Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Це точно треба залишити. Норомовен треба пити курсом пару місяців, якщо повторюється. Там в інструкції розписано.
     
  2. halinkaa

    halinkaa New Member

    Дякую) Нам прописали попити місяць, а на те, що можна більше я не звернула увагу.
     
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а які свічки ви приймали?
     
  4. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Не погоджуюсь. Плавання не шкодить, навіть навпаки корисне. Єдине коли треба робити перерву з плаванням, це у дні загострення.
     
  5. MariannaVVV

    MariannaVVV New Member

    Підкажіть яка приблизно ціна операції висічення анальної тріщини в мед.інституті?
     
  6. semola

    semola New Member

    Хто має контакти Стасишин Роман Ількович і Хавунка Іван Володимирович? напишіть будь ласка
     
  7. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Скиньте, будьконтакти Хавунка І. В,
     
  8. Milochkamilla

    Milochkamilla New Member

    Дівчата, хочу поділитись досвідом, може комусь в пригоді стане. Я дуже довго не зверталась нікуди, шукала лікаря жінку. І знайшла, правда аж у Рівному. Їздила 4 рази раз на 2 тижні.І от нарешті закінчилось моє лікування. Але в мене задавнений випадок, давно маю ту проблему, ще від школи. Внутрішній геморой 3 стадія. Стало набагато краще після першого ж разу, але лікар казала, що треба 4. То я їздила. А в мед.інст. була, то сказали, що тільки операція і крапка.
     
  9. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    а можна контакти лікаря в ПП
     
  10. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    А в чому суть лікування, яке Вам допомогло?
     
  11. Milochkamilla

    Milochkamilla New Member

    В мене був поліп вeликий, аж заважав вжe мeні і гeморой. Спочатку лікар видаляла поліп під місцeвим знeболeнням, а потім проводила коагулювання вузлів за 2 рази. У мeнe було 4 вузли. І чeтвeртий раз я була, просто щоб вона онлянула, чи всe добрe.
     
  12. Martitta

    Martitta New Member

    Дівчата порадьте до кого краще звернутись з питанням висічення тріщини, яка ціна цієї операції в меді та військовому? Чи є тут такі у яких тріщина давно і нічого не робили. Які можуть бути ускладнення якщо не робити операцію?
    Попередньо була у Стасишина після пологів 3.5 міс. Він поставив вердикт -операція. Малена на ГВ планувала після закінчення годування піти на операцію тому що мазі, свічки забирають дискомфорт тільки на деякий час. А коли припиняю біль повертається.
     
  13. Melissa

    Melissa New Member

    Дівчата, хто може дати контакти Хавунко Івана Володимировича? Конче потрібно, а в Параскеві все розписано на місяць наперед
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Martitta, я вже десь писала, що у мене тріщина з 18-ти років. Зараз мені 29. Була на огляді, то лікар сказав або операція, або полегшуєте стан самі собі. Я поки обходжуся підручними засобами. Плюс додався геморой. Теж рятуюсь ситуативно. Я собі так роздумую, оскільки у мене проблеми із кишківником (мала величезну виразку 12-ти персної кишки) і від того часті випорожнення, що подразнюють стабільно пряму кишку. Тому, навіть якщо і виріжу собі геморой та тріщину, а проблема в корені із кишківником залишиться, то він у мене знову з’явиться, так можна по колу йти. А кишківник вже у мене якось не виліковується до кінця. Втомилася ті зонди ковтати. А все без толку. Тому, я рятуюся поки можу, а вирізати встигну.
     
  15. Martitta

    Martitta New Member

    HappyViki тут мені писали що тріщина може (через багато років) призвести до раку. Мене це лякає, а вас? Чи може тріщина стати причиною геморою? Я також поки підручними способами обходжусь, але не знаю на скільки часу мене вистачить.
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2018 ---
    Дівчата дізналась за Параскеви операція 4800 (скальпель + радіохвильвим припалюванням що призводить до шв.заживання). Якщо комусь буде відомо інфо про ціну в державних лікарнях, напишіть будласка☺
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Martitta, чому ж не боюся, боюся. У мене дідусь мав рак прямої кишки, оперований, кишка виведена на бік була. Бачила це на власні очі. Страшно. Але чи це спричинила тріщина, чи що іще невідомо, лікарі схилялися до думки, що від важкої фізичної праці (дідусь був будівельником). Та і вчені до кінця не володіють інформацією про те, звідки береться ця страшна недуга. Теоретично, так, тріщина - це джерело для розмноження інфекцій. Як і ерозія, наприлад. Тому, напевно, всяке може бути. Я не займаюсь самолікуванням, була не в одного проктолога, лікувалась у проктології у стаціонарі, ніхто раком не лякав. Єдине, це те, що операція не завжди панацея. Оце і хотіла донести. Кожен сам зважує всі за і проти для себе і тоді приймає рішення. Не хворійте!
     
  17. Martitta

    Martitta New Member

    Операція не панацея, якщо в подальшому не коригувати харчування і подразнювати місце висічення. Це якщо говорити про тріщину( за геморой не знаю).
     
  18. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    щось не можу зараз знайти інформації про цього лікаря і натрапляю на ДП - був чудовим лікарем..
    Декілька років тому успішно пролікував мого чоловіка, зараз знову є потреба звернутись до п. Юрія. Невже з ним щось трапилось?
     
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    вже в карму отримала відповідь, дякую,
    а також на сайті медичного центру, де працював п. Юрій знайшла інформацію, що його вже немає з нами..((
    Дівчата, а може хтось знає, хто замість Коваля зараз працює в приватному кабінеті на Хуторівці 38 ?
     
  20. Martitta

    Martitta New Member

    Привіт, дівчата. Пишу свій відгук після консультації лікар'я Хавунка Івана Володимировича. Була у нього на огляді в львів.обл. Хороший і вічливий лікар. Чудово знає свою справу. (При гв не наполягає на операції, лише в крайніх випадках).
    В моєму випадку його відповідь мене потішила, сказав що операції немає потреби робити. Рекомендував слідкувати за дієтою і обліпихові свічки + обліпихову олію.
    Думаю, як би не медикаменти з-за кордону, які хороші люди мені порадили, ситуація була б гіршою. Тому з свого власного досвіду, знаю що не завжди при тривалій тріщині необхідна операція. Але це все індивідуально, від больових чи ні відчуттів, лікуванні та вірі в результат. Будьте здорові!