Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ясно, ну за неї я теж написала у принципі про свою родичку...

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. Santi

    Santi Member

    Народжувала в медінституті, лікар не називала суми, сказала "як вважаєте за потрібне". Я запиталась в неї скільки зазвичай дають неонатологу, лікар сказала 300-400. Я приготувала 400 грн. На третій день вона сказала, що готова виписувати, бо все добре, я даю їй гроші і прошу телефон ( бо медсестра говорила, що дуже хороший педіатр).Йду записувати телефон і в спину чую :"Це має бути 700 грн".
    Я як та дурепа дістаю гаманець і починаю вигрібати всі гроші, а в мене вже залишались лише дрібні. Віддала майже все. Вона пішла, а я так розридалась від злості, образи. Шкода, що тут не можна вживати ненормативну лексику, бо тепер про неї я лише цим словом згадую . Звати її Анна Едгардівна Маркарянц. P.S. Неонатолог з поліклініки, що приходить після виписки оглянула доньку значно ретельніше, дала толкові рекомендації і навідріз відмовилась від грошей, що покращило мою віру в людей :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    А для чого ви доплатили? І взагалі за що платять неонатологу? Я навіть не думала їй давати, в нас і то розцінки менші))) бо дехто таки платить, але якусь чисто символічну суму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    вибачте, але хочеться сказати: самі винні. Якщо це була подяка, то дійсно на ваш вибір і не потрібно було нічого додавати. Крім того, сказати, що у вас немає грошей.
    Ходила я на уколи в поліклініку. І одного разу дівчинка з черги питається у мене скільки платити за укол. Я сказала, що нічого не плачу, бо немає за що, усе моє, до спирту і вати. А дівчинка каже: а моя мама в дитячій поліклініці за укол платила по 5 грн. Що тут казати - це кожного приватна справа.
     
  5. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Дiвчат, вперше треба попасти до ревматолога в Чорнобильську лiкарню, порадьте, будь ласка, платна там консультацiя чи нi.Просто не знаю що робити, может хтось був нещодавно там?
     
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    консультація безкоштовна, були там в 5 х лікарях і жоден навіть натяку недав про гроші
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Santi

    Santi Member

    Хороші питання :) Я у житті страшний боєць за справедливість і в садок донька пішла без щеплень і без хабарів (правда трохи нервів то мені вартувало), і в поліклініці лікарям не тицяю гроші ще й з мамою сварюсь, і поки було ДАІ - платила штрафи, а не хабарі. Але таке зі мною вдруге і вдруге після пологів :)) Видно слабшаю і не маю сили на боротьбу і відсіч таким, тому ж і розплакалась потому .
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    вже той факт , що виникає таке питання -це дуже сумно
    а на якій основі лікар в держустанові має право вимагати якусь суму ??? це його приватний бізнес ? він вклав свої власні кошти в приміщення/обладнання, створив нові робочі місця , платить податки ?
    те , що їм вистачає нахабства встановлювати якісь конкретні суми , то одне
    але те, що люди платять добровільно - то вже інше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    от і моя мама так ходила, нікому нічого не давала. Коли прийшла на третій укол, медсестра почала жалітись що в них зарплата маленька, а як то тяжко було вчитись. В неї сьогодні ДН, навіть ніхто ні шоколадки не приніс, мама то проігнорила. На другий раз так вколола, що вся рука синя була. Потім мама прихворіла і попросила сусідку колоти (сусідка медсестра і приходила до мами додому, правда вже за плату), по-перше вени стали відразу виразними (на поліклініці знайти не могли), а по-друге вводити препараат треба було помаленьку, а не так як на поліклініці, пшик - і вже вкололи.

    Також історія з кордіологом, мама вже років 20 ходить до одного і того ж в державній поліклініці, і там зазначена такса. От мама вирішила не платити, а за що? Що вона тиск поміряє і подивиться готову кардіограму і випише ті ж самі уколи? Ну от виписала мамі якийсь новий препарат (ніби-то дешевший аналог)... Вже півроку мама відійти від нього не може (а там всього навсього було противопоказання). Я дочиталась, коли мама почала скаржитись на погіршення здоров'я (я не медик)!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Заганяють людей у глухий кут. Є ще порядні лікарі, але мені не зустрічаються. Невже не бояться гріха від Бога ? Не задумуються, що життя може повернутися таким чином, що потім самі потребуватимуть допомоги, а її не буде. Все в житті повертається бумерангом.
     
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Не на захист медиків,
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    о колективний розум Посиденьок!
    Потребую ввічливих і необразливих варіантів відповіді лікареві, який в держ. установі в свій робочий час каже не_домовленому пацієнту: з вас - стільки-то грн.
    Що можна сказати (крім "в мене нема грошей") такого, щоб потім не приходила "умна мисля опосля"?
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    рахунок роздрукуйте, я віддам чоловіку він оплотить ;)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дякую.
    я справді хочу необразливо, але чітко.
    і я справді знаю, які в кого зарплати :)

    ну і ще перепитаю. тут писали про приватні відносини пацієнта і лікаря.
    Якщо установа державна і до неї за скеруванням приходить пацієнт в робочий час цієї установи до чергового лікаря цієї установи, - то це ж не приватні відносини, вірно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    А можна з власного? Якщо це лікар стаціонару, то він може вас не прийняти (спеціально колись запитувала), але якщо прийняв, то самі розумієте, очікуватиме плати. Якщо це лікар з поліклініки (припустімо) то ви нічого не повинні платити, хіба що, знову ж таки, ви самі запитали. І ще є така фраза: "наразі дякую" ;)
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2016 ---
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а це ще чому?
    як це - може не прийняти, коли є скерування цього числа в цю лікарню?
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2016 ---
    ну, в поліклініці і так ясно: ходжу до дільничних або по талонах в поліклініці за місцем прописки. Нікому нічого не оплачую, вати-спирти-оглядові_набори маю з собою
     
  17. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    як лікар на державній роботі в робочий час, може сказати таксу за послуги ? це вимагання хабара. Він може попросити або натякнути на подяку але не більше. І розмір його зарплати не виправдовує вимагання (ти це ж розумієш) і на скільки я пам'ятаю закон про надання мед послуг каже що пацієнт вільний вибирати заклад і лікаря за власним бажанням, і тим більше як що є скерування то це не приватний візит
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2016 ---
    Можна сказати що моє віросповідання не дозволяє мені давати хабаря
     
    • Креативно Креативно x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Лідо, ну ти прям як неодружена :girl_haha:
    натяків я не бачу. Я блондинка. Питання на випадок, якщо мені кажуть: з Вас *00 грн.
    Ліки, оглядове і розхідне все купляю заздалегідь. Конкретно "за послуги" платити не збираюсь
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @cjomcjomka, а можна відповісти, що --"я починаю будову нової України з себе"? Чи це занадто голосна заява буде?
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    трохи закруто, ага