Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    То, до речі, в них фішка: сходу пропонувати дорогі ліки чи процедури, не пояснюючи ні діючої речовини, ні виробника, протипоказів і т.п. Що є порушенням законодавства.
     
  2. Neosoftlviv

    Neosoftlviv New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Більше того - кілька днів після прийому мені подзвонила дівчинка з реєстратури і каже, у нас зараз знижки і ми можемо Вам запропонувати дуже хорошу ціну за лікування - 6500 грн!!!. Я в шоці - кажу, що мова про ніяке лікування не йшла і що вперше чую такі цифри... вона щось там повозмущалася і поставила трубку...
     
    • Баян Баян x 1
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Прочитала кілька відгуків про відділення проктології у медінституті, і вирішила додати свій. Зверталась до Мацяка Юрія Юрійовича, правда по знайомству. Але лікування допомогло і він реально відкрив очі на цю хворобу. Тим більше він лікар-проктолог в другому поколінні. Тому рекомендую звертатися у медінститут. Правда приміщення там страшненьке, як у всіх державних лікарнях, але лікують там на совість. А у заввідділенням - взагалі золоті руки. Правда, я у нього не була, але мама моєї співробітниці оперувалась у нього. І рекомендації теж найкращі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    ой, там навіть дуже страшненьке. Але ми теж минулої зими зверталися в медінститут. В чоловіка були куприкові ходи . Операцію робив лікар Хавунка, імені не пам"ятаю. Все пройшло добре, всі залишилися задоволені. Раджу цього лікаря ще й через те, що з ним легко розмовляти, легко йде на контакт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Дівчата, підкажіть як до Витвицького в медінститут потрапити, можна просто на прийом, чи по знайомству? Як його ім'я, по-батькові? Може хто знає як з ним зв'язатися? Буду вдячна, бо ДУЖE ТРЕБА.
     
  6. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Витвицький Ігор Карлович. Можна просто на прийом. Тел. в кабінет просіть в пп
     
    Останнє редагування модератором: 1 Грудень 2012
  7. tramontina

    tramontina New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Один з найкращих проктологів у Львові - Коваль Юрій Володимирович. Потрапила до нього на консультацію в клініці Параскеви. Дуже задоволена. З лікування геморою без операції - кращого лікаря у Львові точно не зустрічала. (Він ще ніби то має кабінет десь на Сихові, але мені у Параскеву зручніше було, та й обладнання там нормальне).

    Також мала потребу у обстеженні кишківника -, але хотіла тільки щоб жінка це робила - потрапила до ендоскопіста у Параскеві - Гули Ганни. Все було супер - досить безболісно, акуратно. І все потім детально пояснила на фото на моніторі.

    Витрачені гроші себе повністю виправдали )) Шкода, що державні установи не можуть мати нормального рівня ні по відношенню до хворих, ні по обладнанню...
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Має, Хуторівка 38 - це центр реабілітації інвалідів, я була на прийомі в нього там - дійсно дуже хороший лікар. П.С. Консультація що в Параскеви, що там - получається в одну ціну.
     
  9. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Я теж була на консультації в ОКСВОРД, правда, в лікаря - чоловіка. Мені не сподобалось, мало того, що відразу запропонували лікування за 5600, навіть не пояснивши суті проблеми, так ще й стверджували, що нічого іншого в лікуванні геморою 1-ї стадії не допоможе. Мовляв, свічки і таблетки "ще нікому не допогли". Цікаво, навіщо тодії їх продають??!!
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    неправда, допомагаюсь, й при 2 стадії - зверніться до якогосчь інакшого лікаря - я для себе завдяки цй темі , відкрила 2-х, лікування не є швидким, але ефект є.
     
  11. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    лежала я в проктології з людьми після Оксфорда...як результат більшість опинялась в обласній держ. проктології, тому зі впевненістю можу сказати, що мало кому там допомагають - тільки гроші з людей тянуть. Коваль гарно лікує без оперативного втручання, до Витвитцького - у випадку, коли без операції ніяк. Мацяк Юрій Юрійович у Витвицького дуже хороший лікар!!!


    ---------- Додано в 13:18 ---------- Попередній допис був написаний в 13:08 ----------

    Коваль це робить
     
  12. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Я теж так вважаю, в моєї мами після пологів геморой вилікували свічками... Не підкажете номер хорошого проктолога? в приват, бажано жінки:sad:
     
  13. olesyadl

    olesyadl New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Підкажіть, чи змінилося ставлення до Оксфорда за останній час? Там змінилися лікарі, чи хтось лікувався у них недавно? Не люблю дежавних лікарень і практично туди не ходжу, тільки якщо потрібен папірчик. Але про оксфорд враження бачу не дуже... Може є якась інша приватна клініка?
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Є, Клініка Святої Параскеви.
    Були на консультації в Коваля, призначив лікування: свічки, мазі, таблетки, а за 2 тижні до нього на процедури. Треба 4 процедури по 1900 грн.
     
  15. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Плюсуюся. Перша консультація 250 грн, повторна - 150 грн (на сьогоднішній день). Так як не виявилося проблем, то більше не платила нічого (не враховую профілактичні медикаменти, куповані в аптеці).
     
  16. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Лікар-проктолог

    чула багато схвальних відгуків про Вариводу старшого звідти (здається, він зав.відділенням). Знайомі, що до нього зверталися, кажуть, що професійний делікатний і тактичний лікар.


    ---------- Додано в 21:21 ---------- Попередній допис був написаний в 21:19 ----------

    в попередніх дописах знайшла на підтвердження свого допису
     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Дуже хороший лікарь, майже 1,5 роки мучилась, а зараз тфу тфу все гуд ;)
     
  18. olesyadl

    olesyadl New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Дякую за поради. Напевне все-таки спробую в Оксфорді, а там побачу.
     
  19. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    У мене питання, як проблеми в цй сфері можуть вплинути на проблеми в гінекології?
     
  20. Aminka24

    Aminka24 New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Хто робив операцію по видаленню анальної тріщини, поділіться будь-ласка досвідом, як вона проходить, скільки часу, під яким наркозом, як довго приходиться від операції відходити, через скільки днів виписують і т.д.?