Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. marife

    marife Member

    Ні, це так жіночки в коридорах бесіду вели.У нас видалення гемангіоми на руці, наркоз також загальний
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  3. purse

    purse Member

    ну Маркін це окрема інстанція як на мене, і до нього факт не звичайний робітчанин звертається от він і говорить...
    я на Джамбула мала природні, то лікар не назвав ні собі ні акушерці скільки, сказав, що його справа пологи приймати, а не розцінки встановлювати... і ми дали 2500 грн. лікарю
    в палаті була ще жіночка що в нього родила вони давали 3500 грн., ставлення в нього було однакове
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    і вона заплатила? Ну нічогенькі такі в розцінки, навіть в європейських приватних клініках буває дешевше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Вона знала на що йде. Була впевнена що все було супер-пупер і воно вартує тих грошей
     
  6. purse

    purse Member

    Цікаво...мені взимку написали порядний список і рукавички і медикаменти, але лікарка так і не викликала в мне довіри...народжувала на Джамбула
    Хоча по умовах пологовий певно навіть ліпше, але мені важливо кваліфікація і вміння лікарів
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Від безкоштовнгї медицини в нас лише назва залишилась чи що? Не розумію чому такі розцінки і чому люди то дають? Чому лікарі не страйкують, якщо їм малі зарплати, а люди продовжують нести гроші:girl_impossible:. То вже виходить майже однаково по грошах, що в платній клінаці, що в державних щось робити. В наш час точно хворіти не можна, особливо старшим людям, і тим у кого сутужно з фінансами:girl_in_dreams:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене недавно була незначна операція і планується ще одна. Порівнювала ціни, то оте неофіційне роздавання грошей в державній виходить дорожче ніж офіційно в касу в приватній. Думаю, що про умови і ставлення мед. персоналу можна і не писати. А пологи, то просто, без коментарів. Дешевше в Польщі народити. Але ж хто б ж то порівнював? Простіше ж "по накатаній". То поки наші люди не почнуть думати головою, а будуть жити за стереотипами, якоюсь показухою, типу, щоб не гірше ніж в сусіда - не буде у нас змін. Довго нам ще той менталітет викорінювати:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я останню після таких підрахунків теж зробила в приватній, вийшло на одне, всі документи на руки, я маю для себе гарантії і спокійна.
    Ще тішить що починають практикувати коли лікарі з інших клінік підписують договір і оперують в приватній клініці, це вже трохи дорожче якщо лікар не "їх рідний", ще лікар має на таке погодитись, але знову ж таки собі дорожче потім переробляти після невідомо кого і чого, і без доказів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Щодо Маркіна, то знаю випадок, коли він за КС теж взяв 1000 дол. (я так розумію, це його такса), причому дитина мала важку ваду серця і він це знав ще до операції, і померла після родів. Це взагалі для мене верх цинізму. Одне діло, коли здорова дитина родиться, але брати (навіть, якщо врахувати, що він не вимагав) від батьків хворої дитини таку суму, яка їм при інших обставинах дуже знадобилась, це взагалі без слів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @бетменша це жесть, і є повно лікарів що наживаються на людях прекрано знаючи важкість хвороби і важке матерільне становище родини пацієнта:girl_in_dreams:. І все одо безплатно не збираються нічого таким робити. То скоріше вийняток, коли лікар по добропорядності зробить операцію і не буде вимагати жодної подяки. Але і чому так є теж можна зрозуміти - лікарські зарплати малі, а відповідальність величезна за їх роботу. Не може така праця не оцінюватись адекватно:girl_yes2:. Чому в нас так питання до держави. Але і друге - люди самі ж і несуть:girl_yes2:. Є альтернатива - звертатись до платних клінік, або принципово не платити, якщо все робити в державній медустанові, де "офіційно медицина в нас безкоштовна". Але як люди розказують, то і за операції і за пологи практично всі щось таки платять, і є свої неписані розцінки на все. Отакі реалії. А в пологових тут дівчата писали, що жінки платять вже навтіь тому аби їм спокійніше було і ніхто зайвим не донімав. Єдине розумію подякувати лікарю що вдало прийнямв пологи за виконану роботу. І то на свій розсуд. бо називати породіллі "таксу" за пологи то якось дивно мені взагалі:girl_impossible:. Хоча доули, напівлегальні акушерки чітко називают такси, але вони тим і заробляють, наскільки розумію це має бути задекларовано і мають платитись податки з їх діяльності. Чи вони ПП-шники? Тоді взагалі платять сталий податок і все (то вже юристів тиреба пиати). Непоганий теж у них заробіток. Коротше, я за нормальну якісну страхову медицину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  12. marife

    marife Member

    Ну ось і повернулись ми з Чорнобильської. Анестезіолог після операції покликав у кабінет і чітко сказав скільки з мене. А ось лікар навіть слова не сказав хоч і заходив до малого постійно. Я звичайно вивідала у дівчат хто скільки платив, тому була готова до всього. Коли нас виписували до дому я спитала як можу подякувати йому. Відповідь була чітка .."приїдете за тиждень знімати шви й забирати результати біопсії, я впевнюсь що у дитини все добре тоді й по бажанню можете подякувати, а зараз відходьте від операції". У мене чесно кажучи був шок..
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    маю можливість порівняти. ну але з варшавою.
    платно - 16тис по приватній страхівці в приватному закладі
    по держ страхівці, якщо хочеш, щоб над тобою не знущалися, коли відходняк після кесарево (морально і фізично) - 350зл в день після пологів, і щоб лікар був уважніший на пологах - близько 2тис. це офіційно в касу добровільні внески. +торти-кава печиво.
    після Жешува повертаються зазвичай з стимуляцією, екстренним кесаревом і проблемами - інфекції, забуті тампони
    не весело.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Анестезіолог чітко сказав тому, що він вам наркоз купував сам, бо той, що має бути безкоштовний, якщо він взагалі є, дуже поганий, тяжко від нього відходять. І анестезіологи теж по всякому роблять, одні відразу і собі суму забивають, а інші кажуть тільки суму медикаментів, а далі на розсуд.
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @HOPIC та можна в супер-пупер закордонному крутому роддомі народити з такими наслідками. Тому головне не ремонт і крутість клініки а кваліфікація і людяність лікаря. Ясно що нашим лікарям би нормальні роддоми і ремонти то супер би було. Але їхати закордон, там немало заплатити і мати отакий результат (а там теж люди різні) не варто.
     
  16. marife

    marife Member

    Крім оплати дав список для наркозу на 980грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в червні оперували старшого сина під загальним наркозом. Я ні з ким не домовлялась, нас оглянув і прийняв черговий лікар.
    Список ліків стосувався лише самої операції, про наркоз не казали нічого. Чим поставили мене в незручне становище, коли вже постфактум сказали, що "анестезіолог купляє препарати сам, щоб дітки легше відходили від наркозу. Якщо маєте можливість - віддячте". Перевірити цю інформацію вже не було як, тому я не махала кулаками після бою.
    Сума на медикаменти для операції в нас була 320 грн, то я анестезіологу дала 200 на свій розсуд.
    В цей же час батьки дітей з ідентичними операціями в сусідніх палатах лікареві давали 500, анестезіологу 500 і за наркоз теж платили якісь конкретно названі суми. Ще дехто платив "за палату", "за постіль", "за піжамку в операційну"
    Лор-відділення, МДКЛ (вул. Орлика)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. marife

    marife Member

    речі про палату. Жінка з іншої об
    До речі, жінка з іншої області платити 1500 грн за своє перебування в палаті з обдертими стінами, світильниками без лампочок і без води в душовій. не знаю як інші жінки, а я ходила на автоматі, сказали купити-купила. А що там було в рецепті....От запам'ятались 8 величезних пластирів. Одним з них була заклеїна рука, а вже наступного дня я купляла знову на перевязку нові пластири.
     
  19. Monada

    Monada Active Member

    Синові робили операцію на Орлика.Гострий апендицит.Привезла нас швидка в неділю.Взяли кров і сказали що потрібно оперувати.В приймальному купила тільки метелик.Все решта вони дали.Той лікар що оглядав він і оперував.Не купляли взагалі нічого.Хірургу дали 1000 , анастазіологу 500.На наступний лень прийшла палатний лікар.Вона і робила кожний день перев'язки.Їй 200.
     
  20. Kamilla kiss

    Kamilla kiss New Member

    сколько сейчас стоят договорные роды??правда что если не заплатить за выписку 400 грн будут проблемы с документами