Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А які вправи не бажано робити?
     
  2. hedera

    hedera Member

    будь-яке фізичне навантаження то приплив крові. мені лікар навіть пилососити забороняв. я думаю то суто індивідуальне, таке тільки лікар може сказати:girl_smile:
     
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    От і я так не можу не ходити в зал,це як допінг для мене :girl_crazy:і надіюсь що шишечка вилазить не від того...Треба все таки записатись до лікаря на огляд.А ви в кого були?
     
  4. hedera

    hedera Member

    Та сходіть, матимете сон спокійний) Була в Кожемякіної Крістіни у Св. Параскеви. Я думаю що хороших лікарів вистачає. Я шукала конкретно жінку, з тим рідкість. Знаю що вони є в ще в якійсь клініці, але вона дорога і відгуки про неї тут не дуже начиталася.
     
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Так там в Параскеви теж не дешево...Скільки там консультація контує?
     
  6. hedera

    hedera Member

    250 (здається) якщо перша, повторна дешевше. Тоді йдіть у державну. Там теж спеціалістів хороших вистачає.
     
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Дякую вам за поради,піду поцікавлюсь.)
     
  8. Antonina Ulian

    Antonina Ulian New Member

    Хавунка Іван Володимирович в медінституті - РАДЖУ!!! Хороший лікар і дуже толерантний. Він мене оперував, тому пишу з власного досвіду.( В мене була тріщина, яка не заліковувалась і я цілий рік мучилась і морально готувалась до операції... а через місяць після лікарні забула, що мене взагалі щось турбувало)). Дуже вдячна Івану Володимировичу за турботу і за те, що повернув мене до повноцінного життя!) Насправді в цього лікаря золоті руки!!!
     
    Останнє редагування: 12 Липень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Всі вправи на нижній прес - під забороною. А також присідання.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2015 ---
    Я в свій час була у 4-х лікарів. Перший раз - в Оксворді. Не пам'ятаю, як лікаря звали - молодий хлопць. Потім була у Ковальчука в Параскеви, потім у якогось лікаря в обласній, потім - в Хавунки. Найбільше мені останній допоміг, він же і операцію робив. Але найкраща діагностика в Оксворді, це факт - в них є аппарат, подібний до гінекологічного - це, здається, відеогляд називається. В Параскеви 2 роки тому такого точно не було - навпомацки оглядають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ой а це мої найулюбленіші вправи,і самі ефективні...:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Згідна - сама їх люблю, але довелось мені обмежуватись верхнім пресом. Можливо Вам вони і не зашкодять. Мені лікар взагалі не забороняв нічого, це я вже сама по собі бачила - що мені підходіть, а що ні. Це річ індивідуальна, потрібно свій стан після занять моніторити і від цього відштовхуватись.
     
  12. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Це точно,хоча остаточно прослідкувати я не можу,що саме мені провокує це.Бо ніби завжди роблю одні і ті ж вправи,приблизно.І ніби все добре.Але недавно був момент,що щось мені спровокувало цю шишечку вилізти,не знаю від чого це.:shout:А може і не від залу ,можливо в тому є інша причина....Треба поспостерігати уважніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. hedera

    hedera Member

    Як казал
    Як сказала мені одна розумна жінка: всі болячки від нервів:connie_pull-pigtail
     
  14. Meri me me

    Meri me me New Member

    --- дописи об"єднано, 30 Липень 2015 ---
    Привіт.Скажіть будь-ласка скільки коштує операція на видалення геморою в медінституті?А то медсестри на відрізнятиметься відмовляються казати,а лікар сказав(скільки не шкода)а це приблизно скільки?
     
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ой це точно,я взагалі помітила,що від нервів реально всі болячки вилазять.Я навіть помітила по собі,як тільки якийсь стрес,нерви то в мене зразу стан шкіри погіршується(появляються різні висипи на обличчі і в зоні декольте)Так що нерви ,то велике зло)
     
  16. Artustka

    Artustka New Member

    Скиньте будь ласка телефон лікаря Витвицького,дуже треба,можна в приват!!!
     
  17. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Теж правда. В мене від стресу теж геморой кілька разів загострювався.
     
  18. Wonder

    Wonder New Member

    я вже не памятаю, він завіддувач відділення, питаєте коли приймає і в кабінеті кажете що його порадили
    або спитайте в регістратурі його робочий телефон
    він може сказати що лише приймає по направленню але ви не відступайте, він добрий і прийме вас
     
  19. Ananaska

    Ananaska New Member

    Два місяці назад перенесла операцію, оперували мене - Витвицький і Варивода молодший. Що можу сказати - лікарі від Бога,як один, так інший, Варивода Василь Євгенович, був моїм лікуючим лікарем після операції. Чесно кажучи таких лікарів я ще не зустрічали, хоч молодий ще лікар але дуже уважний і спеціаліст своєї справи. Заходив по два рази на добу до мене в палату, все розпитував, уважно пояснював.
    Дуже боялась цієї операції і медінституту взагалі, пару разів вже думала лягати в лікарню , та посидівши в коридорі - йшла додому. Поки мене чоловік не завіз з речами туди, думка про лікарів помінялась і то дуже, лікарі дійсно спеціалісти з великої букви.
    Умови там такі собі але я лежала в окремій палаті, в якій було все необхідне (туалет, душ, мікрохвильова піч, чайник, телевізор). Завдяки таким хорошим умовам було набагато легше і морально і фізично відійти від операції.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Почитала темку, підібрала кількох лікарів: Витвицького, Коваля, і Мацяка, ну і Хавунка. Хто має їхні контактні телефони напишіть в ПП. Бо планую відважитись і піти, і треба вже конче до когось з них попасти. А ще питання, тріщину можна намацяти тільки пальцями, чи то ще треба якось ендоскопічно виявляти?