Лікарі загальної практики сімейної медицини, тобто наші дільничі терапевти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 29 Грудень 2015.

?

Чи консультуєтесь ви в дільничого лікаря?

  1. Так, це перший спеціаліст до якого я звертаюсь при потребі

    52,9%
  2. Оминаю дільничого десятою дорогою...

    47,1%
  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Задумуюсь і я над пошуком сімейного лікаря. Чи має хтось рекомендації, відгуки про лікарів амбулаторії на Тернопільській, 9?
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Наша сімейна лікарка постійно, коли я до неї звертаюся, питає, коли я останній раз робила флюорографію і ходила до гінеколога, і каже, що обов"язково треба зробити і найближчим часом піти. Після слухання стетоскопом завжди обмацує мої груди, хоча я й кажу, що це зайве, бо маю фіброзну мастопатію і спостерігаюся в мамолога. А буквально на днях чогось звернула увагу на щитовидку, обмацала і послала на узд (попереднє узд щитовидки я робила 4 роки тому). То так у всіх лікарі звертають увагу на те, на що пацієнти не скаржаться, чи то тільки в нас така?
     
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    То добре, я б хотіла мати таку уважну лікарку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дільничий лікар з попередньої адреси проживання направляла до гінеколога та зробити флюрографію хіба як лікарняний на роботу потрібно було. До лікаря по новому адресу звернулася недавно, ще не була на прийомі, тільки картку переоформляла. Вона дуже ініціативна - і флюрографію просила, і гінеколога, та ще й аналіз крові та сечі. Аргументувала, що їх завідуюча це на контролі тримає. Я не проти такої уважності. Та й все мала, бо останні роки проходжу регулярно основні обстеження для себе.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підкажіть, можна вже підписувати ті договори з терапевтом? Так як я зараз все одно маю мороку з папірчиками і обліком вагітності, я б уже й сімейного якого людського вибрала, а не того що "полагається", бо він м"яко кажучи ніякий :sad:
    Ну і раптом хтось заодно порадить якогось терапевта +- непоганого (прямо супер-пупер не треба, в них черги довгі :girl_haha:) в 6 поліклініці на Медової Печери?
     
  6. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Наскільки мені відомо, бланки договорів у них тільки з квітня будуть. Ми з чоловіком хотіли раніше піти, щоб нас вже "на олівець" взяли. Але як подумали, скільки там хворих в черзі сидітиме.... І вирішили почекати принаймні до середини березня.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та мені так і так йти, маю до кінця березня у будь-якому разі медогляд пройти (і сімейного в т.ч.). І от не знаю де то цікавитися - брати талончик і йти до того хто по прізвищу сподобається :girl_crazy:, питати чи візьмуть, чи в реєстратурі медсестр мучити тими договорами? :girl_in_dreams:Хіба наступного разу ще в гінеколога поцікавлюся, раптом вони "в темі" хоч трохи як взагалі має відбуватися отой вибір терапевта.
    @Mansikat @SoloGalka @Miss Sixty @aknytsU, забула хто там ще з тутешньо-пасічних :) хто у вас терапевт і що там знайомі розказують?
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Мені сімейна сказала, що договори будуть з 1 квітня підписувати.
    На днях було інтерв'ю з В. Зубом, то він казав, що технічно ще в системі не все готове і не вся нормативна база є, мають бути прийняті ще деякі підзаконні акти.
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2018 ---
    А мені підкажіть хтось по терапевтах з поліклініки Винник. Думаю підписувати з О.І.Кушнір, бо моя дільнича щось не дуже подобається.
     
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    @Akina не можу радити, бо можливо є і кращі, та я зараз стою у Сторож Ольга. Вона терапевт, консультує непогано, телефон завжди бере, не виписує лишнього (маю з чим зрівняти). Якщо її немає, то заміна переважно Раданович Дарія, старша лікарка, робить детальний огляд, навіть якщо ти забіг на хвильку без талонами, з моїм низьким тиском під час вагітності порадила хороші ліки. Якщо щось детально цікавить запитуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Зараз в нас сімейна дільнича Пухната, мені особисто не підходить. Дуже любить оплату за виклик додому, інакше неприємне спілкування без добридень/до побачення, були явні перли і промахи в догляді немовлятка, весь час список ліків (я не бачу доцільності в різних противірусних сиропчиках, на просто залишковий після вірусу кашель виписала останнього разу пульмікорт і т.п.), за аналізи крові під час захворювання сама ніколи не каже, щоб було адекватне лікування. Тому сама шукаю і послухаю з ким то підписувати.
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата, чи може хтось порадити адекватного сімейного з поліклініки на Виговського ,щоб вів дитину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, то до нас додому така старша жіночка приходить Фрей. Теж завжди антибіотик маст бі (останній раз восени правда був прогрес "якщо за 2 дні Т не спаде - тоді антибіотик :girl_haha:), перші рази при виході м"яласа на порозі, чекала подяки :girl_crazy:але я спокійно щоразу: дякую, допобачення, мені все одно - хай там кривиться собі. Мені від неї цікавить лише щоб послухала коли Влад кашляє. Найцікавіше, що числимося ми в іншого лікаря і на прийом до нього ходимо за довідками - Цуркан, а на виклики приходить чогось вона :dntknw: Той Цуркан теж дуже старший і таке враження, що ще й з тих дорослих лікарів, а не педіатрів, бо коли Влад був меншим, то навіть поміряти його не міг :girl_crazy: і взагалі не знав ні графіку прививок, ні доз ліків для дітей - ходив на консультацію в сусідній кабінет:girl_in_dreams:Але ми туди тільки за папірчиками являлися, то поки ніяких рухів я не організовувала, а тут, наче, є нагода змінити одразу всім.
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Віка, ми зараз належимо територіально до Мичківської. Хороша, ще моєю бабусею опікувалась, але дуже часто любить виписувати багато ліків. Та, здається, це "проблема" більшості лікарів. Ніколи АБ не призначала, навіть коли Т трималась 5 днів.

    Але є одне але)) якщо захворів малюк, то до нас приходить Яцків (вона більше як педіатр спеціалізується), якщо хтось з дорослих захворів, то приходить Мичківська (вона більш як терапевт дорослий). Вони самі собі міняються. Мені, як державні лікарі вони обоє нормальні, завжди на контакті через дзвінки, вайбер. Без претензій на "лікар від Бога", але й не такі, як були деякі чергові (наприклад та ж сама Раданович прийшла коли малому було 2 тижні, його обсипало акне, дуже сильно обсипало, а вона давай призначати смекту+гормональні мазі, і сама мені так каже: "ой, я не знаю від чого то і що це таке").
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хе, на мене Фрей ще й як на інопланетянина дивилася коли я її переконливо просила виписати направлення на аналіз. Так і не дала. "лікуйтеся, як не стане краще до понеділка - дзвоніть, ще раз прийду ПОДИВЛЮСЯ на дитину". Я плюнула, пішла в Медіс здала і зі спокійним серцем вчергове сама собі (як завжди в нас виходить з такими лікарями :sad: ) ліки призначила чи відмінила, дитьо долікувала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Akina, наша якраз антибіотики старається не давати, хіба як бронхіт мав в 7 міс, то призначала. Але були такі сумнівні препарати як Ніфуроксазид і от той Пульмікорт. Та й всякі імунощосьтам і противірусні препарати проти всього для мене то зайві пункти в переліку. Так само були трабли з акне в малого, виписували і бактерії, і біогаю, і мені дієту і т.п. Так бачу, що там в поліклініках мало хто знає про природу акне(
    Я теж перші роки, як ходила до малого на виклики принципово не давала подяки. Але такою вже скривленою і німою була, що мене то вкурвило. І останній раз, як хворів, для експерименту дала, то аж розцвіла і защебетала.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    От і я не бачу змісту в тих договорах, якщо не знайду дікаря, якому довіряю. Щоб потім самій аналізи і лікування призначати і весь час фільтрувати( а в серйозних випадках, всерівно до приватників звертатися...
    А наразі щось той лікар ніяк не знаходиться.
    Що аналізів, то впринципі нашої можна і не питати, вона всерівно дає направлення в Медіс, ніби я сама не можу вписати прізвище малого і галочку поставити)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2018 ---
    Фрей виписує антибіотик зазвичай звіряючи з табличкою на фірмовому бланку (вже кілька разів був банальний Амоксил-Амоксицилін але у всяких дорогих і модних варіаціях, типу сиропів за 300 грн). Фірма і назва препарату час від часу мінялися :girl_haha:Якось влітку, видно, не було чергового спонсора папірчиків і препаратів, то щось незвично дешеве і простеньке написала. Ну і оце "Нурофен давати 3 дні по 3 рази вдень, навіть якщо температури немає" (типу запалення знімає :suicide:) - то стандарт її лікування. Що там призначає наш дільничний я не в курсі, бо зазвичай при хворобах до нього не доходимо :)
    Угу, печаль якась безпросвітна з тими терапевтами :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    @Akina , така сама ситуація. Цуркан мене влаштовує дуже в плані організації, типу, довідок, підписати щось..колись замість нього постійно приходила Фрей, вона мені взагалі не подобається, ні як спеціаліст, ні як людина. Попросила після того Цуркан, щоб він до нас приходив, принаймні слухає він добре, а далі, як то кажуть, я сама собі лікар). Якщо вже щось критичне, їдемо до лікаря приватно.
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А як ви плануєте договори підписувати?:) треба з кимось одним, а я так розумію ніхто з них не "універсальний")
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якщо Ви не підпишете договір ні з ким, на наступний рік за Вас нікому не перерахують гроші - лікуватись зможете тільки в приватному порядку. А так хоч направлення яке взяти можна до вузького спеціаліста, чи довідку, чи лікарняний, та мало що. Так що треба шукати свого, як ні - то хоч би кого, потім можна буде поміняти, як знайдеться кращий. Я й сама ще не визначилась...