Лікарі загальної практики сімейної медицини, тобто наші дільничі терапевти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 29 Грудень 2015.

?

Чи консультуєтесь ви в дільничого лікаря?

  1. Так, це перший спеціаліст до якого я звертаюсь при потребі

    52,9%
  2. Оминаю дільничого десятою дорогою...

    47,1%
  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, а ніхто не обслуговується в поліклініці на Симоненка? Ми нові в цьому районі, по відгуках важко обрати лікаря, думаю, за Стехнович. Мені важливо, щоб лікар був адекватний, не панікував, нормально ставився до не вакцинованих, могла "почути" запалення легень і розрізнити краснуху від кору, наприклад. Може маєте реальні відгуки про лікарів звідти?
    Тут інколи запитували про поліклініку на Римлянина, у нас лікар з народження Курдина Оксана. Не маю до неї жодних претезій, хоча й хворіли ми не часто.
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Якщо вибирати поміж Кіщак і Завербною, то вже краще Завербна.
    Проте я би радила дочекатись Клюс і вибрати з них трьох.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та я щось вже трохи боюся чекати, бо як ще місяць пройде, то й ці теж скажуть "в нас вже набрані пацієнти" :sad: і доведеться в підсумку в Цуркана лишатися (він, може, дядько й не поганий, але ні разу не педіатр).
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Клюс точно має місце, бо я в неї питала, чи моя коліжанка зможе записатись після відпустки.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Ciklum

    Ciklum New Member

    Дівчата, порадьте з ким підписати декларацію в поліклініці на Сихові? Радять Габу Галину Андріївну і Рибак Анну Михайлівну. Можливо хтось з ними мав справу? Які враження?
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я б з Кіщак не підписувала, в 7 міс малого прийшла на заміну, то пам'ятаю, що її лікування не покращило ситуації, а навпаки призвело до бронхіту(
    Подивилася я на твій список педіатрів і щось нікого з них не хочу, хіба таки з Пухнатою підписати, що було (і то не факт, що в неї є місця). Але далі схиляюся до варіанту молодої (по фото, як ти кажеш), от лише задумалася, чи то норм для дитини брати не педіатра.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kozochka

    kozochka Member

    Дівчата! Порадьте сімейного лікаря для підписання угоди в районі Привокзальноі. Переїхали сюди проживати,то нікого з лікарів незнаю.
     
  8. Ronny

    Ronny New Member

    Така сама проблема:sad:. Переїхали на Сихів, сказали що за адресою відносимося до дільничного лікаря Чобич Ірини Маркіянівни(4 поліклініка). Перше враження про неї та медсестру позитивні. Відповіли на всі мої запитання, все пояснили. Біля реєстратури написано, що ця лікар має досвід роботи 21 рік, але жодних відгуків про неї я не знайшла. Може хтось стикався з нею, поділіться своїми враженнями, будь ласка.
     
  9. divchuscoo

    divchuscoo New Member

    порадьте сімeйного лікаря на Симонeнкабо за фото важко вибрати, хто до кого ходить при потрeбі?
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2018 ---
    ви знайшли "свого" лікаря? бо самe зараз тeж хочeмо на Симонeнка до когост, і нe можeмо нікого вибрати
     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я вибрала Ірину Стехнович. Хоч я і вибирала фактично навмання, але вона при знайомстві мені підійшла по всіх параметрах і дуже сподобалася. Правда, випробувати її ще не встигли))
     
  11. Malva

    Malva Member

    Дуже сподобалась лікарка Шингера К.В, яка була на заміні. Молода, привітна, все розказала, пояснила, заспокоїла. Я так зрозуміла, що вона новенька і тільки недавно почала набирати "підписників", бо питалась чи ми вже склали договір.
     
  12. Mixa

    Mixa Member

    Мала справу з Габа Галина. Вона зав відділенням. Склала хороше враження. За Рибак чула відгуки - не дуже хороші.
    Підкажіть, чи хтось укладав декларацію з лікарем з Медікавер ( Інтерсоно)? Можете когось порадити? Цікавить або сімейний лікар, або терапевт + педіатр.
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Може, хтось з посиденьок підписував декларацію з Сидор Галиною Михайлівною (поліклініка на Чупринки 61) і може щось сказати про неї хорошого? Або може порадити в цій поліклініці когось толкового. Дуже треба відгуки.
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2018
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  15. Mixa

    Mixa Member

  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Без проблем можете підписати з нею, попередній запис автоматично скасовується))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mixa

    Mixa Member

    Не знала, дякую. Спробую перепідписати.
     
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Пишу сюди, бо то ніби і сімейних теж стосується питання, можливо хтось стикався, підкажіть- ми переїхали в село, медкартки дітей 3 забрали, а найменшої медкартку не знайшли... перебрали в колишньої сімейної всю картотеку- нема, медсестра наполягає, що мій чоловік все забрав, коли укладав декларацію з іншим сімейним... але ні в одної ні в іншої картки дитини нема... де її шукати? ще треба картку щеплень, щоб мав педіатр в амбулаторії, де ми зараз проживаємо, чи може нам медсестра поліклініки її дати на руки чи копію - як та документація передається? бо я вже замучилась- в поліклініку на Виговського, де ми раніше обслуговувалися тепер їхати майже 2 години... це пів-дня стратити, щоб документ знайти... слів нема... мала зараз хвора лежить, залишити ні на кого... в тих поліклініках повний бардак!
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нашій поліклініці (тепер в амбулаторії) карта щеплень зберігається в кабінеті щеплень, вони записують у журнал і в картку одночасно. То ми брали там і робили копію - в садок, в школу . Амбулаторні колись тримала в поліклініці, але вже давно маю на руках, лікар не заперечує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gagel

    Gagel New Member

    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2019 ---
    Ніби непогана Гоменюк Ольга Ігорівна