Ліки та їх аналоги

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Samhayne, 25 Листопад 2014.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
  2. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, якими недорогими смоктунцями для горла можна замінити такі препарати як декатилен, трахісан? Ціна на них досить кусюча стала, а одна пластинка використовується дуууже швидко..Чоловік звик використовувати саме ці препарати, бо найкраще і найшвидше йому допомагають..
     
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Септифріл, мукалтін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Не зовсім так. Мукалтин відкашлююче. Трахісан і декатилен мають в собі лідокаїн, тому добре знімають біль. Інших не знаю таких же.
    Сертифрил дууууже слабенький порівняно з названими. Я б краще хлорофіліпт в таблетках взяла.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    а хіба вони не слабшу дію мають? чи то може самонавіювання через ціну, але смокчу септифріл день, другий, не дуже легшає, купую той же декатилен, то якось швидше проходить..Мабуть треба знову пробувати використовувати наші перевірені смоктульки :)
     
  6. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Cефтепфріл не має широкого спектру дії ( та й шкідливий для нирок, наскільки знаю )
    Мукалтін -взагалі з іншої опери - відхаркуюче.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дууже помагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Трахісан містить природний антибіотик місцевого застосування. Тому завжди тримаю коли вже нічого не допомагає.
    Фарінгтон можна спробувати. Він не містить лідокаїну, а тільки хлоргексидин. Колись з хлоргексидином Себедин купляла, але не знаю чи вони зараз є в аптеках.
    --- дописи об"єднано, 4 Березень 2015 ---
    А нам в інфекційній якраз радили полоскати горло декасаном. Діюча речовина декаметоксин. Та сама, що сефтепфрілі. Мотивуючи, що має широкий спектр дії на бактерії, віруси, гриби.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Мукалтин від горла не п ється. Якщо на подразнене горло випити мукалтіну, то отримаєте впридачу ще і фарингітично-ларингітичний кашель.
    так, декасан добрий для полоскання і для інгаляцій небулайзером при верхніх дихальних
    якщо вже хлорфіліпт, то краще його брати у спреї. Як таблетки він і малоприємний для розсмоктування і немає анестезуючої дії. У спреї він активно зрошує якраз мигдалини там, де не дістає таблетка.
    --- дописи об"єднано, 4 Березень 2015 ---
    декатилен просто містить у складі анестетик, який дає відчуття полегшання . Септефріл анестетику немає- містить лиш діючу речовину. Дія анестетику- не лікуюча, просто поряд із діючою речовиною він дає відчуття полегшання ( як тимчасова заморозка).
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Так, нам лікар для малої виписував для небулайзера (але їй не сподобалось казала що щіпає). На хлорофіліпт у мене взагалі алергія, хоча його багатьом радять. І на смокталки Лісобакт, який колись виписав педіатр малій, у неї була реакція - чепвоні плями по лиці, перестала брати і все пройшло, так що то теж індивідуально:girl_in_dreams:.
    Можу порадити дієвий спрей (має і атримікробну дію, і знеболює), мені виписували, і по ціні наскільки памята. з бюджетних - Хеппі Лор. Трошки попікає спочатку, але ефект дуже добрий, якщо на початку ним пшикаю, то горло швидко приходить в норму:girl_dance:. Ще добрий банальний і дешевий Стрептоцид, перевірений поколіннями:girl_crazy:. Ще з смоктальних радили Лізак (вони є з різними смаками), а мені найбільше подобається "Доктор тайс льодяники з шавлії", і "Стрерпсілс медово-лимонний" (але то з дорожчих). Декатилен мені взагалі не допомагав. Ще можна Гівалексом полоскати, але він з дорожчих, а речовина діюча та сама що в "Хеппі Лор":girl_yes:
    --- дописи об"єднано, 4 Березень 2015 ---
    Мукалтін - то відкашлювальне, якщо є вологий кашель, то дають муколітики. Якщо ж сухий надривний (а мокроти нема), що горло аж свербить, то призначають Синекод, та інші препарати, що пригнічують кашльовий центр. Тому треба добре думати, який саме у вас кашель, щоб не зробити гірше самолікуванням. Так само тому не можна вживати в той самий період відкашлювальні муколітики (Мукалтін, Лазолван, Амбробене, Проспан) і препарати "від кашлю" , бо зробите гірше, воно не поєднуване між собою.
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    бо мукалтин має відхаркувальну дію- тобто сприяє розрідженню слизу і виведенню його з дихальних шляхів. При сухому кашлі чи просто запаленому горлі- слизу немає. Немає чого виводити. Тобто мукалтин запускає механізм відхаркування того, чого немає. Подразнене горло буде реагувати просто деручим непродуктивним кашлем.На сухий кашель на 2-3 дні п ються протикашльові або комбіновані ( Синекод, Стоптусин, Бронхолітин) Якщо кому допомагає Ереспал ( бо він далеко не всім помагає)- можна і його . Тобто препарати,які мають протизапальну дію і пом якшують кашель, гальмуючи при цьому подразнювальний рефлекс. Як тільки кашель пом якшується і з являється мокротиння- от тоді знімаються протикашльові і переходиться на відхаркувальні. Тобто- коли є слиз.
    доступний і простий засіб для горла на основі стрептоциду- це старий добрий Інгаліпт. Якщо немає алергії на евкаліпт та м яту ( бо вони теж входять у склад)- двічі-тричі на день зрошувати горло. Інгаліпт чинить і проимікробну, і протизапальну і обезболюючу дію.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Мені особисто хлорофіліпт в таблетках краще, ніж в спреї. Інгаліпт добре помогає. Ще є камфомен і каметон.
    Не з ліків на горло ще добре помогає жувати-смоктати кілька разів в день прополіс ( куточки з горошинку).
    Ще колись були такі таблетки Прополки і пшикалка Пропосол. Теж помогали. Але давно саме цих препаратів не брала. ( хоча Пропосол ніби більше для стоматології, від горла мені добре помогав).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Мені інгаліпт допомагає, якщо тривалий час його не використовую. А далі звикання... І таблетки хлорофіліпту мені кращі ніж спрей. А ще колись використовувала Проалор (прополіс+аскорбінка). Коштував щось 10-12 грн., але були дієві.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А чим можна замінити синупрет? Дуже його любимо, але ціна тепер кусюча.
     
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Лор завжди радить або синупрет, або цинабсин.
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Лори, таке враження, їх всім поголовно радять:girl_smile:.Але у багатьох на них алергія, або просто стан не покращується. Це при алергії на різні рослини (а вони є в складі, їх екстракти). Тому з полінозом не дуже варто їх брати, а ціна так - дорога. Коли мала гайморит брала Синупрет в таблетках (за призначенням лора), Цинабсин пробувала, але не діяв зовсім, Синупрет трохи краще, але практично змін не було (але в мене якраз алергія на цвітіння, може тому:girl_in_dreams:). Тому більше їх не купую, і викидати такі гроші на такі препарати не буду. Те ж саме з гомеопатичним Афлубіном - ціна висока, а ні мені, ні малій ніколи ще не допомагав (що пили, що не пили, і для профілактики, і для лікування,таке враження що та гомеопатія якесь викачування грошей:girl_mad:), ще й алергія можлива. Повторю - в кого схильність до алергій на рослини особливо подумайте чи варто вам на то витрачатись. Я залишки того добра просто викинула в смітник:girl_crazy:. Єдине що колись допомогло мені з гомеопатичного - це Лімфоміозот, коли мала збільшений лімфовузол через інфекцію і пила в комплексі з іншими ліками, то стан швидко покращився.
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Як на мене, то різні препарати. Цинабсин - гомеопатичний, а синупрет - на травах. То кому як підходить. Я б обрала синупрет. При тому, що вони майже в одній ціновій категорії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата, дякую за вчорашні поради). Продиктувала вчора чоловікові список в аптеку, приніс додому розчин хлорфіліпту для полоскання горла(23грн) і таблетки хлорфіліпту (ціна потішила: 40шт - 12 грн.). Сьогодні почуваємось вже краще :girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Афлубін нам теж не допомогає.
    Лімфоміозот дууууже допомогає. Пили і я і діти. І на лімфовузли, і на горло, і на аденоіди.
    Синупрет меншій малій викликає алергію. Але її загалом на будь- які трави , крім ромашки, обсипає по всьому тілу.
    А старшій ( а вона в нас часті ларингоспазми "любить"), то допомогає і синупрет, і цинабсин. Так, то трави, а інше гомеопатія. Але якщо щось таке потрібне, то можна спробувати. Ми використовували при запалених аденоідах, зелених соплях.
    Ще згадала. Якщо треба щось таке на носик, але паралельно п'єте якесь відкашлююче, то цього достатньо. Ефект буде той же. Але якщо лише для носика потрібно, то так би не заміняла.
    Ну і з гомеопатії нам дуже- дуже завжди допомогає лімфоміозот і траумель. Не погано цинабсин. Все решта як цукерки просто.