Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Тріщини також бувають різні. Але в принципі при огляді це помітно. Правда не уявляю, як можна оглянути пальцями :girl_haha: Є тріщини, які потребують оперативного втручання також.
    При внутрішньому геморої вузлики знаходяться всередині і лікар це бачить, на скільки я розумію.
     
  2. Anisha

    Anisha New Member

    дівчата підкажіть куди краще з дитиною до проктолога йти? може хтось порадить хорошого лікаря з підходом до дітей?
     
  3. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Дівчата,Що ви на даний момент можете сказати про Коваля Ю.В.?Як він ,як спеціаліст і чи "ніжний" та толерантний в огляді?Загалом ваша думка про нього.Дякую
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2015 ---
    Дівчата,може їх обох хтось знає....До кого краще звернутись,до Хавунки чи Коваля?Вагаюсь до кого з них?
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. tasiap

    tasiap New Member

    Доброго дня, дівчатка, хочу з вами поділитись однією вирішиною проблемою яка пов!язана з проктологією. Мені 24 роки, я мала анальну тріщену. Досить сильно боялась йти на операцію тому шукала всі інші методи. І самолікування також в тому списку було майже рік я так промучалась, потім вирішила піти в звичайну ліканю, бо сил вже не було, всі лікарі в яких я була кричали, що можна вилікувати свічками, а щоб полегшити дефлектацію можна пити послаблюючі засоби. Так я промучалась 4 місяці. Потім я вирішила піти в приватну клініку і пішла в Оксфорт мене там так налякали, що в мене там взагалі повний жах, поставили рахунок на 18 тисяч, я взялась за голову ... а для студента, як я то взагалі захмарні гроші!!!Сказали треба спочатку залікувати трішину (950 гривень маз) пів курса, а потім все інше. я прокілувалась заплатила 950 гривень мені наче стало легше. я вже надіялась що все пройшло, але не тут то було.. за 3 тижні все повторилось і гірше аніж було. Зтим всім я не знала куди дітись і мене хлопець з тіткою вспокіяли я нарешті їм призналась, що в мене за проблема і куди, і що я робила. І я з хлопцем пішла в Львівську обласну клінічну лікарню. Чесно боялась коліна тряслись, зустріла дуже чуйного, компетентного і хорошого лікаря, яким я задоволена. Монастирський Остап Андрійович. Він оглянув мене і сказав, що без операції не обійдешся. Рішилась, пішла. Ось рівно місяць, як мені зробили операцію. Почуваю себе чудесно! Лікар, дуже чуйний робить операцію з батьком. приходив дивися, питав як я і що я. Кожньогодня перевязки проходини легко. Так, що дівчата, якщо у вас є проблеми з проктологією не відкладайте як я.. одразу ж їдіть до лікаря. і я вам можу порадити чудесного лікаря Остапа Андрійовича. Якщо що прошу в приватні повідомлення.
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2015 ---
    Знаю, Хавунка, бо лежала коліжанка в сусідній палаті, казала, що хороший але дуже гоноровий лікар, в мені була така ж сама проблема як в мене за операцію віддала більше аніж я і казаал відношення не дуже. Можу порадити свого лікаря. Монастирського Остапа Андрійовича або його батька.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Так дівчата.....Нині йду до Витвицького.Побачимо,як то все буде!Усім наразі дякую за поради!
     
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Хавунка гоноровий? Перший раз чую, скільки в нього була, то справляв лише найкраще враження, я взагалі всім його дуже рекомендую по тих справах, бо зі всіх лікарів в яких я була ( маю на увазі не по тому ділу) це один з самих простих, розуміючих і хороших лікарів.
    хіба зажрався, то у всіх з часом таке буває, я була в нього останній раз ще десь 2 роки тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Була сьогодні у Витвицького.З того стресу...багато чого не спитала.все повилітало з голови.Враження-не поганий,не спішив не дивлячись що це вже була 15.00 і був після операції,не гоноровий,було трошки людей у нього.Рекомендую
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Витвицький то зав проктологією у мед інституті?
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Була якось у Коваля.
    Бо тут дуже хвалили, тому обрала саме його.
    Що сказати. Попередила, що можу бути вагітна. Прощупував так живіт і все з боків, що мабуть вродила б, якби таки була. Терпіти не можна було того натиску руками. І це ще до огляду. Лежачи на кушетці і стоячи.
    Поставив діагноз по гінекології - ендометріоз, відправив до гінеколога Пурпури, бо лише їй довіряє.
    Я казала, що була вже майже у всіх світил, бо 7р намагаємося завагітніти - йому не підходить, бо довіряє він лише їй.
    Огляд не з приємних. Відправив на броньову на колоноскопію, чи як там її. Приписав недорогу мазь і свічки.
    Я тим користала коли були загострення час від часу. Більше нічого не робила.
    Після пологів проблема поновилася. Палатна порадила траумель і реліф.
    Зараз все в нормі. Стараюся нормально харчуватися, мазь і свічки маю в хаті.
    До лікаря поки не йду.
     
  10. vedmezatko

    vedmezatko New Member

    доброго всім дня, поділіться будь ласка контактами лікаря Хавунки Івана Володимировича, під час роботи немає змоги шукати його на робочомі місці :sad:
     
  11. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Я була спочатку в Коваля. Мені його лікування не дуже допомогло. Операцію робив Хавунка. Дивно чути, що він "гоноровий". Мені навпаки здався дуже людяним і добрим. Дуже мене заспокоїв і пояснив, що до чого. Я йому і після операції багато раз дзвонила. Коли він на операціх - телефон відключає, але потім обов'язово всім відзвонює. Доречі, коли шукала проктолога - теж на цьому форумі вибирала. Пішла до Коваля, бо на нього відгуків було.
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Після пологів мала страшну проблему, мала тріщину. Не могла ні сісти, ні лягти, ні дитину на руки взяти, пійти в туалет це взагалі ад був. Через місяць терпіння тоі болі поіхала до Коваля. Оглянув, акуратно, сказав, що робити, про операцію казав, але так як після пологів+мала дитина на гв і то ще на довго, то намагались знайти лікування сумісне з потребами, назначив лікування на 2тижні. Стало набагато краще, приіхала до нього в друге через пару місяців бо мала загострення, але через те, що дуже розслабилась і забила на протипоказання. Пройшло вже 3 роки, інколи нагадує мені моя хвороба про себе, при найменших симптомах знаю чим допомогти собі. Зараз вдруге вагітна, боюсь після пологів повторення ситуаціі, але маю хаписаний свій попередній курс лікування. Тому дуже дякую лікарю, бо віднісся по людськи, а не одразу на операцію і підбираючи мені лікування ще пам'ятав про мою маленьку дитинку. Ну і ще на огляді помітив в мене ерозію і радив звернутись до свого гінеколога за лікуванням.
     
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    olangel ерозію на огляді у проктолога? то як?
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Марточка, ну просто при огляді так само сідала на гінекологічне крісло, але трохи іншим боком :) то ж лікарі))) заодно побачив :)
     
  15. ilko

    ilko New Member

    Дівчатка, скажіть будь - ласка, як потрібно бути підготовленим до огляду проктолога? Хочу піти в Медінститут, там хвалять всіх лікарів, ще скажіть в якому корпусі відділення проктології знаходиться і в який час добре туди завітати? Ну і якщо можна то скажіть "ціну питання"? Дуже дякую!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Якщо немає загострення - мені казали в Параскеви робити клізму, але це, мабуть, не обов'язково.
     
  17. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, може хтось знає. Коли краще йти до проктолога на консультацію чи операцію в стадіі загострення,чи коли все ок.?
     
  18. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Думаю, краще коли ще все Ок)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Йди на консультацію, а лікар сам тобі тобі, коли оперувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. malllyatkoN

    malllyatkoN New Member

    Дівчатка я щось заплуталась. Хочу піти на прийом до Хавунки. Тут всі пишуть про Хавунку Ігора Володимировича. А в Парскеви і в медінституті приймає Хавунка Іван Володимирович. Хто з них хто?))