Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @phobika та яка честь мундира???? Рятують власну ж..пу, то я про начальство.Ви думаєте заввідділення пологового не вигріб від головного і начмедів? Зав відповідає за всіх пацієнтів і має обов'язок кожного оглянути, вигріб. А головний лікар Джамбули як там йому? То їх закрили нєпанятно чому, прокурори і міліція ходить що по воду, пишуть всі дружньо пояснення. Він ще дістав від Зуба, бо Зубу від преси так як я бачу дістається найбільше.Той взагалі не знає як відбілюватися, що у Львові і смертність менша і крісла трансформери є, але не відстають. Садовий на Зуба скоса, бо мало йому сміття, так ще Варта яка то все роздула піариться, і кричить під облрадою що єдине кому можна вірити - то Синютці. А Садовий має президентські амбіції...Якось так, але я не експерт політичний, веду лише до того, що той випадок яскравий приклад колективної відповідальності...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Значить я вас таки зрозуміла не до кінця. Подумала, що строго розбирається кожен неприємний випадок - це звичайно не повертає здоров'я чи життя пацієнтів, але як навчальний метод досить дієво.
    Якщо такі розбори проводяться лише у випадках, коли справи набирають розголошення - то такі методи до одного місця. То як сваритися на дитину, коли вона робить шкоду на людях, при цьому на таку ж поведінку вдома не звертати увагу.

    Надіслано від мого IQ452 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    ЗА строго розбирають кожен випадок, думаю не кожен. Але і не тільки скандальний.
    А тепер до теми, думаю кожен випадок відхід від школи треба строго розбирати. Зараз так не є.
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2016 ---
    Питання ще в Школі. Самі знаєте і чули, що таке професорські обходи, які вони жосткі. Яка школа? А викладання в універі, де нічого не вчать, маєш книжку читай. Інформації море, що вибрати, на що звертати увагу нема наставників. Бо і викладачі далеко не всі ВЕШОЧКИ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А ось і пост-відповідь "Перестаньте чіпатись до лікарів"! Як вам? Перестаньте переслідувати лікарів!
    Перестаньте переслідувати лікарів!
    [​IMG]

    І ще з нового :girl_smile:
    Врачей больше не смогут обвинить в коррупции Врачей больше не смогут обвинить в коррупции - МедПросвита
    Внедрение страховой медицины приведет Здравоохранение к необходимости внедрения системы платных услуг. Буквально все операции, анализы, проверки состояния здоровья и т.д. будут за деньги.

    Что это означает для врачей? Если раньше, чтобы решить вопрос с инструментами и препаратами для операции, протезами и прочим, врачу приходилось говорить пациенту, что он должен оплатить все из собственного кармана, то теперь сам пациент принесет врачу деньги, без условностей.

    В большинстве случаев расходы на операции, восстановление и содержание будет нести государство или частная страховая компания, в зависимости от выбора, сделанного пациентом. Если же страховки у пациента нет, также, как и у его родственников, он будет вынужден покрыть все расходы самостоятельно.

    Врачам же останется подготовить все необходимые выписки, прописать четкий список расходных материалов и так далее, согласно протоколам лечения, которые утвердят уже в начале следующего года. Пациент с этим списком либо обратится в страховую службу, либо оплатит все сам из своего кармана.

    Следуя всем указаниям по протоколам врача гарантированно не смогут обвинить по фактам коррупции. Заявления вроде «он взял с меня деньги за бесплатную услугу» канут в прошлом. Не сразу, но очень скоро.
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Про те як можуть наживатись на вагітних :girl_yes:
    Журналістка вагітна двійнею розказує про свій досвід спілкування з лікарями.
    «У нас свої закони»: побори, черги, хамство. Вагітність в українській поліклініці. Як стати на облік (ЧАСТИНА 1)
    Жесть у поліклініці: ЧАСТИНА 2. Я занята! Через две минуты зайдешь!
    Сама з таким як тут пишуть не стикалась, але і таке буває, ще й в державних поліклініках.
    [​IMG][​IMG]
    Я отих всіх речей що тут намальовані не здавала (крім деяких), і ні за що не платила.
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2016
    • Корисно Корисно x 1
  6. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Користуюсь послугами комунальної поліклініки, принципово не плачу. Лікарі, до яких ходжу регулярно (в силу хронічних хворіб) змирились. Лише лікар-гінеколог хоче грошей і замість лікування направляє на 1001 аналіз до приватних лабораторій. Якби заплатила може б попустило, але то така вредна тітка, що мусила знайти їй заміну на другому кінці Львова.
     
  7. Yroslava

    Yroslava Active Member

    А це хіба законно? примусово відправляти в приватні лабораторії?
     
  8. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Сумнівають, тому й не ходжу. Дороге задоволення
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Лежу вже майже тиждень в відділенні екстрагенітальної патології в меді. Потрапила з підозрою на відшарування плаценти, але все добре, на щастя. Додому не відпускають, бо з дня на день народжувати.

    То я зробила висновок, що пацієнти відіграли визначну роль в ситуації з віддяками. Я за весь час ще нікому нічого не заплатила, крім 20 грн за аналіз крові (лаборантка сказала прямо ціну і додала, що це на реактиви). І ще за платну палату заплачу, але це була моя ініціатива її взяти. А ось мої сусідки пхають лікарям в кишеню і за узд, і за ктг, і за консультації спеціалістів... При цьому ставлення якогось не такого я до себе не відчуваю, ніхто нічого не вимагає.

    Інший висновок, який я зробила за ці дні - нам дуже бракує платної страхової медицини. Є купа дівчат з відверто надуманими болячками і сумнівним лікуванням, ну це так на мій погляд. Сумніваюсь, що закордоном мене би тримали на всякий випадок в лікарні. Лікування я не приймаю, а до терапевта чи на ктг спокійно могла би приходити здому. Навряд чи страхівка покривала би моє перебування тут. А якби покривала, то кожна гривня би дорівнювала офіційному прибутку клініки і тоді би і на реактиви були гроші, і на туалетний папір, і на мило, і на зп медпрацівників. А так пацієнти порозпихають гроші по кишенях лікарів, а потім скаржаться, що у лікарні нічого нема.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. happy story

    happy story Well-Known Member

    Я просто в шоці з своєі бабці... Заплатити енну суму в платній клініці за операцію і ще бігати за всіма з грошима і сунути в кишені... Це навіть не державна установа, платна клініка і таке безглузда поведінка... Наші люди всюди безлад розведуть де зможуть...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    Особливо старше покоління - вони так звикли давати взятки, що вже не переучиш. В мене от є молодша сестра - інвалід з дитинства, їй що 2-3 роки приходиться проходити комісію МСЕК на підтверження категорії (ніби в вроджені проблеми з диханням чудом пропадуть). Так от - збором документів на проходження комісії завжди займається наша бабуся і вічно тулить гроші місцевому педіатру за кожен підписаний папірчик. І все одно, що то її робота - виписувати ті документи, що сестра дійсно хвора і жодних підробок в документах лікар не робить! Та останнє мене взагалі вбило: бабуся займається вишиттям вишитих сорочок і збирається тій же лікарці вишивати сорочку безкоштовно! Я кажу: чому безкоштовно - то ж ваша праця, ви робили операцію на обидва ока і зараз будете безкоштовно вишивати два місяці сорочку? Відповідь геніальна: ну ж вона лікар, вона мені так з твоєю сестрою допомагає, і мені інколи ліки безкоштовно дає. А те, що той лікар просто виконує свою роботу - то не аргумент! Обовязково треба лікаря за це боготворити і сунути йому в кишеню гроші. А те що я ще ні разу своїй дільничій взятки не давала, хоч і викликала її додому. - то в голові в бабусі не вкладається. Просто то людина, яка виросла в Радянському Союзі і твердо впевнена що ДАТИ треба і все тут!

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Harring

    Harring Well-Known Member

    Воно може й так, але для менталітету більшості наших громадян , то буде страшна проблема.Досить близько знайома з страховою медициною Нідерландів, то швидка викликається у екстрених випадках , а не тоді коли у дитини температура 38,5, що для наших жінок у більшості норма, після пологів виписують у той же день(за 2-3 год) ,якщо звичайні пологи.Пологи приймає тільки акушер, лікаря кличуть у екстрених випадках. Відходження вод не показ їхати у пологовий і з відкриттям 5 пальців тебе відправлять додому..Кесарський стараються не робити , бо страхова не перекриває витрат. Страхівку, яка перекриває багато мед.послуг мало хто може собі дозволити, тому по лікарях не бігають , щоб тиск поміряти чи з застудами. До лікаря потрібно записуватись за тиждень -,два наперед, ось чому діти з застудами ходять у садки...Немає декретів тривалість 3 роки і багато чого, що є для нас звиклим. Страхова медицина буде для нашого менталітету дуже холодним душем , тим паче так як наша влада піклується за народ ,то будуть намагатись, щоб тільки страхові компанії отримували надприбутки, а не люди якісні і безкоштовні послуги.
    І я стоячи на обліку не за місцем прописки чи проживання фактичного ,в кишеню не пхала і зрештою не просили, оплатила внесок 250 грн ,бо не по прописці, і лікарка завжди казала, що у них можна безкоштовно здати, щоб по приватних не ходити і БАдів не виписували і вітамінів, бо без потреби були. І лікаря у пологовому я не питала скільки його послуги коштують, бо по великому рахунку він, ще нічого не зробив, що не входить в його обов'язки. Оплачувати буду, але за умови , що безпроблемно приїде на пологи і як усе пройде і сумму ту, яку вважатиму за потрібне, яка є нормальною для мого сімейного бюджету.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Для мене страхова медицина не є холодним душем - мене все влаштовує.
    Декрети до 3 років в деяких країнах існують, наприклад в Німеччині. Діти ходять в садок застуджені не тому, що до лікаря не потрапляють, а тому що звичайна віруска без температури не вважається завадою ходити в садочок.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    аналогічно лежала тиждень з дитиною в 2014р. на Орлика з ларингітом, за весь час нікому не дала ні копійки - ні лікарці, ні медсестрам, ні за гріття і УЗД, всім просто казала "дякую" і ніхто нічого не натякав на взятку і ставлення було таке як і до інших пацієнтів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Недавно знайомій лікарці подзвонили порадитись про перелом ребра. Виявилось що вона не знає скільки у людини має бути ребер. На здивування відповіла що "а звідки я то маю пам'ятати". Ми були в щоці. Тепер не дивно що наші люди навчились самі і інструкції нормально до ліків читати, і лікування якось переглядати. Але питання, як же там вчаться в тому медінституті? І то не один випадок коли доктори подібне видають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Yroslava

    Yroslava Active Member

    В мене та саме історія з тіткою. Замучила вже мене тими розмовами про те, кому скільки платити. Її оперували в онко лікарні по гінекології. Ніхто ніяких грошей в неї не просив. А вона вирішила "віддячити" всім, так сказати, причетним. При чому, особливо великих коштів не має. Але намагалася заплатити навіть не оперуючому лікарю, а його асистенту. Я питаю: Ну навіщо??? Він вам же нічим не допоміг, не приходив, ні на що не натякав. Але я бачу що то вже справа звички...
     
  17. Moza

    Moza Member

    То Ви вже в медінституті? Напишіть, будь ласка, скільки там коштує палата на одного?
     
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    Де я є зараз - 300 грн за весь час перебування, але це не на одну людину. Допологових таких і немає наче. За післяпологові поки не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    воно так, але спитайте Маркіна про КР - ціну в 1000-1200 він називав ще 7 років тому. Ясно, що це все неофіційно і недоказуємо, але...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    то які питання? вони прийняли правила гри. Заалом лікар, який називає свою ціну ще до пологів-я би задумалася....