Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ну, як домовитесь :)
    Запитайте тих, хто вам це казав. Які в них були проблеми з документами.
     
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    За виписку кому? Лікарю? Палатній? Неонатологу? Нема ціни на роди, кожен дає, скільки може, якщо домовляється з лікарем, якщо ж ні, то може і нічого не давати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. SovaBa

    SovaBa noctua

    я прекрасно розумію, чого хочете ви, чого хочу я, і, можливо цього не видно з моїх постів, та це +/- одне і те ж (на мою думку)
    Я теж знаю, як можна народжувати, і як воно є в нас. Але все це - біда глобальна, яка починається від недофінансування і низьких ЗП і закінчується перевантаженністю одних лікарів(які банально не мають фізичної і технічної можливості і бажання іноді - з такими зп і умовами, бавитися з кожною мамочкою) і недовантаженністю інших, які за ті самі гроші роблять 1/10 роботи, аде вимагають значно більші хабарі (тому й пацієнток мають менше, зате фінансово ніяк не страждають)
    При цьому одні платять багато, інші - не платять нічого, треті - платять, скільки можуть.
    Я на 100% переконана, що при гідній оплаті праці (фіксованій, в залежності від кількості пацієнтів) - і ми платили б значно менше (офіційно!!!!) , ніж даємо ті хабарі, і забезпечення фінансове було б в рази краще, і лікарі були б задоволені умовами і ЗП, маючи кожен стільки, як заслуговує... Тоді і бажання буде "заробити" собі репутацію, пацієнтів своїм професіоналізмом і ставленням, відповідно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з кожним словом погоджуюсь, але робити що? В наш час, кожній одній звичайній жінці, яка хоче собі просто народити звичайну дитину?
    Чому в цієї жінки тільки 2 варіанти - конвеєр або "лавірувати"?
    За 9 місяців проблем на рівні МОЗ непрофільна людина не вирішить.
     
  5. SovaBa

    SovaBa noctua

    страхова медицина, які ж ще варіанти. Чи будь-які інші варіанти з офіційною ціною, без хабарів. А не так, що одні, совкові, приходять в золоті, з порога заявляють- а я у вас хочу обслЄдовацця! У вас апарат луччЄ. а если нЄт- пойду к глав.врачу!" і так, в 90% нормальний лікар прийме, зробить задурно чужу роботу. Бо в хабарника є такса і з головним все "помазано"
    А інші, ті хто розуміють і платять- ті платять і за себе, і за всіх незабезпечених(то ще ок), і за всіх наглих і совкових і т.д.
    Зате при офіційних розцінках- картина б кардинально змінилася. І для пацієнтів, і для лікарів.
    От коли ми з совкової медицини виберемося- тоді й буде всім щастя. Як на мене.

    А конкретно тій жінці- нічого не зробити. Я саме та жінка зараз.
    Єдине, чого хотілося б- хочемо зсін- треба міняти ставлення до всього в своїй голові, починати бачити проблему, а не її наслідки і з часом ми таки до того прийдемо.
    В плані гідних і комфортних пологів - то вже хіба наші діти) Але хоч до нормальної медицини б "доповзти"
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так. тому і обговорюємо. Бо лавірувати непросто виходить... І від тої складності часом зриваємось на емоційні вислови.
     
  7. SovaBa

    SovaBa noctua

    обговорення- то є гуд. Проте більшість того, що аж кидається в очі- то є поливання брудом і непрофесійні ствердження на основі інфо з інету в протидію освіті і досвіду... Оце і є те зло, яке всю ситуацію значно погуршує.(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Конкретна жінка для своїх пологів може дуже багато зробити. І я теж саме та жінка зараз.
    А міняти ставлення треба не стосовно фінансування/професійності лікарів, а стосовно свого тіла і його фізіологічних процесів. Тоді є шанс природних пологів в медзакладі вже зараз.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в загальному - теж погоджуюсь.
    Але.
    Тому, хто бреше в чомусь одному, важко довіряти в чомусь іншому. Нема різниці, чим зумовлена брехня.
    У багатьох жінок з важким або травматичним досвдом лікарняних пологів залишається відчуття, що система координат ПБшного акушерства як мінімум є неповною та обмеженою. Чи вважати цю обмеженість злочином - можна довго міркувати. Для неї теж є багато причин.
    Та справа в іншому. Зрозумівши, що котроїсь з осей координат бракує, ми починаємо її шукати. І знаходимо. Найбільше кожна жінка, яка хоче природніх пологів, шукає шляху до себе. І чужий досвід вона читає не як наукову базу, а просто як чийсь шлях. Інформація з нету - та, яка походить від практикуючих акушерок з країн, де акушерство починає відокремлюватись від медицини, - це не туфта. Це той досвід, який стосовно пологів все ж переважає освіту і ЛІКАРСЬКІ кваліфікаційні здобутки.
    Фізіологія пологів ширша, ніж прийнято вважати в стінах акушерських стаціонарів. Це факт, який заперечувати неможливо. Питання лише в тому, наскільки ширша і хто це має визначати. От і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. SovaBa

    SovaBa noctua

    тут я згідна.
    Мала на увазі- що на основі інформації по показам для тих чи інших преператів чи маніпуляцій з інету не можна поливати обраного спеціаліста брудом.
    А щодо досвіду, щоб його примінити до себе- це при нормальному перебігу пологів- просто ідеально, цілком згідна! Та ще б знаття заздалегідь- як воно буде.
    і це було б здорово, та коли припече, ще б мати при цьому можливість (і час) зворотнього шляху...
    Я таки за природні і максимально комфортні пологи в хорошому род.залі під наглядом лікаря, але під нагладом по максимумум без втручання (при максимально ширшій фізіології(с) )
    Щоб до цього прийти в лікарні- має бути бажання лікарів вчитися і бавитися з пацієнтками, грубо кажучи- має бути конкуренція за заробіток, бо всі ми працюємо не платонічно лише, а і їсти хочеться і себе поважати, не заглядаючи в руки і кишені. І шлях до того видно надто довгий... бо все ніби просто, логічно і всім зрозуміло.. але товчемося на місці. Бо риба згнила з голови, а трансплантації в нас заборонені. Ага, ще одна біда.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я дуже, дуже проти того, щоб приміряти на себе досвід! Просто якщо досвід цікавий - він може стати новим полюсом крайнощів. А може і не стати.
    Ніхто не знає, як воно буде в конкретної жінки. Просто варіантів як може бути в нормі - безліч. А співпадіня - вони просто співпадіння.
    3 роки тому перед народженням доні я бачила відео на американському ресурсі. Також жінка після 2 КР народила сама, і народила вона у день свого 26-річчя. В мене теж були великі шанси народити на свій 26й ДН, і щось в цьому було прикольне (хоч і не справдилось)


    от якби в цієї милої фрази було хоч одне визначення, крім відчуттів, питань не було би зовсім і теми цієї - теж
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2016
  12. SovaBa

    SovaBa noctua

    100%! Тут я невірно висловилась- примінити досвід при відхиленні від норми, я мала на увазі.
    А при нормальних пологах- сукупність різної інформації/досвіду якраз і буде необхідною базою для конкретної ситуації.. імовірно.
    ну, тоді її сформулювати можна просто по іншому- за відсутності явної патології.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2016 ---
    я навіть не бачу сенсу забігати так далеко наперед, бо то все занадто недосяжно ще... тут би з "малого" почати..створити хоч якесь підгрунтя... Бо інакше- вихід один- народжувати вдома, з ризиком залишитися без допомоги в критичній ситуації... я, особисто- не ризикну(
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тут теж непросто. Ну от відійшли води, а перейм нема добу і більше
    чи перейми регулярні, шийка згладжена, а відкриття йде значно повільніше, ніж 1 см за годину
    чи дитина по УЗД більше 4,5 кг
    чи перші пологи в 45 років

    патології чи ні? попробуй зрозумій.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ОМГ якій освіті? Якому досвіду. Освіта з совка не мінялась, досвід переймають в "старших товарісчів". Плакат головне на стіну повісити з позами в родах, і не дозволяти приймати ті пози. Ліда писала - басейн є - води нема, стільчик для пологів є - сідати не дозволяють. Ліжко-трансформер є - спинку не підіймають.
    А ви звели проблеми до оплати.
    ну вот да.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2016 ---
    та потім полюбе напишуть, що вам "пощастило". Та зашибісь пощастило в пологах правди добиватись. Знаєм-плавали.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Orman а ви не будете народжувати в наших пологових? Вдома думаєте краще? Можливо є такі лікарі які підуть на зустріч породіллі, не всі ж настільки не можуть відійти від науки "старших товарісчей", принаймі вже вибрати зручну позу проблем не повинно бути. Питання знайти свого лікаря (якщо планується йти в ПБ).
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не повинно, але така проблема є. А позиція для потуг визначає ризик розривів. Я раніше теж думала, що це прибамбаси. Але неможливо забути відчуття підчас потуг, коли розумієш: як не нахилишся вперед - просто тріснеш. Не уявляю, що було би, якби хтось сказав лягти в той момент.
     
  17. SovaBa

    SovaBa noctua

    перепрошую, якщо Ви читали неуважно і хоч я чітко написала - про який досвід і освіту мова- то повторюсь- мова не про принципи ведення пологів, а про
    І освіта взагалі не зміновалась з совка- то чого, як біда- бігти до лікарів, а як"обслуговування" відповідає заробітній оплаті- битися в припадку і проклинати їх, на чому світ стоїть? Раз всі такі фігові, бо освіта у всіх +/- однакова, то про що мова))))? Вихід один, забути про їх існування))) І теми не буде.
    щиро буду рада, якщо власні здогадки мені не будуть вкладати в голову, бо я такого не писала.
    Це одна зі сторін проблеми- яка оплата- така і робота. Це справедливо, чи ні? Чи саме лікарі мають бути альтруїстами, а може тоді нехай всі спробують попрацювати супер якісно і мало не задурно?
    Бо вимог до лікаря купа, а основ для цього немає. Це те саме, якщо я до прибиральниці під"їзду підійду іпопрошу (а то ще й вимагатиму!) помити в мене рідлогу в хаті, аргументуючи то тим, що- ви ж прибиральниця!!!! Он де у вас шуфля в руках!
    І якщо хтось може мені довести, що не в цьому левова доля проблеми нашої медицини- то прошу дуже поговорити по суті, а не вихоплювати мої слова з контексту, вловлюючи лише частину змісту.
    Є ті, хто не хоче працювати, а лишень зробив собі конвейєр для заробляння коштів, а є такі лікарі, що працюють собі тихенько за копійки в поліклініці чи диспансері, і з кожним роком все гірше, бо в задачЄ спрашиваЄцца- навІга(с)????? За приниження, мізерну ЗП чи за ярлики і поливання брудом при першій ліпшій нагоді? Какрй прІвет...(с) І далі при такому відношенні буде хіба гірше, думаю((
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    багато написала - все стерла.
    По суті я вам написала. Є засоби, вже є в родзалі стоять, але їх не використовують. Зараз і вже. Чи до пологового стільчика потрібна інструкція? Чи що на плакаті не ясно? Чому не застосовують? Про відсутність гарячої води в ПБ - це така дикість, що й писати лінь. Чи в якому місці треба доплатити, щоб бідний лікар дозволив підняти спинку ліжка-трансформера?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @SovaBa Ви медик? Чи дотичні до медицини?
    По факту оплати. Ну і так віддячують немало, не живуть наші акушери-гінекологи на зарплату, а нічого не хочуть покращувати за ті віддяки. Тому я не вірю, що суттєве підняття оплати праці лікаря негайно змінить його підхід до роботи.
    Я мала можливість порівняти підхід в львівському пологовому і районному. В моєму випадку там, де значно менше коштувало, підхід був в рази людяніший. Їм якраз бажаю підняття офіційних заробітків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    і я Вам відповіла, що писала геть про інше! Я взагалі не зачіпала того, про що Ви пишете, то на основі чого Ви цитуєте мене з коментарями, які не стосуються моїх дописів...? Я писала про маніпуляції і мед.препарати і їх доцільність, яку може при патології визначити лише лікар, але аж ніяк не пацієнтка. А якщо пацієнтка все ж може собі це дозволити, значить впевнена у своїх знаннях і обійдеться без лікаря (такого фігового, ні?)
    Власне, щоб не було пришвидшення пологів, щоб жінку "купали", бавили і цілували "у всі місця" - для цього має бути відповідна освіта/стажування(яке, ой диво, лікарі мають пройти за власний рахунок і за кордоном, бо ж совкова освіта того не вчить) + мати купу часу і бажання для того всього.

    в тому самому, що й прибиральниці, щоб прибрала в мене. Бо по суті- якщо вже зводимо все до такого цинізму- то час- це гроші, а народжувати з одною жінкою так, як воно мало б бути- це купа часу. Бо дозволити можна все, а досвіду нема такого, бажання то робити теж нема. Є, як я то бачу, за те все щастя, не раз мною описане, зробити необхідний мінімум пошвидше і піти додому.
    Ба, навіть ті лікарі, що працюють як прокляті і життя особистого не мають окрім тої роботи- і то декотрими дамами обгаджені в інеті, бо, бачте- відмовив їй у веденні до і під час пологів, що ж то за лікар такий))))
    Люди, я дико вибачаюся, але ніхто нічого никому не зобов"язаний робити просто так, бо ви собі то так уявили в іделалі... ніде в світі такого немає. Комфорт і гідні умови і повага- є лише там, де це взаємно і для лікаря, де праця оплачується відповідно. А в нас... я правда.. дивуюся, що хоч так працюють.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2016 ---
    ні. Я прибиральниця, яка не хоче мити задурно чужі території :girl_wink:
    І ким би я не була- я працюватиму рівно на стільки, наскільки мені дозволяє моя совість і моя ЗП. Тобто- це необхідний мінімум переважно, за винятком тих ситуацій "коли не можна пройти повз".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1