Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Danuta

    Danuta Active Member

    після пологів ще в родзалі лікар сказав скільки чоловік має заплатити персоналу, а собі суму не назвав (сказав що залишиться), то чоловік дав йому 3 або 4тис грн (точно не памятаю). А в палаті санітарки і медсестри самі казали "за то треба стільки то..."
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. maty

    maty Well-Known Member

    а якщо не дати,то що??? риторичне запитання... в мене знайома ,з села, роки чотири тому народжувала на Батальній ,ще до закриття, привезли з району по швидкій- так її теж неонатолог на гроші намагалася розвести, типу з дитиною щось не так, а вона взяла і до головного лікаря пішла, чи до завідувача,вже не пам*ятаю- сказала, що і як-і питання вирішилося. Причому з грошима проблем не має,але роздавати на першу вимогу не збиралася. То чим не варіант?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Оті санітарки то теж ще ті кадри: "за то треба "дати", а за що? За їх законну роботу, за яку вон і працюють і зарплату отримують:girl_impossible:? Лікарі теж різніє. В нас знайомій лікарка казала щоб дала певну суму бо інкше намякнули що не випише нормально, то вони дали, але значно менше, і сказали що підуть до головного лікаря. На тому розійшлись. Теж не розумію як так, і чому деякі лікарі не мають якоїсь совічті, як і ті санітарки. В роддомах розказують що поки їм не давати щось, то дивляться і відносяться як до невідомо кого. Не всі такі, але багато на тому якраз підзаробляє.
     
  4. Danuta

    Danuta Active Member

    ще за ті 3 дні що я лежала , 3 рази міліція була, 2 рази за крадіжку (в породіль сумки пропадали то з ліками і засобами гігієни то з дитячим одягом), і потім якимось чудом по приїзді міліції ці сумки медсестри то в туалеті знайшли, то ніби не в ту палату попали)) ну і якогось лікаря камери знімали здається за хабар, але толком нічого не знаю, бо я за випискою бігла і дитинку на сусідку по палаті залишала, то не було можливості поспостерігати...
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2016 ---
    то приходила по кілька разів і перепитувала одна за одну , чи віддячилась я її колезі, і що так не пасує і т д,то простіше дати було і щоб не діставали, бо після родів мені і так добу вставати не можна було, а тут ще вони зі своїм "дай", десь описувала свої пологи, то після них готова була заплатити за свій спокій, щоб не напрягяли. А неонатолог за гроші навіть не натякала, то я добровільно їй подякувала, бо толкова була
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    яким чином не випише нормально? Вона або дає документи на виписку звичайні, або відмовляється підписувати докменти на виписку, що має бути аргументовано наявністю фізичних проблем у мами ( дозвіл дає акушер-гінеколог) чи немовлятка (дозвіл дає неонатолог). В такому випадку- "ок, я не кваплюся і побуду тут скільки треба, але прошу озвучити мені причину , по якій неможлива виписка , оскільки хочу уточнити це питання із головлікарем" ( максимум через день у лікаря терпець уривається, бо, зрештою, койко-місце займається неплатоспроможною пацієнткою, для якої ще треба аргументовано написати причину "затримки")
    якісь два взаємовиключені рухи :). Якщо дав, то чого вже йти до головного лікаря? Просто, щоб пожалітися? Так це дурниці у цьому випадку. Ти вже зробив ту дію, яка уже не вважається вимаганням чи дачею хабара, а переходить у категорію "віддяки".
    А якщо йдеш до головного лікаря, тоді для чого давати? Адже письмова скарга на ім я головлікаря вирішує це питання без матеріальних вливань. Бо тут ти жалієшся на вимагання хабара на підставі невиконання обов язку медпрацівником
    --- дописи об"єднано, 4 Вересень 2016 ---
    от. в цьому і заключається те, чому все-рівно майже усі жінки дають: за спокій і щоб не напрягали. Тобто тут або тебе напряжуть і ти заплатиш, або напряжеш ти і не будеш платити. Але більшість обирає перше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @сніжна я всіх нюансів там не знаю. Жінка та настроювалась родити в чергового і нікому нічого не давати, але потім казала що не вона сама, а її родичі (чоловік чи мама) подякували лікарці, от вона і сказала щоб більше ні копійки нікому не давати. Я питала що ви ж у чергового так настроювались щоб без грошей, без домовлянь. То вона казала що в пологах якесь ускладнення трохи було, потім щось там чи чистили і шили додатково (точно що там було не знаю) і рідні вирішили віддячити.
    --- дописи об"єднано, 4 Вересень 2016 ---
    А є у Львові офіційно платні клініки де можна народжувати в гарних умовах і все прозоро?
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Саме щодо родів наскільки я особисто цікавилась, то ніби немає.
    Але може ще не всі джерела вивчила і вичитала.
    Єдине що Інтерсоно пропонує офіційно з усіма документами і тд, але вони відправляють тільки в Польщу, і це доволі дорого. :sad:
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    немає. "Богдан" колись таке пропонував, але там ця система успішно провалилася (пологи приймали запрошені лікарі, яким надавали перевагу пацієнти. Наприклад, той же Данков.В результаті- там платили і у касу. і ще і лікарям "віддячували". По суті - люди вирішили, що немає чого переплачувати просто за комфортні умови. Бо лікарі ті ж, що і у державних пологових). Також як альтернатива колись було пологове відділення у Залізничній лікарні. Яке перепрофілювали у інфарктне ще на початку 2000-х ( після того, як там під час пологів загинула дружина одного високопосадовця і він це так не залишив).
    Зараз щось на кшалт Луцького чи Житомирського власне з Батальної хочуть зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Там теж нормальні комфортні пологи недешево обходяться)
     
  10. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Якщо вже думати летіти у США просто щоб родити, то можна і в нас народити як королева за такі гроші ))
    У тому ж Києві є багато чудових клінік, але ціни, ціни... Хоча і дешевше чим в США :)
    Але от в США дві родички родили в прив. клініці то обоє були прокапані по повній, по накатаній, в напівсвідомості від тих всіх влитих бовтанок, але тішаться страшно самим процесом ведення пологів і перебуванням в лікарні.
    Що кому "до душі".
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Більшість тих, хто летить в США на пологи, летять не за пологами як такими. А за "документами" для майбутньої дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Але там і ціни були нівроку дуже дорого ті пологи коштували. Я щось пригадую цифру 600 дол, можу і помилятися, пле ціна була просто космічна. Може тому і провалився той проект.
     
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Недавно розказували як знайома літала в Канаду спеціально родити, щоб там дитина канадське громадянство отримала :)
     
  14. marife

    marife Member

    Маю цього тижня операцію по видаленню гемангіоми у малого в Чорнобильській лікарні. Навіть не знаю яких сум чекати. Одні кажуть "ніц-ніц", а інші озвучують суму в межах пяти тисяч...Ніби то за наркоз добровільно-примусово мусиш платити, а уже з лікарем розберешся. Не люблю тай не вмію давати хабаря, але як прийдеться? Дівчата, навіть не знаю як буду себе вести..
     
  15. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    А, може, попросіть список ліків для наркозу і купіть їх самостійно?
     
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    то напевно за то що вам його"зроблять" просто хочуть оплату ?? Бо ліки для наркозу я сама купляла, як куплять вони то чеків звісно не допроситесь потім)
    Може робіть лице "цеглинкою" і йдіть прямо і питайтесь того лікаря, якщо каже ніц то ніц, купіть ліки та й все. А вже як захоче якісь суми , то думайте і робіть висновки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. marife

    marife Member

    Сумніваюсь, що таке пройде. У Стрию більш-манш орієнтуюсь у їх "віддяці", а от у Львові....поняття не маю
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та оплата анестезіологу (за ліки чи "за роботу") не є великою у порівнянні скільки лікарю за операцію.
     
  19. marife

    marife Member

    минулого тижня оперували родича, операція була терміновою, тому хто був той і оперував(в Стрию). Так от після операції прийшов анастазіолог і сказав що за наркоз 900 гривень окремо, а лікар за 1000грн. навіть слухати не хотів, сказав, що на бензин на тиждень йому не стане навіть.
    А скільки лікарю? ну хоть приблизно?
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2016
  20. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    перепрошую, то ви конкретно з оперуючим лікарем розмовляли? Не орієнтуюся, якої складності саме ваша проблема. Проте, у черрвні співробітниця оперувала сина 1,5 року, в Охматдиті. Наркоз вона оплачувала, так як лікар сказав, що довіряє тим препаратам, які він має. Операція була нескладна, дитина за 2 дні була вдома, але наркоз був загальний і коштував він 1000 грн. Оперуючому також тисячу, крім того препарати ще купували.