Ліки та їх аналоги

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Samhayne, 25 Листопад 2014.

  1. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Є аналог Сорбіфер Дурелес?
     
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Замість Фесталу зараз пропонують український Фестал- НЕО, але є в них така собі різниця: "старий" Фестал мав у свому складі суху жовч, а НЕО її не містить.
     
  3. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    зараз вже й ті ціни вищі :sad:.
    Дівчата, підкажіть, може хто знає, бо щось не находжу в неті: які ще є дешевші аналоги нурофенута ібуфену саме в сиропі?
     
  4. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Є Бофен сусп., виробник Україна, http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=13272
    Ціна приблизно 30 - 40 грн., як в якій аптеці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дякую), пошукаю завтра в аптеках.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Хтось може знає, чи існує аналог російського Саліподу, пластиря? В аптеках мені кажуть, що нема.
     
  7. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Купила в аптеці пастилки Фіорда від Ліктрави ( то типу Ісла моос, з мохом). Брала одну пластинку, тому без інструкції. Чомусь в інтернеті не можу її знайти. В мене таке вперше. Дає тільки точки продажу і ціни, але без інструкцій . Може хтось має ''підхід'' до Ґуґла :girl_sad:
     
  8. dudja

    dudja New Member

    Дівчата, можливо хтось порадить. Виписала лікарка препарат моїй дитині лімфоміозот фірми HELL , але відразу попередила щоб в Україні не купувати, бо все підробка, тільки за кордоном
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну то замовте собі в когось хто з Польщі возить
    Я особисто не знаю аналогів Heel, там специфічна сукупність гомеопатичних речовин, можна спробувати звернутись до гомеопата який призначить подібне
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Так я теж купувала в Польщі,бо ми його пили при збільшених лімфатичних вузлах.Поправді в нас дійсно підробки,бо результату від нашого препарату не було,а от від польського помітно було зразу)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    тобто наші Хеелівські препарати краще не брати?
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @NutkaNezabudka не знаю як зараз, але років 6 тому мені теж Лімфоміозот призначали, то купувала тут і все добре було, ефект реально був. Та якщо щось таке для лікування треба, то беру в аптеках DS, в Знахарі я б не радила брати. Але як є можливість, то польські ліки певно ще надійніші, але я вже писала, що дещо в Польщі брала (малій від алергії Зиртек), і ефекту потрібного не було. Потім аналог в нас купувала, і все подіяло, так що тут не вгадаєш.
     
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Цікаво....Я чогось була впевнена,що закордонні лікі набагато дієвіші і ефективніші,ніж наші.А тут з вашого досвіду,я вже почала сумніватись...
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я теж так думала, спеціально туди їхали купували, бо багато хто так робить, і лікарка так нам радила. А виявляється треба просто натрапити на потрібну діючу речовину, тому навіть наші аналоги в десять раз дешевші можуть чудово діяти. Навіть я більше скажу - наші ліки часто кращі за індійські, та головне щоб лікар виписав препарат з потрібною діючою речовиною. Бо часто "оригінал" відомої фірми маає накручену ціну, фактично ні за що. Ну і весь склад треба читати, бо нам барвники не підходять, ароматизатори, часто в індійських ліках того багато, і індивідуальна чутливість може бути. Наприклад виписали малій Лісобакт від горла колись (а він з травами різними), то дитину обсипало всю на лиці, така алергія виявилась.
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Призначили мені крем дермовейт, що гормональний не казали. Хто що може порадити? Користь, шкода?
     
  16. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Не знаю, чи у відповідну тему пишу, але не знайшла такої, яка б більш підходила.
    У мене виникло питання щодо зберігання ліків. Більшість ліків згідно інструкції потрібно зберігати при температурі не вище 25 градусів. Наскільки строго треба цього дотримуватися? Тобто якщо в квартирі влітку температура часом була 26-27 градусів (біля десяти днів за все літо), то це означає, що такі ліки потрібно викинути, навіть якщо термін придатності ще довгий?
    А якщо часто була температура 25 градусів, то це прийнятно, чи все-таки температура має бути нижча?
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я не спеціаліст, але скажу свою думку. Бо колись теж задумувалась про це...
    Думаю, що темп. 25-27 цілком прийнятна, при умові, що ліки не знаходились під прямими сонячними променями і якщо в інструкції не вказано, що треба зберігати в прохолодному місці. Ну і я ще заважаю на те чи отримали ліки доступ до повітря, тобто чи була порушена герметичність пакування. Якщо то звичайна пластина з таблетками, то питань немає. А от щодо різних сиропів, краплей і т.д. - читаю в інструкції термін використання після розпакування.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А скільки часу, на Вашу думку, можна зберігати ліки, що піддавалися дії таких температур? До кінця терміну чи все ж менше?
    Я також читаю, але в більшості інструкцій до сиропів і до крапель такого не вказано. Наприклад, я вагаюся, чи можна використовувати для дитини судинозвужуючі краплі для носа, що були розпаковані рік назад і зберігалися в наведених вище умовах.
    І ще одне: а де слід зберігати ліки, максимальна температура зберігання яких 20 градусів? В холодильнику (в дверці холодильника чи на полиці)? А якщо в інструкції вказано, що потрібно зберігати в сухому прохолодному місці? В холодильнику прохолодно, але ж не сухо.
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я думаю, що до кінця терміну. Термін - це лиш дата до якої виробники гарантують ефект ліків. Але я б ще зважала на те що саме це за ліки. наскільки від них залежить важкість протікання хвороби. Скажімо антибіотики я б взагалі використовувала щойно придбані і розпаковані.
    Я б не використовувала. Назоферон, скажімо, дійсний після відкриття 10 днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Є ліки, де чітко вказано термін використання після відкриття не залежно від способу зберігання ( розведена суха мікстура, синупрет, сиропи від кашля гербіону і тд). Тут питань взагалі не виникає.
    На рахунок тих, які не мають чітких термінів після відкриття, лише термін і спосіб зберігання. З таблетками питань не маю ніяких. Зберігаю в темноті, подалі від джерел тепла і тд. Використовую без питань. Краплі/ сиропи. Якщо це краплі- то для дитини даю відкриті не відкриті не більше року тому. ( галстена приклад). Сиропи- не більше як півроку. При умові , що температура була не вище 26-27 градусів і не більше кількох днів. І максимальна в інструкції - 25. Для себе можу використовувати довше.
    І ще є ліки, які мають максимальну температуру зберігання 20 градусів. Тоді дитині не даю.
    Але це так я собі сама вирішила.
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2016 ---
    P.S. Колись меншій виписали галстену. В мене залишилася галстену від старшої, але відкриті ліки були з півтора року точно. Лікар сказала, що як зберігалася в темноті і при відповідній температурі, то можна давати, нічого з ліками не сталося.
     
    • Подобається Подобається x 1