Ліки та грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Katrin, 22 Березень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції).

    Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma

    сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl)


    ********************************************************************

    Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю"

    ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Дівчата, маю ячмінь на очі((( Як тому зарадити?

    Надіслано від мого Lenovo P780_ROW, використовуючи Tapatalk
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    порадьте що робити з гострим тонзилітом?горло таке враження,що теркою затерли-болить. температура 37.5.до лікаря піти не можу,бо маю ще дома двох прихворівших мацьоп.по телефону лікарка порадила Біопарокс,але мене смущає що воно антибіотик,хоча ніби при гв можна.чим безпечним можна на моє бідне горло повпливати?полощу на разі прополісом і смокчу м'ятні цукерки,але ефекту ноль.болить,спати не можу,говорю як вовк з мультику "жив був пес".
     
  4. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Ми всі дома рятуємся полосканням розчином з фурациліну, і при ангінах, і при тонзилітах, і навіть при насмарку полоскаємо ніс + мажу горло люголем і спрей Інгаліпт. У нас, при такому лікуванні сама гнійна ангіна проходить за 3-4 дні без АБ. Швидкого одужання Вам!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а як розводите?в яких пропорціях?
     
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    10 табл. на 1 л води - це для горла, а для носа даю 1-2 табл. на 05л води - для дорослих, а як малявці промивала, то робила слабший розчин - 0,5табл. на 05л води
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    то наймолодшій?бо в мене малий теж засоплився весь, може то й йому промити?
    ви чим промивали?маленькою клізмочкою чи шприцем?
     
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Та, найменшій промивала також, їй тоді 5 м було. Використовувала шприц.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Може я пишу не в ту тему, але мені дуже потрібна ваша порада.Порадьте, будь ласка, бо я взагалі не знаю що робити. Місяць тому народила малятко і по приходу з роддому в мене на язиці вискочили дуже болючі прищики, які за кілька днів пропали. Два дні тому ці прищики знову вискочили і тепер їх багато, розташовані по обідку язика і просто неймовірно болючі. Не можу ні їсти ні говорити нормально і не знаю до кого мені з тим звертатись, що робити....пробувала полоскати розчином соди, стало трішки легше, але вони все одно не сходять.. Що робити?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Покажіть лікарю? Можливо це стоматит? На форумі не видно що воно і яке саме. Пошукайте в гуглі, подивіться картинки, на що це подібно, якщо не хочете до лікаря йти.
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Мій нежить перейшов у гнійний з характерним болем у лобі, над носом, сімейна сказала, що може виписати або антибіотик або нічого. Зупинились на "нічого", але таки робити щось треба. Хтось мав таке? Що робили?
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Порадьте щось.....
     
  13. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    В мене теж отакий нежить був - то я приймала краплi Синупрет, вони на настойках трав, бо ситуацiя була як у Вас.Почитайте собi склад та iнструкцiю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У мене був такий сильний нежить весною, то капала піносолом, а головне промивала носа. Часто, десь щогодини. І фізрозчином, і розчином фурациліну і розчином спиртового хлорофіліпту - коротше що під руку попало :girl_blush2:, бо трохи злякалася а до лікаря не мала змоги попасти. Не знаю що з того помогло, але вже за 2 дні було знааачно краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А розчин фурациліну для промивання в якій пропорції робити? І як те промивання робити?
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так як і малому робила - набирала в шприц без голки, нахиляла голову набік і заливала у верхню ніздрю - десь в інтернеті відео можна глянути.
    Я фурацилін собі давала таблетку на склянку води.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    якщо полоскання не поможуть, то можна спробувати біопарокс - місцевий антибіотик, мені під час вагітності виписували.
    А промивання - можна втягувати носом (одна ніздря затиснута при тому),але обережно, щоб у вуха не позатікало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ще мені скажіть скільки в одну ніздрю вливати (в мілілітрах, вони ж кубиками шприцові)? А потім гарно ніс продути?
    Бо мені щось теж страшно в що то може перейти
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Біопарокс то краплі? Наскільки швидкодіючі ?
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та скільки хочете - можна і 5-ку. Ну і отак ще і ще заливати, поки хоч пів кружки не використаєте (на сікільки перпіння вистачить). Продувати хіба вже потім - воно саме витікає в процесі.
    Ну типу отак, тільки шприцем

    Тут ще варіанти промивань
    Промивання носа в народному лікуванні гаймориту — ефективний засіб від гаймориту, Народні засоби і методи лікування в домашніх умовах. | Медичний портал — довідник захворювань
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  21. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    то спрей. За кілька днів допомогло, теж був дуже затягнутий нежить, який перейшов у фронтит-синусит. Днів 5, здається, курс. Але то антибіотик, тому потрібно прийняти повністю. І він не дає якогось "дихаючого" ефекту.
     
    • Подобається Подобається x 2