Лікар-травник в с. Зимна Вода

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем tanchyk, 28 Квітень 2013.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Дівчатка, хто чув про лікаря- травницю з с. Зимна Вода.КАжуть що Христина Романівна лікує травами різні хвороби. Говорила вчора в самому селі з жителями, то кажуть що вона дуже допомагає і багато лікарів радять до неї звертатись. Спочатку я переживала, що це типу сільської бабки, яка щось там зливає і.д. Нам порадили звернуутись до неї з аденоїдами Максимка. Так як нам призначили операцію по видаленню на вівторок, вирішили вчора з чоловіком поїхати до неї порадитись. Дала мазь-каплі для носа і сказала нічого не вирізати, викапати усі каплі і аденоїди зникнуть. По дорозі ще перепитували людей у селі і усі дуже позитивно про неї відзивались, кажуть що її батько був священником і також збирав трави та сам виготовляв ліки.

    Телефони/контакти просимо В ПП у тих, хто був/знає!!!
     
    Останнє редагування модератором: 16 Липень 2013
  2. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Ще раз дякую. Правда, у людини, для якої я питаю, інсулінозалежний. Він лікується в хорошого ендокринолога, і дієту тримає, але хвороба якось дуже вже агресивно себе поводить (((
     
  3. Ptasa

    Ptasa Member

    Добрий вечір! Запитала я знайомого. Уточню, що він інсулінонезалежний, бо діабет в нього появився, коли йому було далеко за 50. Тоді якось інакше з інсуліном. Він не стоїть ніде на обліку, але деколи відвідує когось. Рідко. Має карточку на знижки в аптеках на відповідні препарати. Але не приймає нічого крім одного чогось допоміжного, вроді це бад. З самого початку коли в нього виявили діабет, то в нього глюкоза була 18 і не зразу її збили, тоді він і таблетки пив і в лікарні коловся чи капався. Це я так довго розписую, щоб якось прояснити ситуацію, бо він не знає, чи допомагає саме трава від п. Христини. Він п"є фасолиння, жито, і збір він п.Христини вперемішку. Дієту не дуже дотримує, якщо каже. що ось виноград звечора собі дозволив, зранку глюкоза підскочила. Наскільки я знаю, то виноград категорично не діабетична їжа. Тримається цукор в крові частіше 8, буває менше, деколи більше, якщо щось не те собі дозволить. Одним словом каже, що не знає чи збір допомагає. Але я думаю, що нормально, щось з того всього допомагає. Бо так як я його послухала, і зрозуміла що з дієтою він не дуже дружить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дякую! Інфу перекажу. Хай пробує.
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ви будьте з тим обережні, бо мова іде про2 різні типи діабету. Інсулінонезалежні люли можуть обійтись травами, а залежні - не можуть, бо їхній організм практично не виробляє інсулін. Я не знаю ніяких трав, які б замінили людині інсулін в повному обсязі. Підлікуватись- варто спробувати, вирішити повністю проблему- дуже сумніваюсь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дякую, я в курсі. Мова не йде про відмову від офіційної основної терапії, лише про супровідну, підтримуючу.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    приїдьте до пані Христина на консультацію або порадьтеся з нею по телефону, вона каже чи може помогти саме в цій чи іншій ситуації
    навіть як запропонує трави то можете спробувати, вони недорогі
     
  8. Ptasa

    Ptasa Member

    Не знаю, чи п.Христина має медичну освіту. Але я її поважаю за те, що вона відповідає за свої слова. Якщо вона за щось береться, то добре вивчає проблему і ситуацію з медичної точки зору. Я від неї переважно чула. "Так, я за таке беруся", або "можу спробувати", або "я таке не лікую". Ще й розкаже чому в любому випадку. В мене була така ситуація. В мене часто були крововиливи в очах, капіляри тріскали. І я сама собі постави діагноз. Позвонила до п. Христини і питаю "Ви лікуєтне очний тиск?". Вона питає "хто вам сказав, що це саме очний тиск?" Я сказала, що тріскають судинки. Вона сказала, щоб я не видумувала сама собі хворіб. Бо це можуть бути просто ослаблені капіряри по різних причинах. Бо очний тиск - це початок глаукоми. А вона не лікується ніякими травами, на нашому континенті вона не знає ні однієї трави, яка виліковує від глаукоми. Коротше я з страхом пішла до очного лікаря. Виявилося, що судини. А могла ж порадити якісь припарки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. optimus

    optimus New Member

    Добрий день!Дівчата,я тако ж вирішила звернутися до п.Христини,в дитини стригучий лишай на голові,вже два місяці лікуємося в лікаря,а покращення немає.Я дзвонила до неї,вона сказала,що дасть мазь,от завтра маю їхати за маззю.Може хтось лікував в неї лишаї чи помагають її мазі?Я вже просто не знаю до кого звертатися(((
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    хто знає, чи змінився в пані Христини номер мобільного, чи просто відключений бо нині свято?
     
  11. JRCFYFGF

    JRCFYFGF New Member

    Дайте будь ласка номер Лікаря-травника
    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2017 ---
    Дайте будь ласка номер лікаря-травника дякую
    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2017 ---
    Скиньте будь номер пані Христини на цей номер 0934187756 дуже дякую
     
  12. JRCFYFGF

    JRCFYFGF New Member

    Скиньте будь ласка номер пані Христини 0934187756 дякую
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    0969784323 п.Христина.
     
  14. JRCFYFGF

    JRCFYFGF New Member

  15. Olgacofa

    Olgacofa New Member

    Як ваше здоров'я ? Мої допоміг? Дайте рецепт варіння моху.
     
  16. manka

    manka Member

    рецепту вже не пам"ятаю. Не довго його пили. Зараз лікуємось в іншого лікаря, маємо надію на одужання.
     
  17. Olgacofa

    Olgacofa New Member

    А чому? Не допоміг? Лікуєтесь теж у фітотерапевта?
     
  18. manka

    manka Member

    Ні, лікуємось у алерголога. СіТ- терапія, лікування алергенами.
     
  19. NataliaSalabaj

    NataliaSalabaj New Member

    Добрий день .Дівчатка,може хто знає чи пані Христина ще працює?