Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Перший раз зробили скребок і потім повторно , а хто їх знає , як вони це роблять і чи точний діагноз, бо поки робив процедури личко було чисте і не зудило ,а тільки перестав і через три дні знову те саме почало проявлятися, вже триває біля року часу.Дякую!:girl_curtsey:
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Вже знаю прізвище і ім*я лікаря про якого вам говорила. Городиловський Андрій Йосипович Дермо-венерологічний диспансер на Коновальця (колишня Енгельса, біля Політехнічного) На жаль, ніяких телефонів немаю, та думаю, що в реєстратурі все можна вияснити і при потребі записатися на прийом, чи просто прийти. Бажаю швидкого і ефективного лікування.
     
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    У моєї мами був демодекс, нюансів не знаю, але лікар назначила обстежитись у гастроентеролога і невропатолога. Демодекс і шкірні прояви - відображення внутрішньої проблеми в організмі.
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    городиловський андрій нестерович, зараз займає посаду головного лікаря дермато-венерологічного диспансеру. спеціалізується в більшості на хірургії шкіри (новоутвори і т.п.), а з демодексом краще звернутися до їхніх косметологів. теж на коновальця,1 , в поліклініці, 4 пов. 9 каб
     
  5. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дякую ВСІМ за швидкі поради. Гастроентеролога він проходив ніби УЗД і аналізи не були погані, а ось невропатолога... ,то треба напевно їхати йому до тих лікарів, які ви радити, але ще думає де ,чи куди ближче ,чи де вже таке лікували і вилікували.ДЯКУЮ !:girl_curtsey:
     
  6. Knytuk

    Knytuk New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    маємо з партнером делікатну проблемку.......
    Нам обом потрібно здати аналізи, і щоб їх розтлумачили. І щоб без розголосу. Може хтось знає такий заклад?( поліклініки- ні-ні).
     
  7. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    ну це напене залежить від проблеми... хоча зараз дуже багато приватних клінік, лабораторій (Діла,Синево, Астар ...) у який анонімно можна здати аналізи і домовитись з лікарем, щоб пояснив.
     
  8. Knytuk

    Knytuk New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    та я знаю....
    мені вже порадили "Венеру", думала, може ще хтось щось хороше про них скаже, ніяк не можу наважитись...:girl_crazy:
     
  9. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    в принципі у Венері трошки вищі ціни, ніж у інших лабораторіях, але там швидше готові результати.
     
  10. Titi

    Titi New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    вам треба до Наконечного Андрія Богдановича в "Венері". На мою думку, то лікар від Бога! Бували в нього з різних причин, кожного разу все було професійно.Мені дуже подобається його підхід до пацієнтів:girl_cool:
     
  11. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    В сестри на ногах (згори донизу) дрібні синювато-червоні прищики. Спочатку були тільки знизу до колін, а тепер цілі ноги. Що це може бути? Ходила на коновальця до Шперун, сказали, що це від депіляції, приписала якісь заспокійливі креми, але депіляцію робить тільки до колін, а то цілі ноги. Одним словом, ті креми не допомогли.
     
  12. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Порадьте будь-ласка в Сокільниках хорошого дитячого лікаря-дерматолога!!!!!!!!!!В малого здається грибок на нігтях....навіть не знаю де міг то взяти...вдома ні у кого такого не має....
     
  13. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    MaryF, ми зверталися з малим в Сокільниках до лікаря Хомика Андрія Андрійовича, то він нам сподобався. До речі, в чоловіка теж щось подібне було на нозі, то там же взяли мазок та назначили лікування.
    Якщо потрібно тел - пишіть в пп.
     
  14. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    А можна тел.?
     
  15. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    дівчатка,а звідки береться той висівковий лишай?
    В мене в малої по чолі,висках і трошки на шийці дрібненьких плямок.Але в малої то вже дуже-дуже давно,нам спершу казали,що то гнейс,бо він такого ж кольору,але мене насторожило те,що дуже довго той "гнейс" не проходить, і ще й недавно замітила в себе такі ж плямки(дивно чому раніше не було...в малої вже добрих 1-1,5 років...),і звернулась до дерматолога на Виговського в поліклініку...напрягло те,що вона направила мене(чомусь без малої) на аналізи на RW(що то таке?то ж не резус фактор???)і сказала,що це висівковий лишай,але без мого аналізу не пропише лікування...Це правильно?Чи йти до інакшого дерматолога?І ще-питання ДУЖЕ актуальне,бо 9 серпня маємо їхати на моря...
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

     
  17. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    думаю можна. а ви не хочете звернутися на Коновальця у шкір-вен. диспансер.?
    там і ваш аналіз візьмуть і дерматологів там купа.
     
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    реакція вассермана на сифіліс. обов"язковий аналіз для всіх хто звертається в дерматовенерологію
    Різнокольоровий (висівковий) лишай – хронічний дерматоз, виклкається грибом Pityrosporum ovall. На тулубі з`являються чітко окреслені бляшки, які на загорілій шкірі здаються білими, а на білій світло-коричневі.
    В основному хворіють молоді люди. Провокуючими факторами до появи захворювання є підвищена пітливість або часте миття.
    Скарги у пацієнтів, як правило, відсутні. Іноді легкий свербіж. Хворі звертаються на консультацію через косметичний дефект шкіри.
    Присутні на шкірі грибки "підривають" клітини епітелію і дещо розвертають їх відносно поверхні шкіри, тому вони під дією ультрафіолету стають темно-коричневими. Після лікування або регенеративного злущення плями стають депігментованими. Основним в лікуванні є максимально обмежити провокуючі фактори (миття, пітливість), термічна обробка натільної білизни.
    В основному призначається місцеве лікування.

    потрібно здавати за місцем звертання. якщо не довіряєте цій поліклініці, то звертайтеся в спеціалізовану на коновальця, там відразу і лікування призначуть
     
  20. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дівчатка, порадьте, будь ласка, дерматолога, який спеціалізується саме на лікуванні бородавок. Можливо, хтось зіштовхувався з такою ж проблемою. У мене на обличчі є багато плоских бородавок, і їх кількість щодня збільшується. Вже почали з'являтися на інших частинах тіла: на руках, ногах, спині. Також вони є в зоні геніталій.
    Перші маленькі бородавки виникли на підборідді десь років п'ять тому. Їх видалили кислотою в косметологічному кабінеті. Певний час бородавки мене не турбували. А років два тому почали виникати в зоні геніталій (на лобку), потім - на обличчі. Я чула, що бородавки - це вірусна інфекція. Тому, я так розумію, їх потрібно не просто видаляти, а лікувати "зсередини". Підкажіть, будь ласка, до кого звернутися.