Лікарі загальної практики сімейної медицини, тобто наші дільничі терапевти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 29 Грудень 2015.

?

Чи консультуєтесь ви в дільничого лікаря?

  1. Так, це перший спеціаліст до якого я звертаюсь при потребі

    52,9%
  2. Оминаю дільничого десятою дорогою...

    47,1%
  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Поки всі мовчать, я питала наших. Я планую, але коли вся нюанси будуть відомі.
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можна кожному члену сім'ї підписати з іншим, дорослому - з "дорослим" терапевтом, дитині - з педіатром. Звичайно, добре було б мати універсального дійсно для всієї сім'ї "айболита" :girl_yes2:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Розмовляла на днях з нашою сімейною. Сказала з 1 квітня можна буде підписувати договір. Єдине, що, за її словами, лише з свіжою флюрографією і повним оглядом (гінеколог, УЗД внутр. органів, кардіограма, аналізи і т.д.) можна буде підписувати, інакше ніхто не підпише. Може таке бути? :) Чи то перебільшення?
     
  4. galagala

    galagala Member

    Вперше про таке чую, якщо чесно. В інструкції МОЗ написано: "Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох його батьків або опікунів." Як обрати сімейного лікаря?
    Справа в тому, що саме ваш сімейний лікар і повинен буде вас направляти на огляди і це тільки за необхідності. А без договору він вас направити не зможе.
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. khristin

    khristin New Member

    6 поліклініка на Медової Печери. Порадьте будь ласка сімейного лікаря і педіатра для дитини. З ким варто угода підписувати?

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Ну приблизно так і я собі уявляла. А сімейна сказала, що всі перед підписанням договору мусять пройти повне обстеження, бо інакше договору ніхто не підпише. :)) Дякую! :) Значить, то трошки її фантазії )
     
  7. sherry

    sherry Well-Known Member

    Мені цікаво інше, а як при потребі потім змінити того лікаря з яким заключаєш договір?
     
  8. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, сімейного з 5-ї поліклініки на Виговського чи відрадьте від когось.
    НЕ раджу з Сихівської поліклініки Сеньків та Бабаій - то катастрофа
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Поки що більше запитань ніж відповідей з тою реформою. Родичі казали, що їх дільнича додому принесла договора. А наша каже з квітня приходити :dntknw:
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Пан Зуб казав, що підписувати то можна, внести в систему поки ніззя, щось там не до кінця порішали з захистом персональних даних. Тому більшість лікарів чекають до 1 квітня.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

  12. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ми вже пiдписали. В середенi лютого.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Як то виглядає? Йдете до лікаря і робите все на місці? Чи вдома заповнюєте і тоді ідете до лікаря? Заява на типовому бланку, чи від руки,чи байдуже?
     
  14. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Нам видали бланк, попросили роздрукувати собi, а заповнювали вдома.Потiм просто занесла до медсестри.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ви у Львові? Яка поліклініка?
     
  16. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    У Львовi. 4 на Парковiй
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене теж 4, але на Стецька, але хочу когось в амбулаторії на Тернопільській ( теж до 4 відноситься), бо тут вона в кроковій доступності. Та не можу позбирати відгуків ні в неті, ні між знайомими. По правді , і знайомих тут мало, живемо 2.5 роки в цьому районі...
     
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене колись була Посільська Наталя - може бути. А завідуюча їхня зовсім мені не подобалась, така зверхня і неприємна. На Стецька подобається Савчишин Оксана -вона педіатр і просила, щоб з дітьми до неї записувались, бо вона хоче для себе не втрачати практику, а в неї на дільниці переважно старші люди і дорослі.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Знову збирала відгуки про сімейних на Медової печери і от переглядала всіх наявних на сайті. І мене відвідала одна ідея. А що, якщо взяти ризикнути і піти до якоїсь молоденької? Бачу, є зі стажем 3 роки і навіть 1 рік. Зовсім молоді дівчата. Є шанс (але не факт), що вони трохи сучасніших поглядів, принаймні з ними буде легше спілкуватися. Але, з другого боку, і досвіду взагалі не мають. Можуть пропустити якийсь симптом чи ознаку. Ніхто не обслуговується в таких юних спеціалістів?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. khristin

    khristin New Member

    О, і мене цікавить. На Мед.Печери. Бо для дитини вибираю.
    Зараз в Клюс обслуговуємся, вона просто дільнична по адресі. Але якось мені не дуже. Постійно при ГРВІ антибіотик пропонує.
    А ми постійно вперто його не приймаємо і все проходить, дитина здорова. Тому в її лікуванні є сумніви
    Хто б підказав хорошого лікаря для дитини....

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk