Ліки та їх аналоги

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Samhayne, 25 Листопад 2014.

  1. TanyaAnna

    TanyaAnna New Member

    Добрий день! Підскажіть будьласка, можливо в когось залишились таблетки (Празозин-ратиофарм таб 1 мг №50) або ампули. На них закінчилась реєстрація 03.2015 р. Дуже потрібно для кішки! Зробили стерилізацію і перестала ходити "по маленькому" в туалет. Колимо Провезин, але він не допомагає, врач каже, що Празозин-ратиофарм сильніший і є шанс, що від нього запрацює міхур. З неї моча витікає, а от спазмів на те, щоб йти в туалет не має. Врач мене попередив, що цього препарата в аптеках не має, але його можна найти. Тільки як? Відгукніться!!!!! Можливо в когось залишилось. Цей препарат для людей, але підходить і до тварин!!! Дякую!!!
     
  2. svetlana www

    svetlana www New Member

    Можливо не в тему але порадьте хтось лікоря психолога який займається іговою залежністю,дуже прошу.
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це просто капець якийсь, купила таблетки в аптеці, три дні пила- ніби все ок, особливих змін за собою не побачила. Сьогодні беру таблеточку - а вона фіолетово-перламутрова, думаю що за фігня (попередні дні таблетки були білі, і то 100%, бо я п'ю одночасно ще і інші, які також білі, тільки більші за розміром і сьогодні мене здивувало чого це 2 таблетки різного кольору, були ж однакові), повидавлювала всі таблетки з пластинки - перламутрові, але вони якісь порепані (ніби розшаровуються), загуглила - таблетки мають бути темні і перламутрові...І тепер в мене питання шо дєлать і що я пила до того? допивати 7 таблеток чи іти за новою порцією (але де гарантія що там не буде такого "сюрпрайзу", +таблетки не з дешевих).
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Перебирала ліки і знайшла краплі від кашлю, колись куплені в Італії, термін добрий. Поможіть знайти інструкцію, або укр аналог. PARACODINA, diidrocodeina ronadato 10,25 mg. дякую
     
  5. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Дигидрокодеин - опиоидный анальгетик и противокашлевое средство центрального действия. Основные эффекты дигидрокодеина обусловлены взаимодействием с опиоидными рецепторами. Выраженность анальгезирующего действия оценивается как умеренная - уступает морфину, но превосходит кодеин. При приеме внутрь продолжительность действия 4–5 часов.
    Инструкция: ДГК Континус
     
    • Подобається Подобається x 1