Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    так, тому що йшла мова про 1000 у.о.
    Сума непідйомна для мене і моєї сім"ї, але я народила сама - то обійшлося у 400
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

    мені перші і другі пологи обійшлись в 200 дол., за малого дали 1500грн (долар був по 8 з копійками здається)
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

    бляха-муха, то таке враження що не маєш грошей-не роди дитину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

    то ппц, таких би штрафувати за те, що дають хабарі. Лікар робить свою роботу. Не хоче робити, або робить погано - "до побачення" такому лікарю. Віддячити - ну то блін, вам хтось дякує, що ви робите свою роботу? Мало платять їм - хай вимагають в держави, аби платили більше. А брати хабарі, та ще й такі - то не вихід. І то правда, що люди самі це підтримують.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

     
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

    Караул, що за розцінки? Скажіть, де такі гроші беруться? Чи ми їх друкуємо підпольно в підвалі?
    Я у Луцьку в 2013р. народжувала, все-все-все (кесарський набір - 900 грн. віддяка лікарю 200 у.е., а може й 100 у.е., анастезіологу 400 грн., всяке різне, і т.д.) обійшлось мені в +- 4 тисячі грн.
    А якщо дитина народилась, а за пологи вимагають 1000 у.е., а їх немає, то дитину що, назад запихають?
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

    віддяка має право на існування, як вам роблять щось чого не повинні були б робити. Так, лікар приїде не в свій день. Тоді ви йому дякуєте. Але я за те, щоб черговий лікар міг робити все, і не треба було викликати якогось супер-пупер дохтора. Ну і так,
    , бо то вже не подяка, а вимагання грошей.

    ---------- Додано в 13:47 ---------- Попередній допис був написаний в 13:46 ----------

    ги) певно ще ніхто їм такого не пропонував)
     
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

    Дівчата, прочитала всі ваші відповіді на рахунок моєї братової:) На таку ціну вони не розраховували аж ніяк. Я писала, що мала народжувати в Старому Самборі, але та лікарка, до якої хотіла йти захворіла серйозно та ще й у відпуск пішла. В Самборі відфутболили, дали направлення на Львів, до завідуючої в медінституті.
    Вона після всього навіть запитала ким працює чоловік, на відповідь, що він священик, сказала, що нехай буде 800 доларів, а не 1000. Побачивши реакцію вона сказала, що мусить ще зі всіма поділитись, та й операція була складна, бо положення дитини неправильне. З медикаментами і ще якимись нібито "віддяками" вийшло 15тис. Вчора взагалі примусово перевели у платну палату, де 250грн за день. В середу виписують.
    Ще й та сама гінеколог прибігла, накричала, що відвідувачі в палаті, хоча мама її була з самого початку, чергуючись з чоловіком, допомагала з дитиною, бо вона встати не могла, молока після наркозу не було, підгодовувала і дитину і маму. Потім знову, як нічого би не було, впустила в палату.
    Можливо і варто було щось оскаржити, сказати, що нема таких грошей, але братову ще в Самборі готували, що може напрвлять до Львова, але вона думала, що все обійдеться і взагалі сама народить, бо це третя дитина. Але зважаючи на ту ситуацію, що все робилось галопом, зі сльозами і страхом за життя дитини, то відповідно назбирали суму і дали... Всю дорогу до Львова кожні 20хв пила таблетки, щоб не родити. Коли приїхали, то терміново взяли кесерити, бо ще трохи і було б запізно, так як пройшло вже більше 12 годин від початку схваток, а лікарі в Самборі тормознуті, напевно.
    Я глибоко тим всім обурена. Обурена лікарями, їхньою поведінкою, вимаганням грошей, некомпетентністю...

    ---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:15 ----------

    і я за такий метод. Не знаю, правда, як я буду поводитись, коли це все буде зі мною, але буду старатись всіх переконати, щоб робити саме так. Може до того часу щось зміниться, бо ми тих лікарів вже так навчили, що вони вже обнагліли в корінь.

    ---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

    людоньки, що то в нас твориться? це ж державна лікарня, це не приватна клініка! 2 роки тому робили операцію моєму дідусеві, вирізали пухлину в кишечнику. То також заплатили 1000 доларів, по курсу 8. А одна жіночка не мала таких грошей, то їй чітко сказали, що якщо таких грошей не має, то хай назбирає і тоді вже приїжджає.

    ---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ----------

    на таке точно не розраховували, але ситуація була складна, тому на всяк випадок взяли більше грошей, бо боялись чи все з дитиною буде добре, там трохи понастрашували... Її знайомий розказував, які ціни у Львові, але вона ще тоді і не думала, що там народжуватиме.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

    так ніхто ж не боронить їхати до чергового :). Народжувати "за домовленістю" не можна у багатьох містах України- лише їхати на чергову бригаду. У Львові теж "дуже просю"- чергова бригада теж робить усе- і природні і КР. В чергових бригадах не може бути лікаря, який не може провести екстренне КР. Ну але кожен вибирає, що йому спокійніше- кому черговий, кому "домовлений". Особисто мені ближчий другий варіант, але це виключно тому, що "домовляюся" з лікарем, який не просто бачить мене раз чи два до пологів, а знає і про нюанси вагітності.
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, порадьте-підкажіть... Не хочу провокувати хабарництво, але не знаю як то правильно має бути.
    Звернулась до лікаря офтальмолога з лікарні швидкої допомоги за допомогою. У мене проблеми з оком, лікарі в поліклініці, до котрої належу за місцем проживання не дали ради, в приватній звісно оплачувати прийшлось по тарифу, але також не допомогли.
    Як бути з лікарем з лікарні? То я йому маю оплачувати приватно, чи він зобов"язаний мене обслуговувати, чи як?
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    лікарня швидкої допомоги має надавати безкоштовні послуги екстернної допомоги . Тобто-гострий стан, травма, нещасний випадок. В усіх інших випадках лікар вам має надати скерування на консультацію в лікарню ( але це була би вже не лікарня швидкої допомоги) і з цим скеруванням зобов язані вас безкоштовно проконсультувати вже в лікарні. Якщо скерування немає- це ваші вже приватні відносини з лікарем.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Я думаю, якщо порядний - то мав би допомогти (і то ж ще не факт), якщо ні - то й сам натякне на гроші. Можна запитати потім, де такі суми вказані. Але ж не факт, що потім прийме вдруге. Не спіши оплачувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    То ви до нього ходите на процедури? Я б казала дати щось по вашим можливостях
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Так, я спочатку за консультацію йому заплатила, поскільки, як пише сніжна, в мене не був алярмовий випадок. То він відправив мене на аналізи туди-сюди. Потім сказав потрібно робити процедури. Я собі так подумала, що доцільніше буде віддячитись після хоч якогось результату, а не оплачувати за кожну процедуру поодинчи, але лікар напевно вважав по-іншому. Тому після першої процедури потрібно було заплатити, на питання скільки лікар не відповів, я тричі перепитала, але не сказав. Проте відкривши гаманець я побачила, що окрім однієї стогривневої купюри і якогось дріб"язку на маршрутку у мене нічого немає. Тому витягнула і дала 100 грн. Я чогось так і думала, що це забагато, бо та процедура тривала від сили 2-3 хв, але зважаючи на те, щоб хоч якось зрозуміти його таксу, раз ніц не каже, запитала чи так буде добре, чи забагато, чи замало. Він сказав достатньо.
    Добре, але я за результат, бо вже і так купу стратилася на всякі ліки і лікарів безтолку. Та на жаль результату не послідувало. Потім за 2 дні я знову до нього ходила, бо замість результату пішли ще якісь навіть погрішення, тому я вирішила переконатися, чи все добре. То вже йому нічого не платила і він не натякав, не казав.
    Тепер знову ходила на чергову процедуру, проте на жаль можливості зараз віддавати знову 100 грн не мала, та й результату не видно, тим більше я вважаю, що 100 гр за 2 рази цілком достатньо. Якщо б це коштувало, хоча б 20-30 грн, то я б змогла віддати щоразу, а так... Але лікар виявляється мене не пам"ятав, тому відповідно скільки я йому вже віддячилася певно теж. Я вчора поступила як свинтус, обернулася і пішла сказавши "на разі дякую". Хоча може я і права, не знаю..
    Тепер бачу мені після вчорашньої процедури гнояться очі. Не знаю у чому справа, але встидаюся задзвонити, перепитати... Якась так дурнувата ситуація вийшла.
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2015
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Теж так вважаю, не стидайтеся, то ж ваше здоров"я, та й не задурно ви все таки до нього ходили. Хто за вас потурбується як не ви самі. А він не говорив, що таке можливо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Siania

    Siania Love Life

    Як я Вас розумію, мене дуже нервує ця ситуація скільки дати, а як то пасує, раз чи щоразу? Зробили б вже платну медицину де було б все розписано, та був би спокій.:aggressive:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та от думаю, що раз пан лікар мене не пам"ятав, то й точно не пам"ятав скільки я йому дала грошей, може й думає шо надурняка ходжу.
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та хіба то ваші проблеми, що він не пам"ятає? Дзвоніть в наглу та й по всьому
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та вже ось-ось. Львівщина в числі перших на експеримент по платній медицині. Вже ось-ось безкоштовно мають надавати хіба ургентну швидку допомогу. Все решта- за гроші. Навіть пологи. Питання в тому, що це не виключить тепер подвійної оплати ( і в касу і поза касу). Ну і в числі реформ- скорочення лікарняних ліжок і амбулаторій-стаціонарів+ корегування з\пл лікярям в залежності від кількості обслужених пацієнтів ( у нас то перетвориться в гонитву за кількістю, а не якістю) .Ну і ще цілий ряд кроків.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Siania

    Siania Love Life

    Ну то вже на совісті людей. Якщо медицина платна, і кожен знатиме свої права - то що люди не мають куди гроші подіти?