Ліки та грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Katrin, 22 Березень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції).

    Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma

    сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl)


    ********************************************************************

    Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю"

    ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    так . бо якби мені
    то я певно вже була на тому світі(((
     
  3. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Тут писали про крушину,для чого її годуючим? Я її колись пила як послаблююче.коли худала,а парацитамол наскільки я знаю дуже шкідливий,він впливає на печінку,причому дуже!!!!
     
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    а який препарат не впливає (не шкодить) на печінку? печінка це фільтер який все фільтрує і тому мало які препарати її не шкодять так як і погане харчування, стреси і інші шкідливі фактори.
    ми тут не обговорюємо вплив ліків на маму (бо якщо потрібно той чи інший препарат, ну то потрібно, тут нікуди не дінешся), а чи можна їх вживати якщо годуєш грудьми. бо є, можна так сказати, фільтер в грудях який на подобі плаценти одні компоненти пропускає а інші ні і тому наприклад певний препарат є в крові і лікує маму, а в залежності від препарату через той фільтер попадає в молоко або багато того препарату і тоді тре подумати чи годувати таким молоком дитину щоб не зашкодити, чи мало і можна сміло годувати.
     
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Дівчатка, підкажіть яке заспокійливе можна мамі пити при ГВ, бо щось останнім часом нерви:girl_devil:
     
  6. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Рекомендую почати абстрагуватися :girl_spruce_up: знаю ще деколи це мало ефективне але найбезпечніше :girl_smile:. Далі можна попити якісь натуральні чайочки але бути обережніше бо це може вплинути на вироблення окситоцину (як наприклад м'ята) і це вартує пити подальше від годування. А ліки би мав назначати лікар.
     
  7. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    На власному досвіді - дуже помагає час від часу (хоч раз на тиждень-два) піти кудись без дитини на годинку-дві. Потім ніби і сил додається і любові ніби більше:)
     
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Чи може фолієва кислота, яку приймає годуюча мама, викликати закрепи у дитини?
     
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    В мене горло пече дуже,звичайне полоскання содою чи ромашками мало помагає.А як впливають аерозолі для горла з йодом на ГВ? Читала ,що молоко має властивість накопичувати йод,що може негативно вплинути на роботу щитовидної залози в дитини. Наскільки ще вплине на малявку(чи то все не так страшно)?
     
  10. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Якраз недавно ходила до лікаря з своїми нервами, так от він прописав Гліцисед і Флорисед. Вони виключно натравах.
    До того пила Новопасіт, так виявляється в ньому є транквілізатори. А їх чомусь виписують на ліво і направо вагітним і годуючим.
     
  11. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Щоб щось сказати то потрібно назву препарату знати #15.
    Але не думаю щоб не можна було використовувати.
     
  12. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Підкажіть чимшвидше дієвий відхаркувальний засіб, сумісний з ГВ. Не маю сил шукати, а у лікарів питатися даремно. :sad:
    З.І. З тих списків, що у перших дописах не знаю що обирати :sad:
     
  13. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Чи можна використовувати Синупрет? В інструкції пише, що вплив не досліджувався,в поданих списках не знайшла. Це ніби гомеопатія,але... Що порадите?
     
  14. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    отут всі сумісні, в яких ризик 0 - там є амброксол, бромгексин і інші (всі, крім останніх 2 рядків)

    ---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:37 ----------

    Я знайшла таке:
    Возможность применения Синупрета при беременности и лактации решается врачом индивидуально в каждом конкретном случае.
    Тобто в принципі дозволяється, але треба ше консультуватись з лікарем:)
     
  15. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    я пила "синупрет" на останінх тижнях вагітності. дуже дієвий засіб.
     
  16. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Як вважаєте: чи доцільно приймати антигельмінтні препарати з метою профілактики (лікування?) на ГВ? Зокрема, препарат Немозол. І чи отримує в цьому випадку профілактику дитина, або потрібно, наприклад, дитині додатково давати сире гарбузове насіння,і у якій кількості?
     
  17. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    ризик 1, альтернативний засіб з 0 ризиком.
    Але, ІМНО, для профілактики ніякі ліки не радила б. Навіть вітаміни просто так не приймають, тільки за показами.
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Тиждень тому народила. Мала масивні розриви. Внктрішні і зовнішні шви. Лікар прописав метронідазол вагінально. а цей препарат протипоказаний при ГВ. От мучуся що мені робити. Може хто стикався. не хочеться допустити інфекцію, але годувати дитину всякою гаістю не буду. переривати ГВ на 5 днів не буду. порадьте що робити!!!!!!!!!!!1
     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Пупсик щоб відповісти на ваше запитання потрібно переглянути допис #15 або це саме є в мене в щоденнику Сумісність медпрепаратів із ГВ.

    Отже по препарату метронідазол ([FONT=&quot]METRONIDAZOLE[/FONT]) відповідно до довідника по сумісності препаратів із ГВ іспанського Госпіталю Marina Alta`s це http://www.e-lactancia.org/ препарат повнісню сумісний із ГВ
     
  20. olena

    olena New Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Хочу подякувати Тані за посилання про сумісність використання ліків з ГВ,бо завдяки цьому змогла пролікувати паратонзилярний абсцес(гнійний набряк у горлі) і не залишити грудне вигодовування,при тому ,що деякі вумні медики говорили обов'зково кидати годувати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  21. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    назначив - м"тний чайок... а нервішки здають... вчора мала напад мігрені - 1 р в житті - ні світла ні звуків не могла знести... ніби хтось молотком по голові лупив... а малому ж не поясниш що плакати не можна... Ледь дожила поки чоловік прийшов. терпіла - таблеток не пила, листок з капусти на чоло і все... Навіть рвала - такий спазм був сильний...
    Якось коли ти вагітна то уявляєш собі все по іншому... З дитиною я справляюсь чудово, а зі всім решта зовсім... хата засрана за перепрошенням, чоловік то все по кутках поскладав - в його розумінні пор"ядок... не мита, не чесана, часом і голодна - малий навіть в слінгу потребує постійної уваги... Часом здається що на другу дитину вже не відважусь! Що б таке попити заспокійливе? А то абстрагування не надто помагає...