Лікарі загальної практики сімейної медицини, тобто наші дільничі терапевти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 29 Грудень 2015.

?

Чи консультуєтесь ви в дільничого лікаря?

  1. Так, це перший спеціаліст до якого я звертаюсь при потребі

    52,9%
  2. Оминаю дільничого десятою дорогою...

    47,1%
  1. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    ...........
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2018 ---
    наша сімейна якось казала, що має навіть більше...
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Намагалась сьогодні підписати декларацію з лікарем(на дитину). Не вийшло. Декларацію взяли-почитали-в папку поклали, але сказали, що самі ще не знають нічого. Коштів ще не виділили на той процес, і офіційно більш-менш та махіна запрацює з липня місяця. Виклики скасовуються вже зараз. Тобто лікар може приїхати, але на власний розсуд. Виходить поки нас не внесли в базу даних, ми й надалі закріплені за дільничним лікарем. Одним словом, всі у підвішеному стані. І ще нюанс...Чула вже не раз, що не дуже хочуть лікарі "братися" за нещеплених дітей, деякі відмовляють.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    це не односторонній процес. Лікар має право відмовитися в разі невиконання пацієнтом (раніше) лікування , якщо пацієнт писав скарги на лікаря, якщо не з своєї дільниці.
    Це те, що мені раніше розповідала моя лікарка. А як там насправді - точно незнаю.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Насправді - все не так. Лікар не може відмовитись надавати медичну допомогу. Причиною відмови підписання декларації може бути тільки одна - вже перевищено ліміт пацієнтів.

    А якщо приймала антибіотики і все одно за гриміла в лікарню, то що лікарю за це буде?

    Коротше кажучи - треба все перевіряти "де таке написано?", і питати лікарів назву закону і номер статті. Самодіяльність процвітає.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. galagala

    galagala Member

    Змінити сімейного лікаря можна буде так само, як і обрати. Обмежень на зміну лікаря протягом року не буде. Пацієнт може робити це тоді, коли захочете. Працюватиме єдина електронна база, тому сам факт вибору нового лікаря автоматично анулює декларацію про вибір попереднього.
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2018 ---
    Власне, за допомогою реформи хороші лікарі отримуватимуть тепер більші зарплати. Якщо лікар набере 2000 пацієнтів (а для доброго лікаря проблеми у тому точно не буде), вся його практика матиме річний дохід від 740 000 грн до 1 000 000 грн у 2018 році та від 900 000 до 1 200 000 грн у 2019 році. У цей бюджет входять оренда кабінету, оплата роботи лікаря, медсестри (або ж фельдшера), прості витратні матеріали та часткове покриття аналізів. Близько половини цих коштів - видатки саме практики, а все інше - то вже зарплата працівників (лікаря, медсестер, фельдшерів). Так, можливо, це не "межа всіх мрій", проте це вже значно краще. І тут вже працюватиме принцип: чим краще у лікаря ставлення до пацієнта, тим більше у нього власне цих пацієнтів і тим більше коштів за ними "ходитиме".
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну може й так. Але якщо лікар не дуже охоче поставився до вас під час візиту і всяко ухиляється від відповіді щодо підписання, типу "приходьте завтра", то якось не дуже хочеться нав'язуватись. Бо останніми днями неодноразово чую про те, що люди підходили до обраних(не дільничих) лікарів на попередню розмову, то більшість медиків одразу питають " а чому не хочете підписати з дільничим?" і дають зрозуміти, що "подивимось як воно буде". Більшість лікарів захоче в першу чергу підписати з пацієнтами з дільниці, бо вже знає всіх більш-менш, а вже потім решту. Тобто оте "оберіть лікаря" дуже умовне.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вірю. Але це якраз добра нагода показати лікарям хто тут кому платить, а хто надає послуги. І що вони (як виявляється) не божки, а працівники сфери охорони здоров'я.
    Якщо мені розходиться, то я тисну. При чому після першого "ні" тисну зразу так щоб було ясно, що кіна не буде.
    Ми теж обрали не дільничну. Але вона колись була дільнична в нас і ми її викликаємо при потребі особисто телефоном. Ми пацієнти ще ті - всі нещеплені, на профілактичні огляди дітей не водили жодного разу. Зате і черг не створюємо за кожен псих, додому викликаємо раз в рік, не кожен рік.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ви вже підписали офіційно?
    Я поки не дуже розумію чи мені розходиться. Виглядає, що більше ні, ніж так. Все одно з конкретними нюансами всі звертаються до "вузьких" спеціалістів. Ну а сімейний що робить - скерування, довідка, аналіз прокоментувати, препарати виписати в разі застуди-вірусу. І то два останні пункти - все одно, на мою думку, під відповідальність батьків. Треба прочитати інструкцію, дивитись на реакцію дитини на препарат, там перездати-сям перездати і т.д. Звичайно хочеться так, щоб повністю довіритись, але то не на цій планеті.
    Одним словом, непозбувна бентега, як завжди з тим всім...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, підписали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ви перша, від кого чую, що вже підписали. Всі інші на стадії "занесли папери", чекаємо...
     
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Розкажіть у двох словах,будь ласка.Скільки зайняло часу? Чи були великі черги?Чи були якісь нюанси,про які не розкажуть в новинах:girl_smile:
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Всі документи (копії паспортів, ідентифікаційних, свідоцтв про народження дітей) здали в реєстратуру. Лікар пізніше передзвонила, підтвердила, що їй передали.

    Потім (на наступний день) прийшла смс з кодом, через тридцять секунд передзвонила медсестра і спитала код. Усьо.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Свекруня теж підписала декларацію. З дільничною за місцем проживання. У цей понеділок.
    Ми з чоловіком будемо підписувати у п"ятницю з лікарем з іншої поліклініки (амбулаторія сімейної медицини на Лемківській, 28 - відноситься до поліклініки Князя Лева). Вже записались на прийом.
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ще раз запитаю , може хтось має свіжу інформацію про лікарів з амбулаторії на Тернопільській. Час "Х" настав, треба щось вирішувати... Хочеться лікаря першої необхідності мати в "пішковій" доступності.
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Нарешті наші дільничі на Медової Печери (6 МПК) приймають документи. Занесла, себе і чоловіка "пов'язала" з однією, а малого з іншою сімейною. Побачимо як буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І мені на вайбер сьогодні прийшло повідомлення від дільничної, що можна заносити документи. Але я далі не знаю з ким) Теж думала за те, щоб малого і доросдих окремо. Але на сайті не вказано хто з них педіатр, а хто терапевт(

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ну про наших так само не вказано, але, до прикладу, всі в районі знають, що Мичківська терапевт, а Яцків педіатр за спеціальністю. Так і ходять по домах лікувати: одна до старших, інша до молодших.
     
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи підписував вже хтось декларацію (або планує) з лікарями з поліклініки Винник? Можете когось порадити?
    Також цікавлять відгуки про Довгошию Олега Івановича.