Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Хороший спеціаліст він і без обладнання підкаже,що робити.В приватних клініках,як на мене просто здирають гроші за комфортність і престиж,а консультація така сама як і в поліклініках інколи навіть гірша.Просто хтось має гроші,щоб відкрити приватну установу,а хтось зі своїми цінними заннями сидить в звичайній поліклініці.Ну це моя думка,а вам вирішувати.
     
  2. kerosinka

    kerosinka Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    і мене це "щастя" не обминуло. після пологів з'явився зовнішній геморой, але не турбував, не болів, от я і нічого не робила..... сподівалась що минеться.... а через 4 місяці почалось, в туалет як на війну.... витратила купу грошей на свічки, мазі , таблетки. вони допомагали тільки на короткий час. вже пройшов рік, далі нема куди тягнути, треба йти до лікаря. дівчатка, підкажіть, до огляду у проктолога потрібно якось готуватись вдома ( клізму чи проносне)? буду дуже вдячна.
     
  3. Mastter

    Mastter Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    У Параскеви є ще один лікар Кожем’якіна Крістіна. Хтось, можливо лікувався в неї?
     
  4. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Порадьте у ПП лікаря-проктолога. Треба дуже терміново, можливо, хтось має контакти лікарів. Дякую!
     
  5. Aminka24

    Aminka24 New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    В мед. інституті у відділенні проктології всі лікарі хороші!
     
  6. injan

    injan миється в бані

    Відповідь: Лікар-проктолог

    мушу написати відгук, бо декілька років не могла наважитись піти до лікаря, поки не утворився тромбоз і вже діватись було нікуди :sad:
    в мед інститут не знала з "якої сторони " попасти- по протекції чи направленню і щоб не мучатись вирішила йти в св.Параскеви до доктора Хавунка! Чудовий лікар- коректний, культурний. Умови в клініці прекрасні- чисто, спокійно, на огляд дають вдягнути одноразові трусики- це дуже полегшало мою стидливість, що не потрібно було цілком голою там лежати!
    Там же буду і робити видалення. Тому раджу не стидатись і звертатись до спеціалістів!
     
  7. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Якщо це Хавунка Ігор Володимирович, то вн дійсно дуже хороший спеціаліст.
     
  8. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Відгукніться про Лозинського Юрія Сильвестровича! Буду дуже вдячна!!!
     
  9. Osin

    Osin Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    ++ і я в нього була на прийомі в медінституті. Хороший фахівець, тактовний. Хоча того дня він кудись дуже поспішав, але погодився мене таки прийняти. При цьому уважно вислухав усі скарги, розпитав і не підганяв.
     
  10. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Дівчата, дуже терміново потрібно мобільний телефон Хавунки І.В. Може хто має? Можна в пп. Дякую.
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    лікуюся в нього, трошки "себе на уме", але загалом непоганий лікар
     
  12. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    І лікар хороший, і людина приємна - він робив мені операцію, дуже йому вдячна.
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Хто б міг дати контакти лікарів Витвицького і Хавунки?
     
  14. madey

    madey New Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Дівчата,також шукаю контакти Витвицького Ігора Карловича – завідувача проктологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.
    Буду дуже вдячна за телефон в ПП
     
  15. Tratata

    Tratata Active Member

    Дівчата, чи хтось лікувався в лікаря-проктолога Кожем'якіна Христина? Дякую за відповідь :)
     
  16. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог


    Малий має проблему- закупорку крипт. Порадьте лікаря який би стикався з немовлятами. Бо у не профільних хірургів дуже різні погляди на хід лікування.
     
  17. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-проктолог

    Отже були ми нині в медуніверситеті, у пана Ореста Видився мені фахівцем. Пояснив що би то могло бути, дав поради, прогнози, пояснив чим саме небезпечна операція токому малому.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Може хтось знає хорошого проктолога, який спеціалізується на онко-проблемах, потрібна Консультація у лікуванні. Дякую!
     
  19. kerosinka

    kerosinka Member

    після пологів 1,5 роки збиралась до лікаря. думала що в мене геморой. нарешті сходила, була на прийомі у Казимири на Сихові ( в 4 полікл.), сказав що, те що я вважала гемороєм є насправді тріщиною. виписав мазь і свічки і сказав що нема чим перейматись, має бути все добре. Хоча оглядав пальцями, думаю це не надійно, бо він не міг побачити наприклад внутрішнього геморою....Хтось стикався з проблемою тріщин? Це реально таку забавнену ситуацію вилікувати мазями і свічками? Бо я щось не дуже впевнена.... хоча лікар в загальною ніби не поганий, стриманий, культурний, все пояснив, причини, як лікуватись, як харчуватись, які можуть бути наслідки при наступній вагітності і т.д..... Але все ж хочу ще звернутись до Ореста Орестовича (прізвище не пригадую) в Параскеви. Цікаво почути думку ще одного проктолога, щоб бути впевненою.
     
  20. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    В будь-якому випадку пробуйте, тут важлива дієта, рухливий спосіб життя, і підібрати ті засоби, які саме для вас будуть помічні. Бо окрім того порадити зможуть лише операцію.