Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем богдан, 27 Червень 2013.

  1. богдан

    богдан New Member

    Скажіть чи хтось лікувався в отця Івана з Івано-Франківської області. Цей отець Іван лікує копієм це такий гострий ніж яким він лікує тобто встромлює цей ніж у різні точки тіла .Минулого тижня моя знайома була у отця Івана і вилікувала зоб тобто ще два дні тому в неї була гулька ,а після візиту до отця Івана гульки не стало Лікує отець Іван копієм багато хвороб
     
  2. manka

    manka Member

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    з с.Перегінське? Якщо так, то чула про нього хороші відгуки, номер телефону взяла. Але особисто не їздила.
     
  3. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    Ось цей процес детальніше опишіть
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    одна знайома возила до нього доньку- він лише діагностував, але не лікував ( щопрада істинність діагнозу так і не можуть підтвердити, бо до кого вони не зверталися- усі ставлять різне). Інша їздила з чоловіком з питань безпліддя- теж лдише вказав на можливі нюанси, але нічого конкретного. Обидвоє їздили власне через хороші відгуки інших. Але особисто у їх випадках- безрезультативно
     
  5. богдан

    богдан New Member

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    Отець Іван встромлює цей ніж у різні частини тіла і навіть у шию .Коли він встромлює ніж у тіло це дуже болить і після встромлення ножа у тіло тече кров Відгуки після цього лікування хороші виліковує він багато хворіб. Їздять до нього багато людей з за кордону, також депутати, була жінка Чорномирдіна Минулого року отця Івана возили в лікарню де він лікував одну хвору ,про яку лікарі говорили, що вона вже не буде ходити, а вона після його лікування почала ходити і зараз ходить з палочкою Отець Іван приймає з самого ранку до 3 ночі
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    а як він той ніж стерилізує?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    Акупунктура "по-українськи"? :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    їздила моя знайома , розказувала про цей метод лікування - ніж не є гострий і тим більше ніяка кров не тече, єдине, що там треба довго чекати своєї черги , люди в цьому селі шукають житло, щоб заночувати там, бо прийом може бути і в 1 год ночі напр .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. богдан

    богдан New Member

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    Кров тече можливо не у всіх, але тече ,минулого тижня їздили мої родичі то у всіх текла кров
     
  10. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    Чи допоміг?
     
  11. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    щоб текти не тече, але сліди є невеликі лінії,крапочки, царапини. В знайомого на спина була "в клітинку". Після кожної людини отець миє руки а ніж обробляє, тільки не знаю чи то спирт чи що якась прозора рідина.
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    а помогло лікування?
     
  13. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    Жодною рідиною СНІД (наприклад) не вбити. В нього дійсно один ніж на всіх???
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    вичитала, що о. Іван ще і екзорцистом є.Ось трошки старшіе інтерв ю з ним
     
  15. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Лікування копієм отця Івана з Івано-Франківської області

    такі відчуття були після отця, правда були в нього давно,більше 5 років. Їхали завжди з вірою що все буде добрею. Він марно людей не обнадіює, в однієї знайомої був загиб матки і ще щось по-жіночому то він їй якусь жіночку рекомендував з масажами-банками. Не знаю кому як але навіть якщо взяти такий простий приклад, у чоловіка на пальці була велика бородавка, отець її обколов через декілька днів вона пропала
     
  16. Luduk

    Luduk New Member

    Я перепрошую, а можна у вас номер телефону до нього? Дуже треба, буду безмежно вам вдячнп
     
  17. Luduk

    Luduk New Member

    Можна номер, будь ласка
     
  18. vasilevskaya

    vasilevskaya New Member

    Доброго дня.Якщо Ви маєте номер телефону отця Івана,який лікує мечієм,дайте будь ласка,Хворіє дитина,порадили знайомі,але номеру телефону у них немає.Дуже прошу Вас.
     
  19. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    @vasilevskaya , не раджу, бо особисто не була і не бачила, але так для інф-ї напишу, що в правосл. храмі Михаїла на Каховській (бічна Городоцької, як до Метро їхати) священик о. Микола, здається, теж такий метод використовує.
     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    і теж роздягатись каже?