Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це теж страхування, просто державне. Звісно, це кращий варіант з тієї т.з., що пацієнт не залежить від приватної контори, яка думає лиш про власні доходи. Але в нас це є на прикладі пенсійного фонду, який теж успішно деребанять і грошей для нормальних пенсій нема. Зробити окремий фонд для страхування здоров'я, буде те саме.
    А на рахунок смішних зарплат. Ну вони таки смішні. Зажраність йде окремим пунктом, деяким хоч в 10 разів підніми оплату, вме одно будуть ходити з відкритими кишенями.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Пенсійний фонд взагалі планують ліквідувати. І кожен буде сам за себе, без сподівань на державу. Як в "цивілізованому світі", як кажуть наші владоможці. Тому найкраща страховка на старість - це власні заощадження і добре виховані діти. А інакше навіть не знаю як бути:girl_impossible:. От тут була тема "Плачі за Совком" так от, тоді стареньких аже так не принижували, або я не все знаю про той час. І система медична якось краще працювала так - були "блати", але не в таких кількостях і не було такого здирництва. Бо зараз нарікань у людей купа і медицина така, то бачимо, без грошей як не заплатиш тоттвої проблеми, альтернативи не зробили. Лише мізерні зарплати у лікарів, і людям все обрізають, а пенсіонерми які по 40 років чесно відпрацювали і на старість не можуть без грошей нормально лікуватись? Навіть не уявляю як ім образливо:girl_sad:. І ще добре, якщо діти і родина є, яка допомагає.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я про те ж.
    А смішні зарплати не тільки в них.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Залізний? Такого не пригадую. То була тоненька скляна трубочка, яку купували там в аптеці внизу. А вам ставили залізний? То може такі "казенні" в них є? Жесть, звичайно. Я б вже тих пару гривень дала щоб купили нормальний катетер, ніж таке.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2016 ---
    Я народжувала на Мечнікова, за Батальну не раз чула негативні відгуки.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2016
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене не було ні копійки, а чоловік не привіз ще гроші тоді.
     
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    хоча бували в мене ситуації, коли лікарі допомагали і не вимагали грошей:
    1) після однієї з операцій (через декілька годин) пішла я в туалет, але так і не дійшла, бо почалася сильна кровотеча, як з відра полило. то взяли мене зразу зупиняти ту кровотечу, зашивали там якимось нитками дорогими, але вже ніяких грошей не брали. ще й запропонували чоловікові лишитися зі мною ночувати в палаті. ну хоч це можливо тому, що я була сама в палаті і на поверсі ніби теж, бо чергові лікарі і медсестри були поверхом нижче, так би до них не докричалася)
    2) ще якось після загального наркозу довго не могла прийти до тями, а потім вже як просиналася, то не могла дихати, мені там трубки якісь ставили, чи шось таке. і анестезіолог був весь той час біля мене, чоловіка правда вигнав з тої реанімаційної палати. а потім не брав гроші, тільки за ліки, і переживав (на відміну від лікаря).
    такшо багато напевно ще залежить від людини, чи від того на скільки ті люди залишаються людьми, і не думають тільки про гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Капець:girl_devil:. А по 500 грн. не хотіли збирати? Я про ренген в своїй поліклініці таке знаю: от коли робила недавно флюорограму, то ні з ащо не платила, плівки не купувала, а коли рентген на ніс робили колись, то казали плівку купити (то брала в аптеці за 9 грн. вроді). Мабуть флюорограми державою фінансуєтьтся. А от що в лікарнях собі дозволяють це жесть. Цікаво, а якщо до їх керівництва звертатись (наприклад до головного лікаря, чи в відповідні їх керівні відомства), то реакція була б? Чому ж всі хто з таким стикався мовчать і не звертаються в відповідні органи чи до керівниицтва? Настільки безнадійно?
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Медінститут...мама подякувала і відмовилась від тої постелі. Принесла собі з дому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Нє, то не плачі ))) то реально дуже добра система. Вона працює дуже успішно у кількох розвирених краінах. Не пригадую де, бо давно дивилася ту передачу, але таке є. Але і податок на ту медицину там платять великий. А от там де медицина страхова, є багато проблем. Власне саме через те, що страхові компаніі зацікавлені в тому щоб не платити.
    А ще в якійсь краіні всі ліки в одну ціну. Наприклад, будь що коштує 20 дол. І то до коштує один цент, і то, що коштує дві тисячі. В такий спосіб дорогі ьіки роблять доступнішими. А лікарям за те, що до них менше хворих звертається, у порівнянні з попереднім роком преміі дають. Бо це значить, що вони добре про пацієнтів дбають.
    А страховка це в першу чергу бізнес. Ну і не завжди людина може купити собв ту сраховку, втрата роботи, працездатності і т.п. і все, на законних підставах таку людину не лікують. Якщо страхування державне, такого не станеться. Не все совєцке було поганим. Система дрбра була, але іі спростили, дали мізерні зарплати лікарям, мід гаслом"хароших врачей больние прокормят, а плохіє рам нє нужни" ну і воно докотилося до того до чого докотилося.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2016 ---
    Я теж )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Брата у вівторок прооперували, а випустили в неділю -- бо то Паска була. Якби не свято, то би довше тримали. А в кого оперувались?
     
    • Креативно Креативно x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    Останнє редагування: 14 Червень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Думаю реакція була б. Але коли про "благодійний" внесок повідомляють за день до операції і почуваєшся хижо-безпомічно, і потрібно ще придбати списки ліків, знайти донорів крові і т.д., то вже якось не до того, щоб відстоювати справедливість. В жодному разі не виправдовую себе, але направду, в стресовій ситуації все сприймаєш по іншому і вже зараз пробувала б з тим боротися. Рентгени робили десятки разів (руку ніяк не могли скласти), то щоразу доводилося або плівку купляти (в аптеку на 1-ий поверх спускатися з досить громіздкою конструкцією на плечі), або платити за плівку на місці. Для екстренних випадків - важких травм, ДТП, травмованих безпритульних, в відділенні все ж є і плівка, і гіпс.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну ви ж не маленька.
    Одне діло воювати в поліклініці, а зовсім інше коли дитина в гострому стані і ніхто без грошей не дивиться, то важко бігати по керівництвах. Але тому це й уродська система, бо вона ловить тебе в такому стані, коли спротив практично неможливий. Добре як є кому повоювати і є час, а як нема, тоді починається жесть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В Медінституті (проктологія) так.
    І до свекрів підійшов саме хірург, сказав, скільки потрібно оплатити за послуги анестезіолога та молодшого медперсоналу. І скільки мінімум за його послуги. Але добряк попався, сказав перше заплатити підлеглим, а потім вже йому.:girl_haha:
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    100%
    Рідна бабця на цілу палату випитувала, скілько тра за укол давати.:girl_devil:
    А коли я повезла її на платний аналіз в приватній лабораторії, то мало мене не з"їла по дорозі, бо ж мож було дати медсестрі, і вона б зробила в лікарні той аналіз. Дешевше б вийшло.
    грр
    А Ви б бачили, в яких умовах вона лікувалася на Топольній. Від тієї обдертої палати можна було здоровій людині захворіти.
    Найгірше, що достукатися до неї я так і не змогла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А з бабцями то без варіантів. Дивлюся по своїй. То вже і вік, і якісь свої переконання.

    Але раз вже тут пишу, то згадаю свої лежання в лікарнях (на щастя нічого страшного). Може щастило, але ніхто ніколи не натякав на віддяки. Останній раз лежала якийсь час сама в палаті. Треба було колоти уколи. Чесно, раз запропонувала 20 грн. Медсестра впевнено (і навіть з обуренням) відмовилася. Я втішилася і більше не пропонувала. Хоча в інші дні були інші медсестри. Всі прокололи гарно.
    Тому думаю, що все залежить від людини. Як мабуть в кожній галузі серед лікарів є совісні, а є ... ну які вже є...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а я ще один випадок згадала (в мене було декілька операцій, то й спогадів багато:))
    після операції завезли мене в палату, вже проснулася, але ше так не все розуміла, сонна була. і перше, що пам'ятаю, то стоїть наді мною якась жінка в лікарському халаті (чи то анестезіолог, чи медсестра не знаю) і каже, що треба за ліки і за її послуги гроші віддати. а чоловік тоді якраз десь вийшов, то я кажу, що десь на коридорі він має бути, то йдіть йому і скажіть, бо я точно не знаю чи є в мене гроші і де:) а ще чи то вона, чи хтось інший каже, що йдіть там з медсестрами розрахуйтесь, бо вони не йдуть навіть додому, чекають на гроші:)
    просто переконуюся, що самому в лікарні, ще й після операцій важко. добре, щоб був хтось з близьких, рідних, які би бігали і всіма тими грошовими, і організаційними питаннями займалися.
    ше й ті пріколи і жарти лікарські не зажди пацієнтам зрозумілі і доречні. от теж чоловік питався чого одна з операцій довго тривала і чи все добре, то йому пожартували, "що це ж не курку різати, що швидко". ну та мало би бути смішно:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В мене тато там оперувався кілька років тому ніхто і слова не сказав про якісь гроші. То, напевно, ще від лікаря і його команди залежить. Ми віддячилися, звичайно, але вже після. І це зовсім не завадило лікарю прибігати у вихідні, бо тата прооперували в п'ятницю , дивитися як там і шо, і бо сестричок відзвонювати щоб подивилися як там справи. Хоч був черговий лікар.
    --- дописи об"єднано, 15 Червень 2016 ---
    За оплату постелі, не скажу, бо тато з іншоі області, то ми все через касу платили, то, напевно, та постіль туди вже входила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Лікар теж приходив після операції. До операції тільки ліки купили.
    В мене до професійних якостей хірурга поки що претензій жодних. Сподіваюсь, через кілька десятків років здорового і щасливого життя мого свекра зможу свої слова підтвердити.
    Постіль таким хворим треба міняти часто, і в якому вона буває стані в перші дні після операції, той, хто таке пройшов, знає.
    Але оте нахабне вимагання коштів за заміну постілі (подертої, сірої, жахливої), в той час, коли людина тяжко відходить після складної операції, просто добило.
    Ми теж, після того, як свекруха нам про це розповіла, принесли свою постіль (включно з подушками і ковдрою) з хати.
    Хоч після того відділення постіль довелося викинути.