Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @cjomcjomkaа які ще жарти вони говорять:girl_crazy:? Знаю що в лікарів специфічне почуття гумору. В гостях пару раз чула жарти лікарів то це найбільші пошляки:girl_haha: Мабуть двйсно це вже така "професійна деформація":girl_smile:
     
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    І я себе зловила на тому, що всунула лаборантці за аналізк крові малій.
    Але заспокоюю себе тим, що в суботу таки не беруть на розгорнутий з формулою... але вона вже почала брати кров на той аналіз ще до "двайцєтки".

    Мені сподобалось на оперції в військовому: заплатила в касу. Навіть анестезія чеком. І харчування.
    Маніпуляційні сестрички як від нечисті тікали як бачили ті 10 грн. Прийшлось таритись чоколядками :)
    З лікарем то взагалі окрема тєма: він мене криком виганяв з кабінету як я принесла йому віскарь з кавою. Сказав що все оплачено. Це супер спогади.

    А місяць тому мала попала в інфекційку. Про гроші ніхто нічого не казав. От тільки САНІТАРКИ які шурують підлоги ходили і нили що 2х дорослих в лікарню не пускають.
    Я з малим вдома і періодично ганяла в лікарню щоб привезти малій ліки-одяг чи мамі моїй поїсти. І тільки через вікна заглядали якою я машиною. Грррр. Як сказала моя лікуюча - найголовніші в лікарні це санітарки.

    І в пологовому так шурували підлоги аби я їм подякувала. Як сказало що зараз спитаю в зав.-ва за суму подяки - випарувались.
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну але там справді не пускають. лікарі сварять санітарок, от вони і виганяють. навіть якби ви щось їм дали -- вони б всерівно не дозволили двом бути. От коли в мене була 2місна палата і друга жіночка із дочкою на пару годин сліняли, то ми були із чоловіком -- і нічого не платили, і ніхто нічо не казав. Бо в кімнгаті "числиться" двоє дорослих, тож лікар вже не має за що достібатись до санітарки.
     
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2016 ---
    О,і я коли народжувала старшого то нам було названо ціну (в євро).Були неприємно здивовані(((((( Тоді чоловік, а він теж лікар, вирішив що хабарником бути не хоче....отримав ліцензію -працює приватно)))І спимо спокійніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. basia

    basia Well-Known Member

    подзвонила мені родичка з одної з областей сходу і в розмові поділилася великою радістю - в неї народилася правнучка. Народилася природнім шляхом в обласному центрі, в професора. І ціна тим природнім пологам була 18 000 гривень. Я трохи вмліла, але " умнічати" про ціну "безкоштовної" медицини не стала. Колись я теж втрачала вагітність і ладна була сорочку зняти, лиш довести діло до дитятка. Тому лиш в думці прикинула вартість ведення медикаментозної підтримки ( ціну щасливій прабабусі не назвали - напевне, боялись інфаркту).
    Я про те,що" Львів дорогий". Мабуть, все таки не найдорожчий.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось мав останнім часом кесарський в медінституті? Як тепер з розцінками? Цікавить особливо Литвинчук. Перше кесарське мала в неї купу років тому,ще як вона була на батальній... але з того часу курс змінився, та і медичний начебто дешевший пологовий...
     
  10. purse

    purse Member

    як на мене мед. найдорожчий...
    до порівняння на Джамбула КР обійдеться максимум в 10 тис. грн., то в меді тільки лікар заспіває 500 дол., а ще анастезія і ліки і купу всього
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Зі мною в палаті (медінститут) лежала жінка з двійнею, розповідала що коли в неї почалися пологи (деталей не пригадую), вона поїхала на Мечнікова, де їй назвали суму за кесарів розтин, яка для неї була непідйомною, і лікар відмовив. Вона поїхала в медінститут, де її прооперували, і вже після того лікар сказав 500 usd. Пригадую, що лікар щодня по кілька разів навідувався до неї.
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Раз вже зайшла тема за гроші. Нещодавно народила (КР) знайома. Заплатили 900 дол. І от я три дні думала чи то я дурна чи то лижі не їдуть.... Я не знаю чи то все перебування в пологовому в такій ціні чи тільки лікарю. Але для мене то колосально велика сума, яку я не готова заплатити. Лікар суму назвав. І от я думаю: а то треба питати? Бо я не збиралася питати. І позичати теж не буду, бо з чого потім віддавати, якщо я буду в декреті і не матиму доходів взагалі.
    Цікаво, що в темі раджу лікаря ніхто не пише сум, які заплатили лікарям. От і думай собі скільки то "на власний розсуд".
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mitla

    mitla All You Need Is Love

    ага, всі просто символічно 'віддячують'...а потім випливають такі космічні суми
    лікар може називати будь-які суми, хоч у фунтах..але ви мені вибачте, що треба мати в голові, щоб давати 30 тис. грн, коли у нас безкоштовні пологи!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ага. Мало того, ще розказувала, що сусідки по палаті заплатили плюс/мінус в тих же ш межах. От думаю: якась віп-палата чи що :dash1:.

    Люди, ну напишіть хто давав нормальні якісь суми. Бо щось мені страшно.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене знайома в січні народжувала на черговій бригаді на Джамбула, пологи обійшлися 1000 гривень включно з медикаментами (з якими не знаю). Мені в Пустомитах домовлені нічні в приблизно таку ж суму.
    ІМХО, то самі породіллі розводять той бардак. В 2011 на Мечникова з різницею в 3 місяці народжували в одної лікарки я, моя сестра і родичка. Різниця в сумах була до 200 дол, різниці в післяпологовому нагляді не булр жодної.
    --- дописи об"єднано, 1 Вересень 2016 ---
    Але знаю випадок десь 2 місячної давності. В Меді жінці з двійнею заспівали таку суму за КР, яку вона не могла оплатити. Жінка з села, не знаю, чому вона не шукала інших шляхів, але в 38 тижнів в патології в неї піднялася температура, тихенько персонал говорив, що треба екстренний кесарський, натрмість лікар поставив їй стимуляцію і пустив в фізіологічні пологи. В дітей після пологів стан був критичний, чим закінчилося не знаю. От за таке "лікарів" садити треба. Їм радили судитися, шукати правду, але на це теж треба немалі гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Цікаво як то виглядало: вона запитала, їй відповіли чи лікар сам сказав, що мої послуги будуть коштувати стільки-то
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене в палаті 2 народили на дуже ранніх термінах. Діток одразу забрали в реанімацію. То в таких випадках взагалі не платять. Хоч то не вина лікарів була.
    Ага. А потім:
    Після таких історій взагалі ще страшніше стає.
    Та і в мене вагітність досить непроста і на чергового лікаря я боюся їхати...
    Але за 900 доларів можна в Польщі народити, а не в наших "шикарних" умовах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Я памятаю що на той момент,коли я родила старшого( 6 років тому), сусідка мала кесарський в медичному,то платила 1500 грн(це було 200 дол,може і менше). Я платила на батальній 600 дол(4800грн) яких лікар розраховувалась з анастезіологом. Тому і зробила висновок,що медичний дешевший.
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Батальна була найдорожчим пологовим на той час.
     
  20. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Та я б не сказала...коліжанка рік після мене мала кесарський на джамбула в Маркіна, то лікар сказав заплатити 1000 дол. тіки йому