Лялька-мотанка

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем siamo, 25 Вересень 2011.

  1. siamo

    siamo New Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Дуже особливі! І відчувається щось таке....авторське, не схоже на інших ляльок.
    А ось ще мої дві лялечки - мама і доня.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Знаєте, коли мене запрошували на МК, то казала:Нащо мені та лялька-мотанка?
    Чому ж ніхто не сказав, що то таке задоволення їх робити????
    Знайомтесь - Лялька Світлана. Зробила в зелених тонах, бо то для вагідної жіночки. І в мене чомусь виникла асоціація власне зі свіжою зеленню, як новий паросток, нове життя. Сподіваюсь їй сподобається.:girl_tender:
    [​IMG]
     
  3. siamo

    siamo New Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Звичайно сподобається! Лялька і справді така...свіжа!!! І вишивка дуже гарна!!! Ви щось говорили про мк - ми б з радістю подивились! Мені завжди цікаво, як хто робить своїх ляльок, бо в кожної мастрині своя техніка і свої секрети.
     
  4. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Говорила. Дівчатка, з радістю покажу. Просто МК треба ще зазнімкувати і толково описати. Трошки пізніше. Бо цей тиждень у мене дуже напружений.
     
  5. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Ще одна красуня. Звати Галинка.:girl_wink: Дівчата, у мене прямо-таки натхнення!!!
    [​IMG]
     
  6. siamo

    siamo New Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Справді красуня!! А коли таке натхнення - це дуже добре, можна гори звернути! А ось мої нові лялечки - зерновушка і багач.
    [​IMG] [​IMG]
    і дівчатка-дзвіночки - вісники хорошого
    [​IMG] [​IMG] читають....
     
  7. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Тема ляльок-мотанок мене також хвилює і цікавить. Давно займаюсь цим цікавим видом рукоділля. Хто що б не говорив, типу хрест на лиці... без лиця... ляльки вуду... але мотанка дуже енергетична лялька. Береш в руки і відчуваєш то тепло і хороший настрій яке несе лялька. Особисто в мене такі ляльки викликають тільки позитивіні емоціїї.
    Ось мої роботи:
    Ляльки мотанки-нерозлучники
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    Робила на подарунок до річниці шлюбу наших знайомих. Таких ляльок і на весілля дарують (але відповідно і одяг оформляють)
     
  8. siamo

    siamo New Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Дуже гарні ляльки!!! А з яких ниток ви хрести мотаєте? це муліне?
    Я згідна з вами, що мотанки дуже особливі ляльки і кожна зі своїм характером. Іноді заплануєш, що одягнути, а вона аж ніяк того не хоче, довотисься все міняти і тільки тоді лялька стає дуже гармонійною і енергетичною!!!
     
  9. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    О це Ви точно підмітили! Кожна хоче сама вибирати собі одяг )))). Нераз було так, що нарізала вже шматочків на одяг, а ляля його не хоче.... мотаю, мотаю і нитка крутиться і рветься і не лягає гарно.... плюну і мушу робити їй інший комплект. Однми словом "дами" )))).
    А "личко" я мотаю вишивальними нитками.
     
  10. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Моя мотанка Гануся. Робила для маленької дівчинки як оберіг. Фотографувала на швидку руку, так що фото не дуже. Тепер жалкую бо фото поганенькі:girl_sad: , а вже подарована, так що показую, що маю.
    [​IMG] [​IMG]
     
  11. siamo

    siamo New Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Вирішила викласти невеличкий мк по ляльці, яка називається дівка-баба. лялька символізує нашу дівочу сутність. З одної сторони - дівка, а потім вона перетворюється на бабу. А дівка ж нікуди не ділась, вона в середині є. А звання "баба" колись було почесним і його отримувала лише та, котра народила дівчинку.
    Отже, спочатку беремо звичайні зубочистки, відламуємо їх на потрібну довжину (ця лялька мініатюрненька, декілька сантиметрів) і змотуємо докупи нитками.
    [​IMG]
    Далі беремо два однакових шматочки тканини, квадратної форми, кладемо в середину синтепон або вату, прикладаємо до паличок і примотуємо. І так з кожної сторони.
    [​IMG]
    Кінці тканини закладаєм до середини і замотуємо кінці - це руки.
    [​IMG]
    Тепер формуємо груди. з того самого матеріалу, що й голови і примотуємо знизу.
    [​IMG]
    Далі беремо два шматки тканини для спідничок, зшиваємо їх докупи. Посередині можна вставити кружево. За бажанням можна і прикрасити.
    [​IMG]
    Зшиваємо кінці і примотуємо до ляльки. З тої сторони, де видно нитки прикрашаємо лєнточками.
    [​IMG]
    Бабі вдягаємо хустину, а дівці робимо коси.
    [​IMG]
    І лялечка готова!!!!
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    ось і мої перші ляльки мотанки
    1. Робила на мк в mamatu. Надзвичайне захоплення. Ось якеу маю ляльку -мотанку
    [​IMG]

    2. а це вже моя самостійна спроба з тих матеріалів, що були під рукою назвала "осіннічка" на противагу "весняночці":girl_blush2:
    [​IMG]

     
  13. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Така лялька оберіг для маленьких дітей, запозичена в сусідів-росіян і в оригіналі зветься "счастье на ладоне", вона і справді вміщається на долоні, моя доня в захваті від неї, просить зробити ще таку, тільки в іншому одязі.
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Я теж маю лялечку

    [​IMG][​IMG]

    Зробила вдома, після мк на "Етноляльці"
     
  15. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Ось така мені створилась лялічка Євдокія

    [​IMG]
    Висота лялічки 8 см
    Ось мк
     
  16. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    На прохання свекрухи робила ляльку-мотанку.
    Наповнення - сіно, сама лялька виконана без використання нитки з голкою, проте вбрання у неї вже "підігнано по хвігурі". Мотанку робила вперше :girl_blush2:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 22 Січень 2013
  17. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Лялька-оберіг з крупою
    [​IMG][​IMG]
    Лялька-оберіг ДЗВІНКА
    [​IMG][​IMG]
     
  18. ladybug

    ladybug New Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    [​IMG] Моя перша лялечка, робила її з велииииким захопленням!
     
  19. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    Надзвичайно цікава гілка – дізналась кілька дрібничок, про які раніше не здогадувалась.
    Мені теж страшенно подобаються мотанки і загалом ляльки, іграшки, зроблені вручну. Давно хтіла спробувати щось і самій зробити, все не наважувалась, часу не було і т.п.

    Допоміг випадок. Якось чоловік запросив мене на річницю «Клубу ділових людей», на святкуванні якої було у великому розважально-відпочинковому комплексі. На тому святкуванні було багато мистецьких майстер-класів, один із яких був присвячений лялькам-мотанкам. Ясна річ, я на нього підписалася і тоді зробила свою першу мініатюрну мотаночку. З часом інтерес не погас, і я, скачавши з Інтернету інформацію, почала і собі потрохи робити таких лялечок. Правда, моя дворічна дочка вже кількох порвала і порозгортала у процесі своїх ігор (їй дуже подобаються такі лялі), але кількох вдалося врятувати.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Під час роботи над мотанками помітила дивну річ – робота руками мене дуже заспокоює, надихає (настрій неначе підноситься, стає радісно і легше на душі). Може це самонавіювання, однак позитив якийсь від цього є. Іноді сидиш, тішишся, наче дитина ;-))).

    У подальшому планую ще зробити кілька мотанок і вишити їм платтячка, зробити ще ляльку-«тільду» (якщо вдасться, звичайно), а також ближче до зими хочу спробувати зробити різдвяних ангеликів на ялинку – таких бачила у наших львівських крамницях сувенірної продукції у центрі міста.
     
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Лялька-мотанка

    [​IMG]
    Знайомтеся: лялечка-круп"яничка Малуша. Береже достаток в домі і живе на стратегічно важливому об"єкті - холодильнику. Наповнена рисом, в мішечку також рис.
    А це - моя первісточка Євдокія. Жінка непростої долі, але оптимістка. І мрійниця - довелося їй голівку ззаду підперти сірничком, бо дуже вже на хмарки задивлялася ))
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2014