Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Tratata

    Tratata Active Member

    Зав.в-лом проктології в медінституті (Льв. обл.клінічна лікарня, вул Нєкрасова) Витвицький Ігор Карлович, тел. в кабінет 295-37-37, моб. 0677448826 (записуватись не потрібно, краще йти в понеділок (не операційний день), також у клініці "Істина"по запису (Наукова, 12а).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, хто звертався з дитиною до проктолога?Маємо певні підозри, але малому 3 роки, чи прийме його дорослий лікар?
     
  3. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    дівчатка, а яке лікування гемороїд. вузлів допомогло Вам ?
     
  4. divadivulya

    divadivulya Member

    Дівчатка, хто має номер Стасишина Р.І. скиньте в приват! Дуже треба! Дякую!
     
  5. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Операція :) І свічки гемороль. Вони дешеві і на травяній основі, але мені допомагають набагато краще, ніж дорогі гормональні препарати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Libell

    Libell New Member

    Напишіть будь-ласка номер моб. Хавунки.
    Дякую!
     
  7. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Написала))) Він може не брати слухавку коли на операції, але потім сам передзвонює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А я користуюся свічками з обліпихи,теж допомагають коли загострюється ситуація.Ціна дешева.А ці свічки гемороль в яку ціну?
     
  9. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    а я думала обліпих свічки більше допомагають при тріщинах.
     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я їх використовую ,коли з'являється невеличка шишечка,то вони допомагають і вона зменшується в розмірі і зникають ці неприємні відчуття.
     
  11. lvivska lvivska

    lvivska lvivska New Member

    А можна і мені номер Хавунки? до нього потрібно попередньо передзвонити?
     
  12. lvivska lvivska

    lvivska lvivska New Member

    Ще делікатне питання:girl_in_dreams:... до візиту готуватись самостійно (якщо можете, поясніть взагальному)? чи спочатку лікар каже, як саме підготуватись, і вже наступного разу огляне? бо десь пише самостійно клізму зробити, десь - використати препарат Мікролакс....
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Читайте в темі, тут вже описувалося. Я нічого не робила, прийняли і оглянули як є
     
  14. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Так, пишу в приват. Краще записатись, мабуть. Або, принаймні, спитати його коли можна прийти.
     
  15. myssa

    myssa New Member

    Дівчата, напишіть будь ласка номер моб. Хавунки. Дуже потрібно.
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miu

    Miu New Member

    Хавунка постійно приймає в Параскеві, де є попередній запис. Тому якщо не хочете сидіти в черзі - дзвоніть в Параскеву. Також його номер вам не потрібен, бо працівники Параскеви, на відміну від нього, в телефонному режимі пояснять принцип підготовки до огляду. Його номер візьмите вже особисто якщо буде потреба. Я лікувалась у нього але нажаль моя проблема надто серйозна, він мені не дуже допоміг. Може хтось має досвід спілкування з Лозинським або Витвицьким з приводу серйозних захворювань як от хвороба Крона? Буду дуже вдячна за будь які коментарі
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Була в Хавунки. В мене не виявив проблеми, казав, що мої тріщини добре загоєні, і дійсно стан зараз набагато покращився, дотримуюся дієти.
    Раджу записатися наперед, бо приймає він у Параскеві тільки по вівторках і може бути все розписано і мусите тоді чекати.
     
  18. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    а яка саме дієта? в чому полягає?
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2016 ---
    Дівчата дайие номер Хавунки
     
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Основна мета моєї дієти - нормалізувати травлення. Мають бути випорожнення (соррі за подробиці, але як є)кожен день. Все, що може провокувати запори - мучне, особливо білий свіжий хліб чи забрати, чи обмежити до мінімуму. Перейшла на хліб/багет з висівками і то без фанатизму.
    Кисломолочка замість свіжого молока. На ніч п'ю кефір з чайною ложкою висівок.
    Овочі-фрукти мають бути КОЖЕН день. Хоч помідор чи огірок не забути на тарілку додавати. Зараз молоді буряки - дуже смачні. Чорнослив пожовувати.
    Крупи-кашки. (хоч мені не всі підходять). "Промаслювати" їжу оліями.
    Ну і так дивитися за організмом, що йому подобається, від чого легко ходити в туалет.

    І ще, Хавунка сказав, що кишечник є дуже чутливий до вмісту води в організмі. То 1,5 л простої води треба випивати. В мене пляшка Моршинської на столі на видному місці, біля неї стакан. Проходячи повз наливаю і п'ю. То треба себе привчити. Ніякі чай/компоти того не замінять.

    2 дні не какаєш - на третій зробити клізму. Їдеш кудись - взяти препарати для полегшення випорожнення.

    Тільки почула болі - мені помагають свічки з обліпихової олії, двічі на день (з яких одна на ніч). І гемороль протягом дня.
    Але зараз т-т-т все нормально. Це ТАКІ болі, що краще дотримуватися дієти.
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А де ви висівки берете?