Лікарі загальної практики сімейної медицини, тобто наші дільничі терапевти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 29 Грудень 2015.

?

Чи консультуєтесь ви в дільничого лікаря?

  1. Так, це перший спеціаліст до якого я звертаюсь при потребі

    52,9%
  2. Оминаю дільничого десятою дорогою...

    47,1%
  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Дівчата, хто знає притомного терапевта на Виговського, рекомендують Жеребецьку. Хтось має відгуки про неї??
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Про Григорович з Виговського можете щось сказати? Це на даний момент дільнича за районом. Про неї нічого не знаю, бо недавно поселилися в цей район
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Цікавлять відгуки про педіатрів з амбулаторії на Личаківській(та, що з Митної переїхала). Попередньо зупинились на Швай. Але ще цікаво почути про когось, в т.ч. і про Швай.
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми обслуговуємося поки що в Кушти Оксани . Для ГРВІ, ангіни, вітрянки, послухати і т.п. - нормально, але більш серйозним ми нічим не хворіли. Антибіотики призначала по показах. Противірусні теж може призначати, але я фільтрую. Перед щепленням оглядала завжди дуже ретельно, при найменших сумнівах - відкладала. Маємо нормальні відносини, то по деяких питаннях можу і по телефону проконсультуватися, останній раз були на прийомі зранку, а аналіз готовий по обіді, то я відправляла їй на вайбер, і вже так призначила Антибіотики, і розписала навіть дозування по вазі дитини ( я звіряла з інструкцією - правильно). А найголовніша перевага - медсестра Віра Теодорівна. Вона пам'ятає як звати майже всіх дітей на дільниці ( моїх точно), передзвонювала мені, коли надходив час щеплень і з'являлася якісна вакцина. Довідки всякі давали без проблем.
    Грошей ніколи я не давала жодних і не зауважувала будь-яких натяків на "віддяку". Кілька разів заносила символічні цукерки для двох на Миколая чи день медика. Просто хотілось хоч якось подякувати.
    Щодо Швай , то були кілька разів, коли нашої лікарки не було. Особливого враження не справила, але то може тому, що ми були "чужі".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а як вона виглядає? Бо маю про одну дуже негативні враження, але не знаю прізвища. А з якої дільниці Кушта, які вулиці обслуговує? ще про Курдину думаю. Була двічі, то дуже сподобалась. Малий мій важко дається лікарям, але вона його заговорила, то дався. І загалом враження гарні справила.
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Спробуйте загуглити Кушта Оксана Миколаївна, там викидає файл з старими даними поліклініка на Римлянина, я щось не можу сюди скопіювати. Там є фото.
    А я шукаю когось на Тернопільській, бо діти ростуть, скоро вже і педіатри не такий актуальний буде, може достатньо буде сімейного одного на всіх. Бо їздити щоразу на Личаківську не зручно. З іншого боку, окуліст наш на Римлянина нам підходить, ми з астигматизмом спостерігаємось і лікуємось досить вдало, то ще не знаю, як воно з вузькими спеціалістами буде. В четвер маємо черговий прийом, то може запитаю, як воно буде далі...
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Chockolate

    Chockolate New Member

    Дівчата, щодо поліклініки на Виговського - обслуговуємся у Жеребецької і підпишу договір тільки з нею. Знаю лікарку ще з дитинства, коли вона почала працювати і працювала педіатром. А зараз, вже маючи своїх троє дітей, я завжди, при потребі дзвоню і звертаюся за допомогою. Ніколи не було, щоб вона відмовила. Завжди допоможе і моїм дітям, і нам з чоловіком. І хоч живу на іншій дільниці - звертаюся тільки до неї. Шкода, що в нашій державі праця медика недооцінена.
     
  9. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    а може маєте її номер теелфону?
    Якщо б могли, напишіть у приват, будь ласка)
    І як її звати, бо по ініціалах, трошки буде тяжко вгадати)) Бо в район тільки переїхали і в тій поліклініці посилають виключно до дільничого, то футболять, бо прописка інша, а фактично живу на території даної поліклініки.. На облік спершу хотіла там стати, то 2 тижні відходила і так не стала... то звернулась в "Центр здоров*я жінки"
     
  10. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    Порадьте будь ласка хорошого терапевта в Сихівській поліклініці, бо наша сімейна Шкробіт - це жах, нікому не раджу, хочу поміняти, але не знаю на кого. Педіатра для дітей теж треба.
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мені в цій статті сподобалася фраза про транспорт ))) Ага, в нас машин на швидкій нема, а тут сімейних лікарів забезпечать )))
    @Roza Marena а чому ви не задоволені Шкробіт? Можна детальніше про неї?
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І всіх, хто не вміє водити машину, пошлють здавати на права :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Державним коштом ))) Чує моє серце, що далі буде ще веселіше з тою реформою. Вже і так нормального лікаря важко знайти. До хороших лікарів такі черги, що з терміновою проблемою і не потрапиш...
     
  15. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    Як людина - дуже специфічна, як спеціаліст - недостатньо фахова. Неуважна, погано діагностує, приймає одночасно по кілька людей, її кабінет нагадує прохідний двір. Принаймні досвід спілкування з нею у моїй сім`ї негативний. Апофеозом стала ситуація кілька років тому, коли вона не почула запалення легень у моєї сестри, на щастя мама (знаючи підхід Шкробіт до своєї роботи) їй не повірила і завезла сестру в лікарню - з лікарні вже не відпустили, зразу поклали під крапельницю, відлежала тиждень.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Tree

    Tree Member

    Педіатр Секета О.В. є в дорослій поліклініц ,вона правда трохи специфчна але щоб прослухати з кашлями справочється,і а з сімейними проблема
     
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    Також чула хороше про Секету, але сама в неї не обслуговуюсь. В нас дільнича Роздайбіда. Для справок нормальна, прививками не нагружає, але медсестра чемно передзонює щоразу коли є якісь вакцини. Це з позитиву. З негативу - пенсійний вік і трохи радянські методи лікування, пробувала призначити антибіотик дитині, бо температура трималась більше 3 днів; почерк такий, що в мед карті ну взагалі нічого не розібрати. Думаю шукати іншого лікаря. Може хто що скаже про Чигін О.? Була в нас на виклику 1 раз, справила приємне враження

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Хтось щось може сказати про Слотвінського з дитячої на Сихові?
     
  19. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дівчата, хто має позитивний досвід і безтямно любить свою дільничну лікарку, здайте, будь ласочка, "квартири-явки-паролі". Хотіла записуватись до когось з 2 терапевтів, які приймають паралельно у медцентрі Параскеви (Гофнер Наталія і Романчук Оксана з 1-ї МКЛ Князя Лева, ВСМ). А сьогодні з"ясувалось, що вони в державних вже не працюють. Я такі надії на них мала... А підписувати ту декларацію все одно доведеться. І не хотілося б з якоюсь немудрою підписати.

    Порадьте, будь ласка, хорошу лікарку. Бажано Личаківський район. Та мені певно будь-який район підійде. Якщо лікар хороший, до нього і на край географії їздити можна.
     
  20. Ari

    Ari Well-Known Member

    Можливо тут є ті хто належить до 6 поліклініки на Медової печери, і може сказати за лікаря Григор'єву Світлану Ігорівну?