Ліки та грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Katrin, 22 Березень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції).

    Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma

    сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl)


    ********************************************************************

    Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю"

    ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Малий дуже погано спить вночі, часто прокидається до 3год, а потім спить з інтервалом 3год, лікар порадила і йому і собі валеріанку в каплях. Можна?
     
  3. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Вам не завадить, вам треба дійсно заспокоїтись. Дитина ж теж дуже відчуває мамусю і част відповідає вашим очікуванням. Візьміть себе в руки, настройтес на позитивне мислення, все в вас буде добре. Щодо неспокіного сна, різні причини можуть бути. 10 міс. - напевно ж лізуть зубки. Друге, дитинка в такому віці активна вдень, в основному прикладається на сон та після, а вночі може компенсовувати це частішим прикладанням. Такі періоди час від часу трапляються у всіх діток на різних періодах їх розвитку. Все що відбувається в їхньому житті (навіть позитивне, багато емоцій, нові люди, зубки, хвороби) відображається на поведінці дитинки біля грудей. До речі не знаю, ваш синочок спить окремо від вас чи ні?

    ---------- Додано в 16:00 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ----------

    Груди для дитини - найкраща "валеріанка"
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    то хай її собі і пє
    а вам нашо?
    вийдіть з дитиною гуляти, дитина буде вдень добре спати, перевітріть приміщення де спите і на ніч лишіть кватирку відкриту і по всім - буде вам нормальний сон:)



    ---------- Додано в 12:30 ---------- Попередній допис був написаний в 12:28 ----------

    і де написано щось про дітей першого року життя?
     
  5. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    В інструкцції до Магне-В6 пише про протипоказання до прийому годуючим матерям, бо магній потрапляє в молоко. Мене цікавить, чим саме він шкідливий для дитини, яка є на ГВ? Дозою? Чи загроза в чомусь іншому?

     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    піднявся мені тиск аж до рвоти. Добре б було випити якісь ліки, оскільки тиск то не жарти. добре, що в нас є Танічка і її щоденник з корисною інформацією.
    отже, в інструкції: При необходимости назначении препарата в период лактации следует решить вопрос о прекращении грудного вскармливания.
    на сайті http://www.e-lactancia.org/ - Risk Level 0
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    мені сьоня до стоматолога, без анестезії зуби не можу робити, це якось впливає на молоко, можна взагалі анастезію?
     
  8. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    майже всі препарати тепер сумісні із ГВ, але лікаря попередити потрібно Лікування зубів і годуюча грудьми мама
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    я зараз акурат зубчик лікую. І анестезію робили, і рентген.
    Вирішила сильно не заморочуватись з думками, тим більше що іншого варіанту аніж полікувати цей зуб нема. Не рвати ж? тим більше що рвати теж з анестезією. Полікую і буде спокій.
    чомусь останнім часом починаю думати, що раніше була схильна перебільшувати в цьому плані (то - не можна, там то - ніззя. а що робити як треба і ніяк не обійтись? значить можна, але з головою. ІМНО)
     
  10. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Вивчаю тут протипокази до Кларитину- починається моя жорстока алергія...
    На сайті -
    На сайті, що дала Таня- ризик 0, тобто преперат при лактації безпечний.
    Я схильна вірити більше Таніному сайту. Але будь тут мудрим...
     
  11. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Підкажіть, може в кого таке було, маю кишкову інфекцію, сьогодні не годувала малого грудьми, а у вечері піднялась в мене температура, годую поки шо замороженим, маю запаси...Малому три тижні, пила лише левомецетин, тому і не годувала, звонила педіатру каже не годувати день-два, а в інтернеті багато читала то кажуть годувати щоб молоко не пропало і що в дитинки виробляються антитіла...
     
  12. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Якщо вам виписали саме левоміцитин, то він є несумісний з ГВ. Зціджуйтесь поки пєте ліки в такому ж ритмі, як би дитина мала смоктати, щоб кількість молока не змінювалась, а своє заморожене молоко давайте з ложки чи чашки, шприца без голки, але не з пляшки.
     
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Підкажіть мені щось. Маю запалення по-жіночому, минулого місяця вже було, лікували Вібурколом і т.п..... хоч і лейкоцити були 16,8 і я принесла список антибіотиків, дозволених при ГВ, болі жахливі, запалення... а лікар наполягав лікувати не сильними ліками через ГВ... Тепер маю повтор і тепер наполягатиму на антибіотиках (щей піду до іншого лікаря). Вчора на Топольній мене намагалися налякати, що на 5 днів треба буде припинити ГВ, бо антибіотики... (далі усі знають). От тепер сижу і думаю, чи є якийсь не англомовний ресурс про сумісність деяких антибіотиків і ГВ, бо як мені їх не випишуть буду сама щось купляти, Но-Шпа і Траумель та глюконат кальцію мені то запалення не вилікують :sad:
     
  14. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Abraira, насправді сьогодні є багато ліків, які сумісні з ГВ, в тому числі і антибіотики. На крайній випадок можна замінити несумісний на сумісний препарат. На жаль, не знаю не англомовних сайтів. Я так розумію ви знаєте, на якому сайті дивитися сумісність препаратів та їхній ризик для дитинки. В принципі назви дуже схожі, на латинській вони звучать подібно.
     
  15. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    в Тані в щоденнику є:)
     
  16. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Якраз жоден НЕангломовний ресурс в мене і не відчиняється. На молочних ріках знайти щось не можу. Хтось допоможе конкретним посиланням на сумісність антибітиків і ГВ? Список я маю, але може є якась стаття, де доступно написано про сумісність і нешкідливість для дитини, коли мама приймає певні антибіотики?

    Дякую, саме так. Справа у тому, що у мене підозри, що мені антибіотик так і не випишуть, а я розумію, що він мені небхідний. Останній раз в лікарні я почула, що рік і десять - то вже не треба годувати, бо нічого корисного там немає і що УСІ препарати попадають в молоко і я зіпсую дитині ШК тракт, якщо не відлучу на час прийому антибіотиків.... маю останню надію на пані Кулик, а як нє, то сама оберу найбільш підходящий антибіотик і прийматиму, бо усі лікарі мені казали, що у мому випадку потрібне грунтовне лікування, але шарахаються ГВ як чорт ладану :sad:
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2010
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    в нашій країні ще дуже довго не дойдуть руки до досліджень медпрепаратів на сумісність із ГВ. І наша країна не настроєна на ГВ бо вважається що нічого особливого в ГВ немає тільки мука мамі. Кожен має голову на плечах відповідно має вирішувати сам.
    на нашу медицину виділяється дуже мало грошей. І щоб почали робити довідники по сумісності медпрепаратів з ГВ то не знаю щоби в нашій країні мало бути. На відміну від інших країн (навіть взяти Польщу де працює банк грудного молока) І тільки нормальні лікарі (на жаль такі рідкість) розуміють усю важливість ГВ.
    Повторю те що я вже тут писала
    Для того щоб мікрофлора дитини не постраждала для дитини мудрі лікарі виписують пробіотики і мамі також.
     
  18. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    У нас напряг з мудрими лікарями :girl_crazy: Буде мама щось мудрувати, як таких не знайде, бо альтернатива - відлучення дитини від грудей і мами від дитини (на час перебування в лікарні) мені не пасує аж ніяк :girl_mad:
     
  19. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    А в мене зараз щось на зразок гаймориту чи що. Забита права носова пазуха і ніс набряк. В мене ніколи не було проблем такого характеру. Вперше почервоніння біля носа і припухлість проявилося коли Данилкові було 5 місяців. Я тоді пішла до ЛОРа в нашу поліклініку, він сам не знав толком що таке, рентген показав, що гною немає. Не знав що мені назначити, бо я на ГВ, то зупинилися на синупреті. Мені то всьо пройшло, не знаю правда чи від синупрету чи саме по собі, бо воно потім кілька разів періодично повторялось і проходило протягом року. Потім все стихло. І от тепер я родила Остапчика і зразу ж в перший тиждень було просто почервоніння, воно зійшло, а тепер знов ніс набряк, пазухи забиті, голова тріщить. Але я не знаю чи можна пити Синупрет, хоча там немає протипоказань при вагітності і ГВ, але всеодно страшно - дитині ще ж навіть 3 тижні немає. І ще чим найбезпечніше збити хоча б головний біль?
     
  20. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    То не кажіть лікарю, що годуєте і випишуть. А потім подивитесь, чи можна з ГВ приймати. Антибіотики самостійно собі призначати не варто, то ж не вітаміни (хоч і вітаміни - ліки)

    ---------- Додано в 13:16 ---------- Попередній допис був написаний в 13:13 ----------

    Є ше альтернатива - гомеопат
     
  21. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування