Лікарі загальної практики сімейної медицини, тобто наші дільничі терапевти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 29 Грудень 2015.

?

Чи консультуєтесь ви в дільничого лікаря?

  1. Так, це перший спеціаліст до якого я звертаюсь при потребі

    52,9%
  2. Оминаю дільничого десятою дорогою...

    47,1%
  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От мені ще цікаво - може хто що чув, як вони тоді на виклики будуть приходити з іншого кінця міста в разі чого?
    Бо я би нашого по місцю проживання лікаря точно поміняла - до нього хіба за довідкою в садок можна ходити і все :sad: Ну раз прийшла, то вже відмічуся
    1. Лікар Цуркан В. М
    2. 6 поліклініка (вул. Медової печери, 1)
    3. Не знаю як в "дорослих хворобах" (певно до реформ був саме дорослим терапевтом), але в дитячих не дуже компетентний. Навіть не в курсі в якому віці які щеплення треба робити дітям (ходив радитися в сусідній кабінет), призначення ліків від нього теж ніколи навіть не розглядала (не враховує навіть рекомендований вік для ліків - добре що я попередньо всі призначення перепровіряю в інтернеті перечитуючи інструкції), тому ми загалом з нашими соплями (що часто плавно перетікали в отити) вважали за краще одразу ходити до ЛОР-а - вона якось більш компетентна.
    4. Ні (не міняли лише тому що наразі не дуже часто доводилося з ним спілкуватися, ну і я теж не маю прописки, то раніше трохи складно було змінити лікаря - навіть щоб потрапити до цього, за нашим фактичним місцем проживання довелося добряче побігати і всякі папюрки позбирати\попідписувати).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Якщо ви не маєте львівської прописки, ви можете обслуговуватися в поліклініці за місцем проживання. Пишете заяву, офіційно через банк платите внесок( не знаю як зараз, рік тому я платила 50 грн. ) і сімейний лікар заводить облікову картку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    1)Пех Леся Романівна
    2) Паркова
    3) Мені вона дуже подобається. Ми самі її обирали, поміняли, коли малому було 1,5 роки, коли попередня педіатр довела нас до лікарні. Це була остаточна крапля і ми пішли до завідуючої, попросили дозволити нам поміняти дільничого педіатра.На зв"язку постійно-з ранку до вечора(коли ніч, то сама не дзвоню,звичайно). Завжди проконсультує, навіть, коли ми були не у Львові, на відпочинку, дзвонили і вона по телефону поставила правильний діагноз малому і призначила ліки, які йому допомогли (на відміну від місцевого лікаря, який довів малого своїм лікуванням ...). Щеплень не робимо, вона з тим не напрягає. Жодного разу не було, щоб її діагноз не підтвердився.Дуже уважна до малих, слухає, напевно, по 5 хвилин. Єдине-дуже багато до неї людей в черзі. Наголошую,що це мій досвід, може в когось є інший досвід.
    4)Звісно , вибираємо її за сімейну.
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та нє, ніби дитячий. Чоловік каже що лікар з таким прізвищем приходив до нього, коьи він ще малим був. Якщо той Цуркан старий, то точно дитячий.

    Дівчата, порадьте мені когось з поліклініки на Мазепи. В нас Пелех дільнична, але вона у мене зовсім не викликає довіри, я приватно викликаю лікаря, але вона не сімейна, а той договір з кимось треба буде укладати, та й відмови від щеплень десь треба написати.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Akina, безкоштовних викликів більше не буде. Тобто лікар не буде ходити по домам. Огляд спеціаліста- у лікарняному закладі. Якщо потрібен виклик додому- будете робити у поліклініці платний виклик спеціаліста на дому ( хіба у пацієнта стан такй, що не дозволяє йому дійти до медзакладу. Впрочєм, для цього будуть працювати швидкі і парамедики. То біш, все планують зробити , як за кордоном: можеш рухатися- пензлюй до лікаря сам. не можеш- викликай невідкладну допомогу і тобі нададуть первинну допомогу чи доставлять в лікарню. Або платна консультація). П.с. ще така річ стосовно вибору лікаря: має бути і його згода. Тобто ви маєте право обирати лікаря,з яким укладати договір на обслуговування, якщо він згоден вас узяти. Якщо ви навіть дуже хочете попасти до лікаря "М", а він уже має своїх "надцять" пацієнтів, чи банально- він вас не хоче :), то тут хочеш-не-хочеш- не станеш до нього на облік. Все по любві " пацієнт-лікар" тепер має бути
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2017
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А приватні тепер як працюватимуть?
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Приватні власне заклади- як і працюють зараз. А от лікар первинної допомоги ( тобто сімейний) має право зареєструватися як ФОП і вважатися на приватній практиці,з якої сплачує податки і підпадає під цю страхову реформу, а може працювати як державник. Від кількості пацієнтів залежить їх дохід. На лікаря сімейної медицини має припадати 2000 пацієнтів. За кожного облікованого пацієнта віком до 65 р. він отримуватиме 210 грн, за літніх людей і дітей-трішки більше. Зможе потягнути більше пацієнтів- більше отримуватиме. Для сільських лікарів норми інші.
    Лікування тепер має іти суто по протоколу. Тобто лікар не може виписувати "відсебятину".


    А взагалі , реально, самі сімейники наразі точно ще не знають, як будуть працювати і що то буде :). Кажуть, самі до літа чекають, а там "будемо бачити".


    ну і попередній перелік платних медичних послуг, відповідно до ПКМУ зі змінами від 4.10 2016 (Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в ... | від 17.09.1996 № 1138) :
    Перелік платних послуг, які надають державні і комунальні заклади охорони здоров’я
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2017
    • Інформативно Інформативно x 3
  8. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Маю деякі питання, по цих нововведеннях. 1. То всі повинні укласти угоди з дільничими? А коли і до коли? Чи автоматично з своїм лікарем будеш якщо не підійти в поліклініку (не всі знають і мають час на це зараз)? Кажуть що можна укласти угоду з лікарем в любій поліклініці міста, і не обов"язково він має бути в вашій поліклініці. 2. Чи гінеколога свого теж так обирати треба за угодою, чи це тільки стосується терапевта, а всі інші то як завжди? 3. В нас є доросла лікарка в поліклініці, а дитина має свою дитячу в дитячій поліклініці. Зараз чую від людей що в декого один лікар і на дорослих, і на дітей, в нас же такого немає (і не хотілося би, бо ті хто таке має не задоволені коли дорослі терапевти лікують дітей, все ж то не та компетенція). Чому тоді в одних так, а в інших все окремо (на щастя)? Це тільки від району і конкретної поліклініки залежить? Бо ми своєю дитячою задоволені, не виглядає, щоб їх там розформовували. То в чому реформа, що вибірково де вважають за потрібне розформовують дитячі поліклініки, і чим керуються де їх залишати?
    Здається лікування і так мало бути по протоколу. А хто їх тепер контролювати буде? Скоріше все одно лікарі будуть робити як їм видається правильним. Ну я своєю сімейною задоволена, але і дитячою задоволена, то значить просто треба з сімейною укласти угоду? То все по великому рахунку залишиться як було (окрім угод). А виклики точно будуть платними, і до дорослих і до дітей?
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2017
  9. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Якщо вірити Супрун, лікар буде мати зарплату від 19 000 до 50 000 грн. Ставки не буде. За кожну родину, яка підписала угоду, лікар отримуватиме 1000 грн. на рік. Але тут в мене теж питання: от ми живемо втрьох: я, чоловік і свекруня. То ми маємо всі підписати угоду з одним лікарем чи все-таки можна з різними? Логічно, звичайно, було б спостерігатись всією родиною в одного лікаря. Але якщо я захочу в одного лікаря, чоловік не погодиться і захоче в іншого, а свекруня - взагалі в третього...

    Гінеколога та інших лікарів обирати не потрібно - це так звана вторинна ланка. Поки що реформується первинна - сімейні лікарі (терапевти).

    З приводу протоколів - лікар вже не зможе призначити вам розрекламований Афлубін чи Амізон, бо то є "фуфломіцини" (препарати з недоведеною ефективністю).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я прописана на Науковій. І тримаюся свою участкову. Супер лікарка і людина!
    Старенька М.Й.
    Те саме.
    А чи будуть якісь пріоритети щодо вибору лікарями пацієнтів? Колишня дільниця чи щось в тому дусі?
    І, чи будуть якісь "загальні" лікарі для тих, хто з певних причин не уклав договору?
    Наскільки знаю, переважно по протоколах відразу йшли антибіотики (можу помилятися). Чи має право лікар корегувати , індивідуальний підхід?
    Щодо гінекологів, маю надію, що буде теж. В моїй 2й поліклініці на Симоненка гінекологи теж по дільницях розподілені. В нас є декілька, які ходять на роботу "щоб вдома не сидіти".
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хто може порадити сімейного(дитячого) лікаря в поліклініці на Римлянина(пл.Митна)? Нашою дільничною я незадоволена. Буду обирати іншу.
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2017 ---
    Цікаво як буде у випадку, якщо в дитини темп.39 і інші симптоми - везти в поліклініку і стояти в черзі чи викликати швидку? Ну це якщо платний виклик виключається..."Вангую" - швидким буде непереливки.
     
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    Мене от цікавить хороший сімейний лікар на Сихові в 4-тій лікарні, може хтось порадить. Нашою дільничою є Роздайбіда - лікарка пенсійного віку і її підходи до лікування та вакцинації дітей мені зовсім не подобаються

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Dominika от також не зрозуміла, чи дитячих терапевтів теж треба зараз обирати з угодами.
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    так наче дитячих окремо немає зараз. Є сімейний, за яким закріплюється і дитини.
     
  15. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А в нас є, бо я коли питала, то казали що нічого не змінюється для нас - дорослі будуть обирати свою сімейну (дорослого терапевта),а дитина має свою лікарку в дитячій поліклініці, і там же її медична картка. А декого вже раніше так об"єднали (то як в якій поліклініці і районі напевно).
    По протоколах, то добре, але хто то контролювати має?
    За протоколами одразу будуть йти при потребі (!)(отут важлива кваліфікація лікаря) антибіотики, гормони , препарати, які доказано що діють.
    Переважно так.
    Тільки щоб та реформа не обернулась так, що ми від заходу беремо те що не найкраще. Правильно, що людина зможе обрати собі лікаря, і щоб лікар мав нормальну з/п, щоб лікували нормально, а не виписували невідомо що в "потрібних" аптеках або займатись самолікуванням (а то так поширено бо ми не довіряєм лікарям і все майже можна купити без рецепта). Але платні виклики додому, то точно так буде?
     
  16. Yroslava

    Yroslava Active Member

     
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дівчата, а в мене таке питання. Я вже років 6-7 до лікарів державних поліклінік не зверталась. Точніше разок звернулась не за місцем прописки, пройшла кілька кіл пекла реєстрації в поліклініці за місцем проживання з запаленням нирок і температурою біля 40. Так мені те все сподобалось, що лікарняний мені в результаті закрили по неявці Після того лише в приватні медзаклади зверталась.
    Тепер обзавелась львівською пропискою і чекаю дитину. Тобто треба нарешті вже в поліклініці якось зареєструватися. Як це робиться?
     
  18. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Він ніколи не був дитячим лікарем, а звичайним терапевтом. Це я знаю точно, бо це також наш дільничий. З дітками В.М. важко працювати, бо він їх просто боїться). Він це навіть не приховує, й постійно радиться з Фрей або Завербною з сусіднього кабінету.
    Може він, як спеціаліст дитячий не сильний, але, як людина він мені імпонує - добряга, завжди в гарному настрою, ще жодного разу мені не підвів з лікуванням - була з меншою критична ситуацію, його діагноз підтвердили в лікарні після аналізів. Поки що ми задоволені, змінювати лікаря точно не будемо (хоча чомусь таких, як я, позитивно до нього налаштованих мало)).
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну не знаю, моєму чоловікові вже за тридцять, тоді ще поділ на дитячих і дорослих лікарів був. То той Цуркан до них з братом на виклики приходив. Чоловік спочатку думав, що цуркан це професія ))))) ну зовсім дрібний ще був. То він мені колись так за того лікаря розказував ))) я з вами не сперечаюся, але з дітьми він справу точно мав завжди.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2017 ---
    І ще, як варіант, то обов'язково той договір підписувати? Я до сімейних і не звертаюся, консультуюся приватно. і чи є можливим, наприклад варіант разового звернення без договору, а просто з оплатою в касу, наприклад щоб лікарняний виписати, якщо б виникла така потреба?
     
  20. eddison

    eddison New Member

    А яких ТОЛКОВИХ ГІНЕКОЛОГІВ порадите з цієї поліклініки??