Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Ananaska

    Ananaska New Member

    Наскільки я знаю - Хавунка Іван Володимирович.
     
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я так розумію лікар Хавунка приймає і в Параскеви і в Медінституті?Чи я щось не так зрозуміла?Чи то різні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ananaska

    Ananaska New Member

    Правильно Ви зрозуміли.:girl_yes:
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, дайте контакти Хавунки, терміново. Дякую!
     
  5. Osin

    Osin Member

    Хоча раніше я вже писала на цьому форумі позитивний відгук про лікаря Хавунку, але після останнього візиту до нього змінила свою думку. Мабуть, перехвалили його і він вирішив, що він такий собі доктор Хаус. Ставлення байдуже, огляд неуважний і дуже швидкий, у розмові моментами зверхній, постійно підганяв, хоча я завчасно домовилася про прийом.
    Так що, хто там хоче йти до Хавунки, підіть краще до Вітвицького. Можливо, він ще не споганився.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А він де приймає?
     
  7. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Зав.відділення проктології. .
    Я ходила до Мацяка. Як на мене, непоганий лікар. І Вітвіцький ним керує.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Це в Обласній він приймає?
     
  9. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    В медінституті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Трохи страшнувато йти до такого лікаря та й не зручно якось.Хоча розумію,що це його робота...:girl_blush2:А консультація скільки коштує?
     
  11. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Не зручно на стелі спати. А до лікаря нормально. Чи з проблемами в попі зручніше?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    :girl_crazy:та в принципі ,до гінеколога ходимо,а то майже те саме.:girl_in_dreams:
     
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Напевне таки дійсно Хавунка зіпсувся, дуже жаль, оскільки був хороший лікар, гроші таки псують людину і додають зіркової хвороби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. hedera

    hedera Member

    :girl_in_dreams:У травні робила операцію. Раджу: Кожемякіна Крістіна. Приймає у Св. Параскеви. Пролікувалася в неї. Поки нарікань не маю. Дуже класна. Мені сподобалась. Така тема дуже інтимна. Тиждень ревла, поки наважилась. Порадила мені її мій гастроентеролог. Особисто я вперше з тим стикнулася в 2011. Спочатку подумала простуда якась. Маленька шишечка страшенно свербіла і створювала дискомфорт при сидінні(а я на той момент диплом писала). З часом пройшла. Десь тиждень-два сиділа в мене. Потім якось час від часу (дуууже рідко) але давала про себе ця хвороба знати. То свербіло, то шишка знов малесенька вилазила і сиділа тиждень, другий. Зазвичай співпадало з жіночим циклом. Це пекло. А от в кінці квітня не знати звідки, теж початок циклу і вилізло. Але цього разу вже така шишка, що при ходьбі вже відчувалася і заважала страшенно. Так щоб боліла, то ні, але дискомфорт страшний. Чекала, думала знов посидить і пройде. Наївна! Боялася, соромно було. Дочекалася поки не почало кровити. Ну і ще звичайно чекала до кінця кретичних, бо куди підеш з тим. Спочатку то від усіх приховувала, а тепер навпаки всім розказую. Це поширене явище, а більшість то ігнорує, а даремно! Можна потім стільки клопоту мати. Ліпше перебороти свій страх і сором, бо нема чого соромитися, це така ж хвороба як і інші. Навіщо з тим мучатися? В мене вже був тромбований вузол. Тільки вирізати. Операція сама по собі не болюча, але дискомфорт відчувається. От вже після висічення було боляче. Самі розумієте, там контроль стільця. В туалет треба ходити і кожного дня. На наступний день вже гуляла по місту:girl_cool:. Зажило все за тиждень. А може і раніше. Хоча виліз інакший вузол через маленьку тріщину. Останню залікувала свічкою, а вузол був м*який і зійшов за тиждень, два. Пила ліки і мазала мазю звичайно . З того всього скажу: щаслива. Ой дурна була що зразу не йшла:girl_in_dreams:. Крістіна(Петрівна, якщо не помилаюсь) з вами сюсюкатися не буде і може здатися трошки грубою. Нічого подібного. Вона хороший і уважний лікар. Просто така: жінка кремінь:girl_tender:. Як на мене, хороша якість для лікаря. Моя вам порада, не мучайтеся, йдіть. Спатимете зато спокійно:girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 9 Липень 2015
    • Інформативно Інформативно x 3
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А чи може таке бути,що ця шишечка появляється через надмірне навантаження?(от я наприклад ходжу в тренажерний і бувало так ,що вона з'являлася,хоча завдяки свічкам знову зникала)Я думала,що це через зал,а може і ще через роботу ,бо вона в мене сидяча..
     
  16. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Може. І через навантаження, і через сидячу роботу.
     
  17. hedera

    hedera Member

    Я теж ходжу в зал. Може і через те. Але факторів багато. Я через 2 тижні після операції повернулась до тренувань і зараз нічого не маю. Займаюся довго. Якби суто через це, то воно б постійно сиділо. Може бути навіть через стрес. Бо то треба нормально заліковувати, бо те, що воно пройшло, ще не означає що залікувалося. Тому і вилазитиме постійно. Не раджу займатися самолікуванням! Ви ж не можете знати що у вас там?! Я від лікаря таких історій наслухалась:girl_wink:. Все це закінчитися може дуже сумно. В людини може відкритися ректальна кровотеча і таке інше. Воно вам треба? У нас дурна звичка тягнути до останнього з надією, що само пройде:girl_impossible: Нічьо не пройде, потім буде дорого і боляче:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. hedera

    hedera Member

    Я можу написати багато про те, як мені лікар сподобався, але ж то дуже особисте, і в кожного свої критерії до лікаря. Я їй вдячна за те, що не побачила жодного косого погляду, жодних ухмилок і квадратних очей типу: *о, Господи , що це в неї таке* і тому подібне. Вона мене підтримала, переживала чи зі мною все добре. Особливо після самої операції. Все толково пояснює, по 30 разів. Я, дуже не люблю показувати своє тіло і соромлюсь, тож для мене це було ще те випробовування. Лікар стала моїм спасінням. Ви не уявляєте яке це полегшення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    В мене після операції був рік ремісії - забула про геморой взагалі. Плки не почала ходити в зал.... Хоч тренер мені вправи підібрав такі, що не підвищують внутрішньочеревний тиск. Тому, з залом потрібно обережно - в мене він однозначно спровокував загострення.
    --- дописи об"єднано, 9 Липень 2015 ---
    Прикро таке чути, один з найкращих лікарів, що я знаю!
     
  20. hedera

    hedera Member

    @Olessya значить у вас схильність до того є. найчастіші гості проктолога якраз ці паверліфтери. вони туди як по свячену воду ходять:girl_crazy: я от маю через анемію погане згортання крові, не так щоб взагалі погану, але не таку як має бути нормальна. тому в мене вузли самі і не розходились... ну і ще, якщо є схилність до варикозного, теж варіант чому таке стається від навантаження. А з залом і правда треба бути дуже обережним, але без нього не можу:girl_in_love:.