Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та мені підняли. В перших підняли, в других я на боці народжувала, то не дуже певно зручно б було з піднятою спинкою. Мене альтернативний досвід з Вашого допису зацікавив, але виявилося, то тільки аналогія.
    З того всього написаного я погоджуюся хіба з тим, що треба піднімати оплату лікарям. Не тому, що це змінить їх в кращий бік, а тому, що це просто неприпустимо працювати за 2000-3000 в медицині. Навіть продавець більше отримує за роботу по змінах.
    Але, зуб даю, після суттєвого підняття дописів в цій темі навіть побільшає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Жінці після пологів типу більше нема чим зайнятись. Там така перебудова всього відбувається всередині, що тільки крісла там ще бракувало.
    Йолкі, коли ж то настане той час, коли вагітною-породіллю-народившою нарешті знову почнуть опікуватись...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    вода камінь точить, в жінок є запит значить усе буде.
    Прочитала декілька останній сторінок... У Польщі є чудовий досвід як лікарі(був запит з низу) хотіли достойно годувати свої родини і як вони добилися цього, наших усе влаштовує як є. Жінка в пологах не потребує щоб її в дупу цілували, цілком достатньо щоб виконувались протоколи , а слава Богу в нас хороший протокол ведення нормальних пологів. І ні яка низька ЗП не виправдовує його не знання чи порушення за ради користі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ось якраз на ФБ пост де лікар виставив свою зарплату. І підписав.
    Igor Zinkevych - Ліля Лещенко: 6 років навчання в... | Facebook
    [​IMG]
    Звичайно, це все фарс те що в нас зараз в медицині робиться, при чому і з боку лікарів (що чомусь не організовують протестів, якихось страйків профспілок, не поспішають переходити в приватні клініки, бо в державних мають набагато більше), і пацієнтів (що роками підживлювали ту систему), і влади (що нічого реально не змінює). І дискусія під тим дописом розгорілась :girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    з приводу пологів у Польщі. Народити нашій жінці в тому ж Жешуві вартує 6500 злотих. Це пп,кр дорожчий. На спеціалістів того ж Жешува- чимало нарікань ( не у сенсі відношення,а професійності- після них иочно так само вже до наших лікарів звертаються із запальними процесами,що потребують чистки, з поганими швами і т.д. Думаю,що якби вагітна тут у нас запропоеувала би таку суму лікарю ( та навть половину з неі),/він би особисто слідкував за дотриманням протоколу, носив каву у родзал і ще і надувний басейн притягнув :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  6. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Це правда! В мене багато лікарів знайомих, членів родини. Коли жаліються на низьку зарплату завжди питаю, що якщо їх це не влаштовує - чому не пікетують Мінестерство охорони здоров'я, адміністрацію президента і т. п. Коли минулого року намагалися прийняти закни, які руйнують малий і середній бізнес - мый чоловік і його друзі їздили в Київ на пікет. А правда в тому, що все всіх влаштовує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Коли я питала свою родичку і ще одну близьку знайому,які постійно нарікають на зарплату у держ.поліклініці,чи не хочуть вони перейти у приватну структуру ( були тоді вакансіі у Параскеви і ще 2 приватних центрах), то не погодилася жодна. Бо там відповідальність,режим праці інший.Ну і пацієнти не принесуть 100 грн за рядову довідку
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Але ж багато переходять в приватні. І дуже багато їде закорон. Лишаються ті, кого це влаштовує. Оскільки лишаються тільки вони, то виглядає, що всіх влаштовує.
    Питання пікетів лікарями для мене особисто відкрите? Ніби ФБ недавно бачила заклики пікетувати, але нічого не було. Не знаю, чому тут пасивність...
    --- дописи об"єднано, 22 Жовтень 2016 ---
    І що грошей не взяли?...навіщо тоді ті заявочки- скільки коштує , щоб спинку підняли?.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Окремо не взяли, входило в "скільки вважаєте за потрібне". Здається, я зрозуміла. Якби приїхала на чергову бригаду без домовленості, то мали б моральне право не піднімати. Заявочки не мої, а Сови, яка захищає позицію, що за таку зарплатню, яку лікар офіційно отримує, він не зобов'язаний бавитися з підніманням спинки.

    З приватних клінік втікають швиденько. Суджу хоча б по тому, скільки педіатрів змінилося на філії Параскеви на Кульпарківській, поки вона там існує.
     
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Тобто не вимагали, а в чергової бригади Ви припускаєте. Припущення, що моя аналогія...
    Про заяви Сови, лікарю по великому рахкнку за те що він Вам спинку не підняв буде максимум розмова з шефом. А так нічого не буде. Я за людське ставлення як лікаря до пацієнта, і щоб спинки піднімали. І за людське ставлення паієнтів до лікарів. Тут має діяти презумпція поваги, поки лікар не зробив нічого халатного і хамського. А так заявляти, що всі такі сякі нечесно і несправедливо.
    Як добитися сервісу в держклініках рівня приватних, ось питання...Бо фактисно коли йдемо в приватну платимо двічі, податки для того безкотовного обслуговування, і вже приватнику...
    А чого втікають там педіатри? І про що то Вам говорить? я не можу вловити суті.
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @iragonzales з Вами сперечатися все одно, що на ФБ поради питатися. Мене вже це втомило, тому продовжувати не буду. Наступного разу, коли будете писати, що начальство не дозволяє лікарям спинки піднімати, щоб інвентар не попсувати, подумайте добре, чи маєте підтвердження своїм словам. Щоб потім не було претензій, що Вас цитують і до Вас доколупуються. Я не можу пройти повз такі речі, тому буде настрій, доколупаюся знову.

    Дівчата, анкету хтось заповнив ту, про яку я писала? Зробіть, то 2 хвилинки часу. Я вірю, що якщо систематично капати на мозок чиновникам, ситуація таки зрушиться з мертвої точки.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 2
  12. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Haidee так само казати, що вимагають, коли у Вас ніхто не вимагав.Мені радите добре подумати, очевидно Вас то не має стосуватися.
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2016
  13. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Так, є таке - не хочуть працювати на зарплату, хоч і не маленьку, кажуть, в держ. поліклініці в 2 рази більше можуть заробити. А молоді лікарі, які ще не спорчені системою і готові в них працювати - не проходять відбору.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Не хочуть. Сказала мені одна моя лікарка, що не хоче займатись благочинністю. Працювала на пів ставки і шукала ще шось. В поліклініці десь рік протрималась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Як і в кожній професії серед лікарів є ті є, хто позорить професію, але дуже багато тих хто дійсно заслуговує поваги. Я останні роки хожу тільки в приватні заклади, не хочу нікому "дякувати", бо вже давно зрозуміла - порядна людина буде до вас ставитись добре, навіть якщо ви їй не запхаєте в кишеню 100 грн., а ті "псевдо лікарі" будуть намагатись вас пошвидше позбутися, бо за дверима стоїть наступний, хто 100 грн. дасть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    де працює лікар? ким? на яку частину ставки?
    така зарплата це половина асистента універу ще в 2009 році

    -----------------------------------
    до речі, народ, читали статтю?
    МОЗ: в 2017 році Україна почне перехід на страхову медицину
    буде вам страхова медицина
    але чи будуть для неї лікарі
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2016
  17. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    в одній з львівських приватних клінік лікар, з кожного пацієнта, має 60 гр . в приватних клініках немає високих зарплат
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    За консультацію? Ну, впринципі, за 30-40 хвилин робочого часу це не зле. При 8 годинному графіку в день і повній завантаженості гривень 500 назбирається. Там, звісно, так не є, бо працюють по 3-4 години. Ну і 200-250 грн забирає клініка, теж немало.
    В державній популярному лікарю за цей час "подякують" 100-200, а бюджет з того отримає 0.
     
  19. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    так,за консультацію. працюють по пів дня, і не весь робочий тиждень-три дні лише. але ,практично,всі лікарі мають чергування в державних клініках.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    В приватних клініках лікар ще має 30% від суми призначених пацієнту аналізів,які він має пройти у клініці. Деякі лікарі у приватних мають основне місце праці,уже не практикуючи деінде ( кому як зручніше фінансово і по інших причинах)
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2016 ---
    Ще про платні послуги,які офіційно надаються в держ. структурах на комерційній основі ( наприклад,в тому ж військовому госпіталі для платних клієнтів: оперативне втручання,вартістю 10 тис.грн: 4 тис. в касу, 6- лікарю