Лікарі загальної практики сімейної медицини, тобто наші дільничі терапевти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 29 Грудень 2015.

?

Чи консультуєтесь ви в дільничого лікаря?

  1. Так, це перший спеціаліст до якого я звертаюсь при потребі

    52,9%
  2. Оминаю дільничого десятою дорогою...

    47,1%
  1. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Стою на обліку в цій поліклініці у Хомишин А.М. Мені все подобається. Лікар хороша, відповість на всі питання, по телефону проконсультує.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. eddison

    eddison New Member

    можна в пп телефон Хомишин?
     
  3. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  4. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

     
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, я знов сюди. Порадьте мені когось нормального з поліклініки на Мазепи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Лікарі більше на виклики їздити не будуть, нові зміни в медицині.

    У Львові лікарі більше не їздитимуть до пацієнтів на виклики?
    Три години для прийому пацієнтів, а три години – для виїздів на виклики. Невдовзі така схема роботи медиків припиниться. Лікарі не їздитимуть до пацієнтів. Про це пише
    Tvoemisto.tv з посиланням на начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимира Зуба.

    «Зараз виїзди ще не скасовані. Та є така пропозиція, як і в усьому цивілізованому світі, щоб лікарі на виклики не ходили. Такі зміни надають автономію лікарю і медичному закладові», - пояснив Володимир Зуб.

    За його словами, консультувати пацієнтів лікарі зможуть дистанційно, визначаючи регламент самостійно. «Вони перестають бути залежними від встановлених у радянський час регламентів. Якщо пацієнтові необхідно приділити сорок хвилин, то саме стільки приділяють, якщо ж достатньо однієї хвилини, то буде стільки. А, якщо нема потреби щоразу оглядати, то лікар може проконсультувати хворого телефоном чи через скайп – це вже залежить, як пацієнт і лікар між собою домовляться. Я проти того, щоб сімейні лікарі ходили на виклик», – сказав Володимир Зуб.

    Нагадаємо, в рамках медичної реформи пацієнти можуть самостійно обирати собі сімейного лікаря. У МОЗ пропагують принцип «гроші ходять за пацієнтом», відтак зарплата лікарів залежатиме від їхнього навантаження. До одного лікаря можуть прикріпитися до двох тисяч пацієнтів.
     
  8. Isa

    Isa Well-Known Member

    скажіть мені, будь ласка, хто в курсі, чи впроваджується в нас всетаки ця нова система?
    ми зараз переїхали, хочу малого поставити на облік в поліклініку, по місцю проживання виходить амбулаторія на О. Степанівни, доречі хтось там лікується? я так розумію, що разом з малим і я там можу стати на облік, це ж сімейна медицина?
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    взагалі, це складна процедура, з одної поліклініки в іншу приписуватись, ніколи таким не займалась?)
     
  9. maavka

    maavka Well-Known Member

    Ми ходимо в цю поліклініку. Раніше була у нас дільнича Лесів. Але її перенесли в іншу дільницю. То ж в нас зараз Козак Наталя Степанівна. Вона мені більше подобається, хоч молода. Не нав'язує вакцини, як Лесів, не нав'язує антибіотики, спиталась як я до них ставлюсь і запропонувала інше лікування для дитини (3 дня і подивитись чи буде покращення). Одним словом лікарка не така супер, але нейтральна, все загалом влаштовує

    Знаю тільки, що на Симоненка вже є та система. Тут залежить як швидко переформовуються поліклініки під цю систему, деякі вже діють по новому, а деякі ще ні.


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. KhristinaKris

    KhristinaKris New Member

    1) Мацко Л В
    2) Симоненка
    3) Не раджу. Лікар неприязна, взагалі не слухає пацієнта. Старшого віку (як на мене, то уже занадто старшого віку). До неї іти - хіба що по довідки. Вона їх без огляду виписує (мені так виписала про ідеальне здоровя без будь-яких питань про самопочуття перед операцією). Ніразу мені не допомогла у лікуванні. Старалася раніше, коли висока темт була піти до дежурного лікаря, що якраз і допомагав, виписавши необхідні і допоміжні ліки.
    Пані Мацко одного разу вразила мене відповіддю, що довготривала температура 37 - це несерйозно, і не хотіла далі мене слухати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. pumaxa

    pumaxa Member

    1) Сторож О.О.
    2) 6-та пол-ка на Медової Печери;
    3) Не раджу. Рік тому моя мама мала перелом шийки стегна (71 рік, енцефалопатія з синддромом Паркінсона), оперувати не можна було. Після травмпункту (наклали гіпс-чобіток) 8-ї лікарні, нам сказали викликати сім. лікаря додому. Прийшла Сторож подивилась здалеку на маму, повздихала і сказала, що треба конс. травматолога і пішла. І от цікаво, як я мала лежачу маму в пол-ку до травматолога доправити? Але найгірше, що та горе-лікар не виконала беспосередні свої обов"язки. Оказується, що це вона повинна була при поверненні в пол-ку зробити виклик травматолога нам до дому. В кінцевому результаті, майже через тиждень я це вже вияснила беспосередньо в пол-ці на прийомі в травматолога. Але толку .... через деякий час мами не стало ......
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Isa

    Isa Well-Known Member

    ще питання маю, дитячі і дорослі педіатри будуть окремо, до чого веду, чи можна до одного педіатра і мені і малому щаписатись на "обслуговування"?
    взагалі зараз є окремо дитячі і дорослі лікарі чи є сімейні, які ведуть всіх? в тому геть не розуміюсь:girl_blush2:
     
  13. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, сімейного з 5-ї поліклініки на Виговського (або відрадьте від когось). Я так розумію, треба з тими договорами визначатись...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Isa теж не зрозуміла чи дитячі і дорослі лікарі будуть окремо, схоже що будуть окремо.
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Куди треба йти і підписувати той договір? Ніде в неті не написано. Чи краще лікаря свого запитати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Шукаємо хорошого сімейного лікаря, може хтось зможе щось порадити або щось чув. Цікавить поліклініка на Римлянина (початок Личаківської). Разок була на прийомі у Несіс Інги Володимирівни, ніби сподобалася. Але одного відвідування трохи малувато, щоб сказати точно.
    Буду вдячна за відгук про будь-кого з даної поліклініки.
    Внизу посилання на лікарів, які там є, може комусь щось фото скаже
     
  17. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    @Lelihelija мені сподобалась Нікула, дуже толкова і приємна, приходила до нас нашу Курдину заміняла. Непогана Курдина-завжди можна домовитись, Монастирська теж непогана. Не раджу : мужчинку (маразми) і пихату Швай.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    ми якраз в неї..
    Мужчинка вже всьо, на пенсії, казали на реєстратурі.
    Дуже дякую!! Будемо щось думати :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    @Lelihelija але походу толкових там вже нема :) . Тому мені підходить " мале зло" Курдина : спокійна, приємна, не панікує , не нав"язую-довідки дає, але антибіотиків прихильник, якщо мама не проти. Але я теж прихильник- тому в тому не сильно сперичаємось. Але от чомусь Нікула більш складає враження компетентох і обізнаної
    --- дописи об"єднано, 14 Вересень 2017 ---
    @Lelihelijaможе пишіть заяву на Руській на обслуговування. Там є Федів-молода, дуже толкова її всі дуже поважають, вона і завідувача заміняла там. Є Пришляк- теж дитяче світило, Бучковська мою дитину з 0 до 6 років вела- теж я була задоволена.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Vikylja

    Vikylja New Member

    Дівчата,порадьте хорошого сімейного в 5 поліклініці на Виговського.Тому що моя сімейна терапевт,а мені треба щоб була добра для дитини.