Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
 1. byzia

  byzia New Member

  Порадьте хорошого проктолога у Львові)))і якщо можна номер зразу)
   
 2. Nataliaaaaaaa

  Nataliaaaaaaa New Member

  Надішліть, будь ласка, контакти когось з цих лікарів (Хавунко І.В., Мацяк Ю.Ю., Бариляк А.Ю., Стасишин Р.І.), буду дуже вдачна, дуже терміново потрібно!
   
 3. Sych Natali

  Sych Natali Sss Kylie

  А контакти Хавунки маєте?)
   
 4. koroljok

  koroljok Well-Known Member

  32 тиждень вагітності- і на тобі, вилізло щось незрозуміле(( ходила до того до Вітвицького вІстину, але його до 9 червня не буде.Боюсь стільки чекати - підкажіть до кого ліпше підійти в медінституті
   
 5. byzia

  byzia New Member

  Ходила до Стасишина Романа, дуже задоволена ним)Вирішив мою проблему дуже скоро))можу вам порекомендувати ,хороший лікар))
   
 6. koroljok

  koroljok Well-Known Member

  дякую, була сьогодні в Головчанського))
   
 7. Yuliankaaaa

  Yuliankaaaa Member

  Дівчата, всім привіт. Я знову тут. Цього разу таке загострення, що скоріше за все треба йти на операцію. Хто робив у Стасишина? Як він оперує, можна йому довіритись?
   
 8. lyudiklak

  lyudiklak New Member

  Друзі а хто робив склеротерапію Гемороїдальних вузлів якщо робили тоді де робили у кого скільки оплатили я знаю що склерування гемороїдальних вен реально вирішує надовго проблему а проктологи реально це не роблять для того щоб ми носили увесь час гроші щоб вони мали роботу і годували нас ДЕТРАЛЕКСОМ який на трохи знімає проблему а далі знов походи до ПРОКТОЛОГА. НЕ лініться напишіть нехай люди знають де якісно роблять у Рівному Львові чи в Тернополі.
   
  • Інформативно Інформативно x 1