Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я ще дозволю собі таке припущення, що люди, котрі таки свідомо самі! готові оплатити певному лікарю, певну немалу суму за пологи- це ті, хто могли/хотіли б іти народжувати в приватний пологовий але , нажаль, в нас із тим вибір... його нема. Таким чином, десь ілюзорно самі собі створюють умови наближені. МСД:girl_flag_of_truce:
     
  2. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ну, розумничати, не знаючи деталей, нескладно, правда ж? Цей же приватний стоматолог приймав мого чоловіка кілька разів - і жодних нарікань не було. Тому і я пішла. Те і значить - сунула мені в руки ще одну ампулу анестетика і сказала - "йди отам на проспект Шевченка в державну, я нічого вже не зроблю - в мене інструмента підходящого немає".

    Дітей в мене немає. Стояло питання - куди буду водити дитину. То написала, що сімейний лікар, з яким підписала декларацію, ще й педіатр. Тому - до нього. Не влаштує - в Параскеву піду. На жаль, ті, з я кими хотіла підписати, залишились працювати тільки в медцентрі. З державної поліклініки звільнились. А лікарі медцентру декларацій не підписують.

    І ви самі собі протирічите. Нещодавно кричали, що я тут всіх узагальнюю. А самі пишете, що "всі так собі". То вам так собі, а комусь, може, чудові професійні лікарі.
     
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Ну тут ще залежить яка приватна клініка і який лікар в тій клініці :)
    Для себе я просто знайшла (методом проб і помилок) конкретних лікарів. Деякі з них працюють в приватній клініці, то ходжу туди. Є такі, які в державних.
    Коли дитині був рік, пішла в приватну клініку (не буду тут назви писати, бо там є і хороших лікарів багато) до ортопеда. Він направив нас в державну (!!!) поліклініку зробити подвійний рентген на все тіло (проблема була в косолапості) в стоячому і в лежачому положенні, збоку. Налякав операцією. Я зі страхом побігла в поліклініку робити ренген, де лікар (котр його робить) категорично мене відмовила (оскільки то було б надзвичайно сильно облучення (там потрібно би було робити 4-кратний рентген на все тіло) і порадила звернутися ще до якогось лікаря.
    На щастя, я пішла до іншого, толкового лікаря в державній поліклініці. Рентгена робити взагалі не потрібно було, лікар прописав все необхідне і до пів року в дитини ніжки вирівнялися.
    Так що є в приватних такі, до яких теж страшно потрапляти. Справа зовсім не в сумі оплати. Хоча ні, я за два візити того лікаря оплатила таку добрячу суму. Добре хоч, що вчасно спам'ятали.
    Зате ходимо в тій клініці до інших лікарів, якими ми задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    В нашій сім'ї - навпаки. Хірург, до якого ми звернулись, щоб татові зробили операцію (онкологія), оглянувши його, погодився взятись за цей випадок. Тобто, це був "замовлений" лікар, доволі старший вже, який на операції ходить із своїм сином, готуючи його на своє місце. До слова, цей лікар робив моїй бабусі операцію 13 років тому (теж онкологія кишківника) і після операції сказав,як відрізав:"Я їй продовжив життя рівно на 3 роки". Так і сталось. Так от. Обидва рази прийшлось добряче за ним побігати, от чесно, декілька разів, щоб просто із шани, із відношення до пацієнта, подякувати йому. Після татової операції та декількох наших "потуг" покласти йому кошти, він зловив за руку, дивлячись в очі спокійно сказав:"Давайте так: хворий встане на ноги, випишеться, одужає, от тоді і поговоримо". Те саме сказав і його син, який асистентував батька :"Ні. Не треба. Потім. Колись."То вже коли мама поїхала з татом на огляд до них,аж тоді вдалось подякувати.А! З анастезіологом було те саме, в четвер (перед Новим роком) зробили операцію, він так і не заходив при нас до пацієнта, потім пішов на вихідні, аж наступного тижня його ми зловили. Обласна лікарня.
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 7
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Vinnytska ну тоді шана таким порядним лікарям, добре, що й такі існують. У випадку мого дідуся, який теж мав онкологію, то лікар запросив добрячі гроші за операцію, яка по суті йому нічим не допомогла. Він згас дуже швидко після неї((( Я була ще мала, але пам'ятаю як бабця того лікаря згадувала...Я розумію, що лікарі не всемогутні, але в таких випадках вони не мають жодного права просити про якісь кошти, якщо це не офіційна оплата.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    О, дівчата, я ніколи не забуду, як ще не до кінця відійшла від наркозу після пологів, лежу, поворухнутись не можу після кесаревого, вся під капельницею, з катетрами, в палату заходить анестезіолог, підходить до мого ліжка і прямо так, на повен голос - "За наркоз 1000 грн., чуєте?. 1000 грн.".
    Ага, вже біжу по гроші, аж спотикаюсь... Ну нормально?
    Джамбула, листопад 2015
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Нічого я не узагальнюю. Якщо ти всюди цікавився думкою про сімейних у всіх сусідів, батьків в садку, на форумі і всі кривляться, або відверто кажуть - обходь ту і ту десятою дорогою плюс власний досвід, то таки можу сказати, що хорошого терапевта в нас нема. От на Симоненка є, на Сихові є, на Орлика є, то так кого принадую по відгуках дівчат, а в нас нема.
    --- дописи об"єднано, 15 Червень 2018 ---
    @aknytsU наркоз всюди платний, той, що можуть дати безплатно дуже поганий. У Вас, здається неплановий КР був? Швидше за все дали наркоз який лікар купив за свої гроші. Ну можливо свої послуги теж туди включив, то вже від порядності лікаря залежить.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 15 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @HOPIC я не зрозуміла, що Ви маєте на увазі. Нормального наркозу безкоштовно нема. Треба купити самому. Хіба ні?
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я думаю, йшлося не про те, платний він чи ні в принципі, а в першу чергу про ігнор стану пацієнта, відсутність хоча б формальної чуйності, та і просто якихось меж у тому, як і коли повідомити людині, про ту оплату, припустимо той лікар і справді віддав свою тисячу (хоча, припускаю, що то його "такса", а не ціна безпосередньо ліків). Так боявся, що вона втече?
    --- дописи об"єднано, 15 Червень 2018 ---
    І знаєте, таку поведінку лікаря ні разу не виправдовує ні фаховість і професійна майстерність, ні те, що він постійно змушений турбуватися про хліб насущний зі своєю бідняцькою зарплатою, і що в державній лікарні взагалі що там той пацієнт може хотіти і очікувати.
    Просто є порядні люди, в будь-якій професії, і будуть вони такими навіть з будь-якими зарплатами (це не означає, що не заслуговують більшого, але людяність їхня тим грошовим тумблером не скручується і не підкручується).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Mansikat щось з того боку на ситуацію не глянула. Воно й справді трохи не тово.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Так, треба купити самому. Але реально інколи йдеш і купояєш в аптеці, яка має дозвіл, або "анастезіолг все має". Ну для мене є різниця, перший варіант більше подобається. Безкоштовний наркоз на операцію страшно "гребучий" і тяжко вгадати дозу, ну але, якщо лікар стає і пояснює, що в нашому випадку треба оце, а в сусіда по палаті з схожою проблемою робили спинальну, пояснює чого так, воно якось легше сприймається. І не бігав ніхто за нами, щоб розрахувалися, навіть реабілітолог.
    Є просто дуже розжирілі спеціальності, гінекологи одні з них. І вони звикли. А є лікарі, які не звикли до того, коли тягнуть у відділення проекти через благодійні фонди і організації, бо забембує стан, в якому вони працюють, особливо, якщо бачили щось краще. Чому одні можуть, а іншим по барабану?
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ми собі якось самі вирішомо що і як нам вважати, ок? ;) бо
    Я пишу лиш про те, що якщо хтось домовляється з лікарем приватно, і знає, що лікар бере за це гроші, то не треба потім ходити і кричати про те, який він безсовісний, хоче грошей. Можна їхати народжувати на чергову бригаду, йти до лікаря в поліклініку по запису і в лікарню їхати до якого попадеш.
    І нікому нічого не платити. Ніхто нікого не вижене і вимагати нічого не буде
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Аналогічно, самі вже якось розберемося, кричати про шось чи ні. Ви будете мовчати, ми будемо кричати - повний баланс. А на рахунок

    вже вище @aknytsU написала приклад, що з з наркозу добудяться і гроші здеруть, як дуже треба.
    Мені направду фіолетово, що хтось пхає тисячі по кишенях, але трохи страшно, що тобі ще й нашкодити можуть, якщт не дасиш. Або хоча б "мєлко напакостити". Наприклад, на Мечнікова був прикіл, що "неплатників" педіатр виписувала останніми, затримувала в пологовому або ставила дітям діагнози і направляла на Орлика. Дуже файно, правда? Так, я не хочу платити, але коли є ризик, що твою грудну 2-денну дитину загребуть в стаціонар через 300 грн, дуже тут будеш розумна. Так, можна скандалити, підключати чоловіка, голосити в ФБ і так далі. Ні, це все не є нормально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну й історії, а потім такі псевдолікарі дивуються чому їхні діти, яких називають "золотою" молоддю, бо батьки гребуть/деруть гроші лопатою, масово спиваються, коляться та чудять таке від чого їм батькам стає дурно...Все в житті вертається бумерангом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    от конкретно однакові випадки у моєї співробітниці і родички. У обох тут неонатолог дітей "забирала", вишукуючи діагнози. В першому випадку жінка пішла, дала 400 грн і дитину тут же віддали у палату. В другому випадку ( родичка)- підняла "хай", що "добре, який діагноз підозрюєте, в такому випадку я зараз сама шукатиму лікарів, яких прошу запросити для огляду і т.д. ". Їй теж тут же віддали дитину, лише безоплатно:). Ну ще з косою фізією і висловом, що всі дуже мудрі стали. Так, в носі її мала неонатолог вже до виписки. Але то лише на руку було. Висновок: можна платити-можна ні. Результат один. Просто комусь зручніше заплатити і щоб не чіпали, а хтось іде на принцип і відстоює своє
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Багато породіль та і непороділь знають, що можна запросити лікаря з іншого медзакладу на консультацію? Чи багато користуються правом відмовитися від огляду, скерування в стаціонар і тд тп?
    Та то дурна мама! (С)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @сніжна ще момент: хтось в стані себе відстояти, а хтось фізично до туалету долізти не може. От і виходить, що легше заплатити щоб відчепилися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Написала в забиламби, бо мене розриває просто від люті.
    Я нарешті наважилась (так, саме наважилась, бо знала, що БУДЕ ТАК, як описано нижче!:girl_devil:) зайнятись профілактикою захворювань і вирішила пройти профільних спеціалістів.
    Здуру почала з державного закладу на Топольній.
    Результат прогнозований:
    - антисанітарія (на узд ніхто навіть і не думає змінювати ОДНОРАЗОВУ пелюшку перед наступним клієнтом);
    - відношення/брак професіоналізму (уздистка озвучила страшний діагноз *в монітор* "Та тут однозначно ... !", так якби мене (в кого той діагноз підозрюють) в приміщенні нема).
    П
    - повний поф*гізм до часу і обставин пацієнта (маринують під кабінетом, при цьому тиняючись з кабінету в кабінет, хоча прийом призначено в регламентований розпорядком дня час). Таке враження, що пацієнт має звільнитися з роботи, щоб мати змогу підлаштуватись під медиків і щодня до них ходити, як на роботу.
    От сьогодні я прочекала під кабінетом пів години довше, хоча прийшла чітко на призначену годину. В результаті цей час був витрачений для того, щоб отримати припис на додаткові обстеження, які, на мою думку, можна і ТРЕБА було призначити ще на попередньому прийомі, і до сьогодні я б вже прийшла з результатами.
    І вона знов каже - "може Ви ще завтра прийдете на 9:00 (ага, і почекаєте, поки я наговорюсь з колегами ), ми ще щось там подивимось". І аналізи здавати тільки в Ескулабі (ну на %% ж, ясне діло), який теж працює з 9:00
    А нічо, що в мене робочий день з 9:00, і я не маю змоги через день спізнюватись на роботу на 2 години?? :girl_devil::girl_devil::girl_devil:

    Ясно, що то був мій останній візит з цим питанням і державний медзаклад, подальший мій шлях лежить в Параскеву (чи де-інде, де є фаховий лікар потрібного мені напрямку), шкода витраченого часу просто (бо моя робота від мене нікуди не подінеться - пропущених 2 години зранку доведеться відпрацювати двома годинами після робочого часу).

    Чоловік ще після першого візиту мені це радив (мудрий старий сов , а я *глупа* не послухалася.

    Тому частково змушена погодитися з @Sunichka , бо конкретно в моєму випадку мені треба:
    1) пройти комплексне обстеження з метою профілактики (вік, ага :girl_haha:)
    2) максимально ефективно пролікувати виявлені захворювання (якщо вони є)

    і я хочу:
    1) людські умови і відношення
    2) можливість прогнозувати свій час

    Чому такі елементарні вимоги в нашій державі не можуть бути задоволені в державному закладі?

    Пи.Си. Я працюю в сфері, де вся ЗП виплачується офіційно, з відрахуванням усіх податків. За роки моєї профдіяльності набігла вже дуже порядна сума.
    Попри це, я змушена за свій кошт ремонтувати наше авто від їзди по наших дорогах, і так бачу, що ремонтувати свій організм теж доведеться за власний кошт.

    Сьогодні, як ніколи, розумію мотиви емігрантів. :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Online

    Online Well-Known Member

    @Kroshka Enot, Топольна славиться недбалим ставленням до пацієнта. Там завжди так було, скільки себе пам'ятаю. Ніколи не звертаємося до тамтешніх спеціалістів і навіть коли бабусю привезли туди на швидкій, ми на другий день перевели її в іншу лікарню. Так не всюди є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1