Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

 1. kolotova

  kolotova New Member

  і мені будь ласка номер
   
 2. BunnyUA

  BunnyUA New Member

  Дайте будь ласка телефон Стасишина і де він приймає.
  Дуже дякую
   
 3. Lvivna

  Lvivna Member

  Привіт! Дівчата, хочу запитати за вашим досвідом. Після річного внутрішнього геморою і заліковування свічками, вийшов на новий рівень - зовнішній. :) Пролікувала свічками і маззю, пішла в медінститут до дохтора, бо вирішила не довіряти проктологу з поліклініки. Призначив мазь Гепатромбін і Нормовен. Але схиляє все-таки то забрати. Якось не хочу пороти гарячку. Комусь при зовнішньому геморої допомагало консервативне лікування?
   
 4. nivolk

  nivolk New Member

  Я только искреннюю благодарность могу написать проктологу Мищенко Михаилу Владимировичу Мищенко Михаил Владимирович - проктолог, хирург, к.м.н. | Mediland, Киев. Если бы не он, я бы и дальше мучилась, терпела. Хорошо, что вообще решилась с такой проблемой в больницу обратиться. Поздновато, конечно, кроме операции мне уже ничего не могли предложить, но зато сейчас все отлично. Михаил Владимирович безупречно прооперировал, обошлось без осложнений, без проблем. Я забыла, что такое геморрой. Тема не очень приятная, но я хотела об этом рассказать, чтобы другие не мучились так же и сразу шли к хорошему специалисту.
   
 5. oksanakraevska

  oksanakraevska New Member

  Дівчатка, всім привіт) дуже попрошу Вас, хто має номер телефону лікаря Стасишина, чи можете написати в приват? Треба особисто для себе
   
 6. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Скажіть будь ласка, а це ви до нього ходили чи хтось зі знайомих? Хочу комусь показатись, бо після пологів маю вузлик, він мене не турбує, але не хочу чогось пропустити. Буду вдячна за ваш відгук. Він на сихові приймає?


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 7. Рибка

  Рибка Well-Known Member

  Він є в Центрі реабілітації "Галичина", на Хуторівці. Якщо попередньо домовитесь, то думаю, прийме.
  В нього я робила гастроентероскопію, чисто профілактично ( поки була там на реабілітації). Приємний дядько)
  А як до проктолога - то дуже хороший знайомий звертався до нього, була серйозна проблема. Каже - толковий лікар, і далі спостерігається в нього.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 8. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Дякую дуже. Спробую записатись.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 9. Moza

  Moza Member

  Доброго дня, порадьте проктолога, бажано щоб приймав приватно. Вже тривалий час загострення, колись була операція і довга ремісія, але після пологів постійні загострення.