Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Та самі ж і мають робити, ви праві. Але якби то все велося не на папері, а в електронному вигляді, було б набагато простіше і менше вимагало б затрат часу.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ще про нововведення в роботі лікарів, зі слів одного лікаря :girl_in_dreams:

    Готовы работать на износ? Договора с пациентами! - МедПросвита

    Заработок врача действительно вырастет, но для этого придется работать очень-очень много. Каждый доктор в Украине будет подписывать с пациентами договора на оказание медицинских услуг. В зависимости от числа пациентов, количества обслуживания за один месяц и его качества, будет начисляться надбавка к зарплате за выработку.

    Само собой, за каждым врачом останется ставка, которая будет индексироваться и расти. Но основной статьей дохода для каждого врача станет количество заключенных договоров и число посещений пациентами его кабинета.

    Как вы помните, Гройсман уже обещал, что за каждого пациента врач будет получать по 1 гривне! Хотите получать 15 000 гривен без учета ставки? Вы знаете, сколько нужно обслужить пациентов.

    Но все это шутки. Реальный доход, на который врач может рассчитывать, пока хранится в строгой тайне. Но если данная тенденция действительно заработает, то как минимум семейные врачи, которые будут выступать в качестве диспетчера между пациентами и специалистами, уже могут рассчитывать на действительно хорошую заработную плату.

    Ругаться сейчас? Не очень хочется. Давайте немного подождем и посмотрим, что еще нам расскажет пани Супрун и ее команда, а также Кабмин, Верховная Рада и прочие лица.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Луцький пологовий приймав участь у
    Україно-швейцарська Програма «Здоров’я матері та дитини» Я колись в "Стіні плачу" приводила статтю "Рожать на спине опасно". Пошукала її в гуглі, таке враження що вона тільки там і збереглась. А посилання мертве. Приведу те, що збереглось в тілі допису.
    Директор проекта «Здоровье матери и ребенка» Элен Лефевр-Шоле уже
    семь лет учит украинцев правильно рожать.

    А ось, що пані Лефевр пише, про те, як нововведення сприймали в Україні:
    — Как новшества восприняли в Украине?
    — По-разному. Очень сложно было во Львове.
    Погоджуюсь - не грошей дуже часто нам не вистачає, а чогось геть іншого.
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

     
    • Подобається Подобається x 2
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну та чого не користуються? Моя сестра народжувпла на Мечникова то і стінки і фітболи і сидіння "по турецьки" та любе голубе. Я на Джамбула, то не знаю чи там то все було, бо воно мене просто не цікавило, ну не хотілося мені нічого такого. А спинку мені самі підняли, сам лікар сказав акушерці щоб підняла ще вище. Не знаю, може то і було то положення лежачи на яке всі нарікають, але мені було комфортно.
     
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    бачите думки розходяться, одні кажуть працює система інші ні. Тому треба мати папір, що то воно таке у нас у Львові є. Бо було би як у Луцьку питань би не виникало, а виникаю. Значить щось там не так...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та власне і йдеться про те, що в дуеті лікар-пацієнт лікар почувається королем - "Хачу казню, хачу мілую". Бардак повний і в державних установах, і в багатьох приватних. І потім нічого не доведеш. Медицина у нас неосудна. Має бути першочергово юридично злагоджена система, щоб кожен знав своє місце. Зараз почалася потужна медична реформа, яку рухають ініціативні молоді кадри. Багато лікарів незадоволені, що недивно - бо великий потік грошей тепер йтиме повз їх кишені. Особливо "тішать" коментарі деяких медиків про те, що держава своїми реформами остаточно зажене лікарів. Дивно таке чути від людей з зарплатою 3000грн, які мають джипи, будують будинки за містом і так явно незле чуються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  8. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Не розумію, які підстави протестувати в лікарів? Проти того, щоб їм підняли заробітну плату?
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Тому що навіть якщо буде суттєве підняття оплати, то все одно буде на порядок нижчий рівень сум, ніж при "подяках на кишеню". Звичайно, що не всі лікарі "сидять" на подяках, але отак тотально більшість має щоденний конвеєр-потік фінансових вливань.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @algo супер, а де можна побачити деталі що дівчата вже організували?
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Малося на увазі, що @Мар'яся вже тим займається, тобто є зареєстрована ГО, яка в тому числі працює в напрямку покращення ситуації в пологових.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @iragonzales в фб є група, але я з телефону не можу дати посилання . Завтра з компа спробую
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  17. iragonzales

    iragonzales В декреті

  18. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Насправді, то дуже складна тема і набагато все серйозніше, ніж видається на перший погляд. Але чим більше вона буде на слуху, тим більші шанси хоч якихось зрушень. Якщо люди мовчать, або не мовчать, але лише між собою чи десь на просторах інтернету - значить, все добре. На жаль, далеко не всі готові скаржитись на те, що їх не влаштовує. Навіть найдрібніші скарги потребують письмового підтвердження. А без цього щось доводити в рази складніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Мар'яся а та програма працює про ведення пп як в Луцьку у Львові, коли так в якому пологовому? Два Ви ставили питанея про заборону приймати лікарю пологи не на своїй зміні?