Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. byzia

byzia New Member

Порадьте хорошого проктолога у Львові)))і якщо можна номер зразу)

2. Nataliaaaaaaa

Nataliaaaaaaa New Member

Надішліть, будь ласка, контакти когось з цих лікарів (Хавунко І.В., Мацяк Ю.Ю., Бариляк А.Ю., Стасишин Р.І.), буду дуже вдачна, дуже терміново потрібно!

3. Sych Natali

Sych Natali Sss Kylie

А контакти Хавунки маєте?)

4. koroljok

koroljok Well-Known Member

32 тиждень вагітності- і на тобі, вилізло щось незрозуміле(( ходила до того до Вітвицького вІстину, але його до 9 червня не буде.Боюсь стільки чекати - підкажіть до кого ліпше підійти в медінституті

5. byzia

byzia New Member

Ходила до Стасишина Романа, дуже задоволена ним)Вирішив мою проблему дуже скоро))можу вам порекомендувати ,хороший лікар))

6. koroljok

koroljok Well-Known Member

дякую, була сьогодні в Головчанського))

7. Yuliankaaaa

Yuliankaaaa Member

Дівчата, всім привіт. Я знову тут. Цього разу таке загострення, що скоріше за все треба йти на операцію. Хто робив у Стасишина? Як він оперує, можна йому довіритись?

8. lyudiklak

lyudiklak New Member

Друзі а хто робив склеротерапію Гемороїдальних вузлів якщо робили тоді де робили у кого скільки оплатили я знаю що склерування гемороїдальних вен реально вирішує надовго проблему а проктологи реально це не роблять для того щоб ми носили увесь час гроші щоб вони мали роботу і годували нас ДЕТРАЛЕКСОМ який на трохи знімає проблему а далі знов походи до ПРОКТОЛОГА. НЕ лініться напишіть нехай люди знають де якісно роблять у Рівному Львові чи в Тернополі.

• Інформативно Інформативно x 1