Лікар-травник в с. Зимна Вода

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем tanchyk, 28 Квітень 2013.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Дівчатка, хто чув про лікаря- травницю з с. Зимна Вода.КАжуть що Христина Романівна лікує травами різні хвороби. Говорила вчора в самому селі з жителями, то кажуть що вона дуже допомагає і багато лікарів радять до неї звертатись. Спочатку я переживала, що це типу сільської бабки, яка щось там зливає і.д. Нам порадили звернуутись до неї з аденоїдами Максимка. Так як нам призначили операцію по видаленню на вівторок, вирішили вчора з чоловіком поїхати до неї порадитись. Дала мазь-каплі для носа і сказала нічого не вирізати, викапати усі каплі і аденоїди зникнуть. По дорозі ще перепитували людей у селі і усі дуже позитивно про неї відзивались, кажуть що її батько був священником і також збирав трави та сам виготовляв ліки.

    Телефони/контакти просимо В ПП у тих, хто був/знає!!!
     
    Останнє редагування модератором: 16 Липень 2013
  2. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Часто звертались до пані Христини за трав'яними зборами. Дійсно допомагало. Ніяких "ворожінь" не проводить, "зливань" та іншої фігні. Коли звертались, то просила принести або історію хвороби або результати аналізів. Коли в мами були проблеми з печінкою, то радила трави її прйимати як супровідний засіб, але не замість основного лікування. Нічого поганого сказати теж не можу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    дякую Роксоланчик, ви мене заспокоїли трохи, бо дуже переживаю, що відмовилась від операції дитині (під загальним наркозом) і чомусь вирішила спробувати полікувати мазькою, яку дала пані Христина.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Обов*язково потім розкажете який результат, добре? Моя коліжанка також до неї зверталася. Вона не могла завагітніти років десять, до кого тільки не ходила. А почавши лікуватися у п. Христини завагітніла у другому циклі. Я теж хочу до неї сьогодні попасти, по тій самій причині. Ну і теж потім відпишуся про результати.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2013
  5. ohra

    ohra Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    напишіть, будь ласка, мені її сьогодні рекомендували якраз по безпліддю.
    планую також до неї сходити.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Вчора була, але виявилося, що п. Христина у Страсний тиждень не приймає. Так що планую вже після свят. Якщо вас цікавить її припис, то можу вже розказати. То зі слів коліжанки. Вона приписує збір травички для хорошої роботи яйників (він п*ється постійно) + збір яким треба спринцуватися перед СА, він нейтралізує агресивну флору жінки, якщо вона є. і створює сприятливе середовище для спермиків. Цим здається треба користуватися під час овуляції. Всі травки вона дає сама і каже що то коштує. Того десь приблизно вистачає на два міс.
    Після прийому напишу, що призначили мені.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    О! То вже цікаво.:girl_in_dreams: Якщо муж таки поїде в Україну, то скажу ней завітає.

    Так мені виглядає, що вона лікар і трохи на тому знається, бо коли я була мала мені добрі лікарі сказали вирізати аденоїди, але батьки мене завели на консультацію до дуже доброї лікарки і вона сказала, що такі речі дітям робити не варто (ну операцію, по видаленню аденоїд) бо вони то переростають. Діти багато чого переростають, але деякі лікарі спішаться оперувати.
     
  8. manka

    manka Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    До неї краще заздалегідь зателефонувати. Минулого року їздили до неї з малим (в нього висипка). Але конкретного встановленого діагнозу не мали, а без нього вона не ризикує лікувати. Дала настойки, але малий не пив, бо були гіркі. Знайомої малу п.Христина вилікувала. Та й поки там чекала в черзі, то чула про неї хороші відгуки.
     
  9. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Дуже зацікавили дівчатка, а що вона ще лікує і скільки коштує прийом:girl_smile:
     
  10. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Та багато чого вона лікує, але по-перше бажано знати діагноз, а по-друге треба розуміти, що травами довго триває лікування.
    Прийом ніц не коштує, тільки за трави-настойки треба платити.
     
  11. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Також їздила до Христини Романівни вже не один раз. Враження тільки позитивні, лікування травами дієве.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    З п.Христиною, точніше, її травами, знайома з дитинства. Інших ліків не знала. Прикро, що на момент, коли мама звернулась до неї, мої аденоїди були вже успішно видалені :)
    Дмитрика лікувала її маззю+настоянкою. Ефект був. Але зараз от перенесли мононуклеоз, то знов гірше:sad: але ми ще не відновились, тож важко про щось говорити в плані аденоїдів, і видаляти/не видаляти - буде видно пізніше. Зараз знов трохи за її травки візьмемось.
    Єдине але - на момент лікування травами в Дми було все ОК зі слухом, і операції нам Юрочко ще не радив.
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Ми поки тиждень капаємо носик і слух покращився досить добре за такий коротнкий період. Максим зовсім перестав перепитуватись і прислухатись. Плануємо докапати усю мазь і тоді сходити зробити аудіограму.
     
  14. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Мені також дуже цікаво, маю каміння в жовчному і оперувати аж ніяк не хочеться, чи лікує вона таке? і як до неї на прийом записуватись, хтось має номер тел., якщо можна в ПП.Дякую.
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    так дівчата, нарешті я потрапила до п. Христини. була ввечері, черги не було зовсім, мені так і казали, що краще ввечері їхати. приїхала просто так, по телефону не домовлялася. тепер що стосується лікування. то дійсно вона в першу чергу хоче почути діагноз лікаря. всі аналізи узд і т.д. її не дуже цікавлять, хоча мої проглянула. найважливішим для неї є заключення лікаря. у мене не було, ну бо просто нема, все нормально. але травки вона мені все ж дала. буду пити. сподіваюся, що скоро зможу похвалитися бажаним результатом.
     
  16. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Уже пройшли курс?
     
  17. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    ще десь декілька днів залиилось докапати, але результат вже видно на око. Максимко чує добре і спокійно можемо носика висмаркати. До того ніс був довгий час забитий і він тягнув усе всередину, бо не міг висмаркати.
     
  18. manka

    manka Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    І ми сьогодні в п. Христини були. Малому поставили діагноз асматичний бронхіт, алергічний риніт, атопічний дерматит. Дала ісламський мох - варю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Наскiльки менi вiдомо, iсламський мох можна пити тiльки при сухому кашлi. Малiй дала при бронхiтi - то так кашляти почала, що не могла зупинитись.
     
  20. manka

    manka Member

    Відповідь: Лікар-травник в с. Зимна Вода

    Погуглила в неті - то іслам. мох таки помічний при асмат. бронхіті, при алергічному кашлі. Ну, і пише, що шкоди він, практично, не завдає ніякої. Навпаки - має дуже цілющі властивості. А ви варили той мох чи може купували, щось готове (якщо таке є)?