Ліки та їх аналоги

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Samhayne, 25 Листопад 2014.

  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Модераторське:
    ВАЖЛИВО! На форумі заборонено віддавати і продавати ліки!


    В цій темі ділимось інформацією про ліки та їх аналоги.

    ********************************

    ось це зустрілось мені в ОК, там правда, ціни москальсі порівнюються, але все ж інформативно ...

    Якщо що, модератори, перенесіть куди треба.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Грудень 2014
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  6. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  7. Svitlandija

    Svitlandija New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    На рахунок дешевших аналогів:
    Так, діюча та ж сама за назвою, але нижча ціна спричинена нижчою її якістю, більшою кількістю домішок. Тим більше, допоміжні речовини можуть бути різні, що суттєво впливає на результат (можете зрівняти інструкції, всі допоміжні вказані).
    І навіть логічно подумати, не може Борщагівка (Київ) і Берінгер (Швейцарія) закупляти ту ж сировину.
    Але знову ж це в ідеалі, якщо не брати до уваги підробки. Бо підробляють дуже багато.(
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Теж це помітила, дивно якось. Особисто в мережі ДС по різні ціни ( і то суттєво) та ті ж самі ліки). А про аналогічні дешевші замінники, то для алергіків варто знати, що дорогий "Еріус", то те ж саме що наш "Едем", різниця дкжже велика в ціні. Ну і ще з дешевших аналогів мені навіть краще допомагає наш Флуконазол, наж дорогезний аналогічний Дифлюкан (вже давно його не беру). Але деякі ліки людям справді підходять з агналогів дорожчі
    Теж малій брала Фурамаг, і то було найкраще, і від кашлю теж зауважила що нам дорожчі варіанти кращі. Але з ліками то складо все, бо є індивідуальне сприйняття організму, можливість підробок (а дешевші і не розкручені може й менше підробляють), і ще лікарі кажуть що оригінальних препаратів кращі допоміжні речовини, ніби на печінку не так шкодять, хоча може є дійсно зацікавлені лікарі в продажах певних брендів.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    різна ціна залежить від того, патентований це власне засіб чи його аналог. Патентований коштує дорожче. Є різні види виробництва ліків : патентований бренд rомпанії, яка розробила препарат ( коштує найдорожче) і дженерік під міжнародною непатентованою назвою, яку надає препарату ВОЗ. Непатентований лікарський засіб ідентифікується по діючій речовині. Наприклад "Амброксол"- це міжнародна непатентована назва.

    так. в основному це індивідуальне сприйняття. І інколи дешевший аналог діє краще, а інколи- навпаки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    Дівчата. цікавить мене препарат Йосен. він ніби і не сильно дорогий, але москальський. чим би замінити? там йод і селен
     
  12. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    Йод можна замінити нашим фармаківським" Йодид" добова потреба 200 мкг(доречі вартує 12грн на противагу Йодомарину -60грн) Селен як харчову добавку бачила в продажі в магазині "Срібні ДЖерела" .
     
  13. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    тепер модна у багатьох виробників таблеток для горла додавати хлоргексидин, як основна складова, та ціна по 30 -40 грн. можна просто в полоскати самим або обробляти розчином що є дешевшим та дієвішим. Також зараз в аптеках не можу знайти аекол для горла,коштував копійки а ефект краще будь-яких таблеток
     
  14. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    Я помітила, що в аптеці спочатку пропонують найдорожчі засоби, а потім поступово доходять до дешевших. Вітчизняні навіть не згадують, хіба як сама спитаю.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    Гропринозин- то Новірин,
    протизапальний Еріспал-Інспірон (30табл 65 грн)-допомагає
    Ноофен-іслабут Іс
    каплі в ніс шикарні Грипостад-33 грн є і спрей
    мезин- панкреатин(але він трпохи слабший за мізим)
    амброксол таблетки- лазолван ( а ціна 8 грн)
    Антибіотик Азітроміцин (але власне Дарниця чи Фармак) (Суммамед)- але то для дорослих і дітей від 5 років
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    Малий переніс майже за місяць дві ангіни. Після 2-го курсу АБ ЛОР прописав бронхо-Ваксом і тонзилотрен. Питання - чи можна замінити тонзилотрен ангін-хелем (чоловік з Польші привіз якраз перед тими злощасними ангінами), і ще додати лімфоміозот (для покращення дренажу)? То вже я собі лікарюю))). І що робити з тим бронхо-ваксоном? Важкі питання)))
     
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    Я б замінила, особливо якщо ангін- хель не тутешній. Лімфоміозот теж дуже добре ( не давно пропили курс, бо маємо збільшені).
    А от щодо бронховаксону , то при заміні я б не пила. Старша часто хворіє, і зайшла мова про респіброн (Лор призначив). То наша сімейна ( а вона в нас ніби хороша) почувши, що пропили лімфоміозот, відмінила. Лімфоміозот має теж властивості щодо підвищення імунітету, якось накопичується під час приймання. І вже навіть після закінчення курсу ліки ще діють.
    А от з тонзилотреном мабуть була б дала і той бронховаксом. Якось так.
     
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    Маю проблеми, вживаю Мезим або Фестал (після реєстрації він же Фестал-Нео) - допомагає. А от Панкреатин мені абсолютно неефективний.
    Щодо ангін та інших проблем з горлом:
    малій пшикаю горло хлорофіліптом (в районі 20 грн коштує) і мащу зв. розчином Люголя - гидота, але реально допомагає. Є ще розчин для полоскання - Декасан, дуже добре лікує, хоча лікарі його не прописують.
     
  19. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    ще є одеський Нообут
     
  20. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Відповідь: Ліки та їх аналоги

    Не знаю, чи в ту тему, але може хтось відгукнеться.
    Бабуся чоловіка приймала Верогалід 240 пролонгованої дії (ліки від гіпертонії), а зараз ніде його неможливо знайти. В одних аптеках кажуть, що їх немає в Україні, в інших тулять замінники, в яких інша дія. Переважна більшість замінників бабі не підходять, бо діють недовго. Може хто знає, де можна придбати Верогалід 240 чи Ізоптин СР 240 ? Буду дуже вдячна за відповідь або допомогу.
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2014