЖЕ хорошого дерматолога Лабінський Юрій! Приймає тільки по четвергам в лікарні Шептицьких (біля Цирку)ю З 13.30 до "поки будуть люди"... Сама до нього ходила і Малу водила! Він ще здаєтьсяі в Медінституті викладає, але головне, що дійсно знає свою справу!:girl_cool:
     
  15. Буцька

    Буцька Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Збираюся до Сех І.А. на консультацію. Розклад прийому дізналася, але цікаво, чи там черги великі до неї? (бо збираюсь йти разом з дитиною).
    чи є сенс прийти заздалегідь до початку прийому, чи навпаки - пізніше?
     
  16. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Як пощастить. Буває, що нема людей, а буває вишикується купа людей і з дитиною не дуже хочуть пропустити...
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    І я вже ходила. Дякую всім форумчанкам за пораду. Лікар дійсно хороший і всі лікарі (і начальство) ходять до неї консультуватися. З чергою дійсно проблема. Говорили, що черга велика збирається на початок прийому. Можна попробувати прийти пізніше.
     
  18. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дуже прошу, хто може лікував "ДЕМОДЕКС" (підшкірний кліщ), і чим, і якщо вилікували то за скільки часу. Бо,зробили скребок приписала лікар мазь "Демолан" і протирати перед тим настойкою календули , два місяці мазав , а на третій лікар, ще виписала таблетки "тріхопол" і зробити повторний аналіз зробили, а він нікуди той демодекс не дівся ,і така мілка висипка на лиці, як кропивка і ще й не то пече, не то зудить ,а хлопець молодий ,іде в інститут нервується із такого вигляду, що те лікування безрезультатне, стільки мороки, міняння наволочок , глажка їх ,вмивання кипяченою водою... :girl_cray::girl_cray::girl_cray: Наперед вдячна за поради.
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Ви впевнені що це демодекс? Чому питаю, бо моїй знайомій ставили такий діагноз, скребки якісь робили довго і нудно то лікували, а потім виявилося що то, здається, стрептодермія чи щось таке, призначили правильне лікування і відразу вилікували. Знаю що зверталася в диспансер на Енгельса, до якогось чоловіка. Постараюся в неї уточнити до кого і напишу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    В Сокільниках є спеціалізована шкірна лікарня і там є такий лікар Хомик Андрій Андрійович, хотіла написати Вам в ПП, але чомусь Ви не можите приймати повідомлення. У цій лікарні зразу виготовляють по рецепту лікарства. Їздила з знайомою, їй виписували там таблетки, робили по рецепту мазі і мікстури, дуже довга процедура лікування, але це єдиний лікар який їй допоміг, тому що взагалі то говорять, що ця хвороба не виліковується а лише заліковується на певний час.