Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Дивно. Я також була в неї на медогляді під час вагітності і мені вона здалась дуже приємною. Побачила, що я вагітна і прийняла без черги. Гарно оглянула, дуже приємно поговорила зі мною, дала хороші рекомендації, а також свій номер і казала якщо потрібно звертатись в любий час. В мене залишились від неї тільки позитивні враження.
     
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Ярошик Орест - заввідділенням неврології
    8 лікарня
    Негле хамло. Страшно занятий. Півгодини з дитиною під кабінетом чекала, поки він ляси точив.
    А як питала про результат лікування тата, то таке враження, що я попрошайка прийшла до нього додому, а не про його роботу (обов'язки) питаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Гінеколог Кровицька.
    Зібралась навіть не лікувати медикаментозно ерозію, а одразу "спалювати", бо "ліками не лікується".
    Інший лікар спростував діагноз, нічого лікувати не треба.
     
  4. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    моя дільнична,коли була другий раз вагітна випусувала бади ,але їх можна купити тільки в одній аптеці.
    тому тепер ні на крок до неї і іншим нераджу
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    прізвища не знаю, але працює на топольній, був черговим лікарем в реанімації, взяв 100 грн. (знаючи яке дороге лікування, бо щодня 700-900 грн. і ще перед тим була складна операція), щоб мама мала змогу побачити сина, який в комі вже 2 тижні, все розумію, що реанімація, що не можна, але прогнозують тривале і дороге лікування, і весь час не впускати це просто каторга для мами

    нічого не змінилося в державі, дуже шкода всіх загиблих, які хотіли кращої долі для держави
     
  6. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Підтримую. Рідкісне хамло. Хоч я там на обліку, прийшла до неї 18,40, а в реєстратурі сказали, що в неї прийом до сьомої - так вона мені з порога заявила, що вона вже хоче додому і що мені повезло, що вона ще не переодягнулась а то б не прийняла.
     
  7. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Хочу вам розповісти про лікарів з 5 поліклініки на чупринки:
    Лор Левкут Іванович старий дід в кабінет до якого потрібно заходити на тряпках відношення до дитини ніяке дуже не приємне не професійний;
    Алерголог-Плешенко Світлана алергію вилікувати не змогла призначала не потрібні ліки прийшлось їхати на орлика за два візити про алергію ми вже забули що в нас вона була як рік часу;
    Дитячий гінеколог Березан Світлана Василівна це взагалі окрема розмова дитині ще не було 2 роки як ми захворіли інфекцією сечових шляхів однак нам не могли в даній поліклініці поставити діагноз і відправили до вище вказаної лікарки гінеколога,дана лікарка поставила нам не правильний діагноз і тут почалось вона почала нам виписувати трави і казала робити ванночки з травами які нічого не допомагають маленькій дитині робила огляд,потім ми попали до неї коли проходили мед огляд перед садочком каже давайте малу на крісло я сказала що не збираюсь цього робити так як вона оглядала малу раніше і цього не робили,про неї в мене жахливе враження;
    Стоматолог-Кузик Любов Григорівна стикнулась з нею при мед огляді малої черга до неї страшенна лікує в дитячій поліклініці бабульок навіть не дивиться,не замітила що в нас зуб лізе не має часу оглянути дитині зуби бо на кріслі лікує пенсіонерів і паралельно оглядає дітей;
    Кардіоревматолог- Сеник Л.Р. на медогляді всім батькам каже що в дітей шуми в серці і відправляє в приватний кабінет на приватну діагностику,а як в неї питаєшся чи може можна в іншому місці пройти цю діагностику то каже що дітям проводять тільки там хоч шумів ніяких немає люди виходили з її кабінету і всіх шуми в серці;
    потім в нас поміняли лікарям території і відповідно нам дістався новий терапевт Гладун Юрій і тут почалось саме цікаве дитина захворіла ми його викликали прийшов весь накурений руки ваняли сигаретами однак руки він не помив і поліз такими руками до дитини призначив лікування після його лікування в дитини через тиждень піднялася температура, ми його знов викликали ситуація повторилась виписав нам ліки сказав що в дитини вірусна інфекція,після виписаних ліків дитина почала кашляти ще гірше що аж рот не закривався і рвала від кашлю,повезли дитину на Орлика виявився бронхіт;
    Одного разу мені порадив знайомий лікар найкращого сімейного лікаря який працює на Симоненка Галан Віктор цей лікар приймає в поліклініці плюс в приватному порядку їздить по викликах я вже думала що ось цей професіонал якого я шукала,він приїждав до нас рази два на виклик все оглядав дитину дуже добре однак правильний діагноз не поставив і виписав дитині серцеві ліки хоч у дитини серце здорове,побачивши це на тому щоб цей лікар нашу дитину лікував я поставила крапку.
     
  8. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Плюсуюсь, але.. декілька разів наголошувала на йодомарині, дала якісь рекламки...Мене завжди відштовхують лікарі з "своїми" улюбленими препаратами "під копірку".
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Гастроентеролог Заставна Любов Володимирівна, дитяча поліклініка на Орлика. Дуже шкодую, що вчора мала пропустила школу, прийшли до неї, чекали в черзі дві години. Дитину навіть не оглянула, жодних запитань по суті не поставила, понавиписувала дорогих ліків - жовчогінне, послаблююче аж на місяць (від глистів), нічого толком не хотіла пояснити, нервова, "мамочка, ви мене вже задовбали" (коли я хотіла уточнити, як приймати ліки), "на фіга вам ті коти", "то треба виділити спеціально час, щоб вам годину то все пояснювати" (так ніби я до неї додому завалилася, а не в робочий час на прийом)... Жах, одним словом.

    Невропатолог Свинаренко Домінік Густавович. Прийшла до нього літом з тривалим затерпанням рук і "біганням мушок" перед очима, розпливчастістю зору. Навиписував обстежень у Залізничній лікарні на 300 грн., які майже не були потрібні, призначив 5 видів ліків одночасно, згідно тих приписів я мала випивати 8 таблеток щоденно протягом 10 днів і по 7 таблеток протягом наступних 10 днів. Написав діагноз "церебро-астенічний синдром". Люди, то стільки хімії в себе закидати... Одним словом, шкода часу і викинених грошей за приватний прийом. А той "синдром" виявився наслідком перенесеного сильного стресу і за якийсь час минув сам по собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Ну взагалі протилежні враження. Всі приємні перед оглядом завжди з дитиною поговорять, похвалять. І всласне до цих лікарів навідуємось частенько. Правда до лора уже не навідуємось (нема потреби)
     
  11. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Якби алерголог з 5 поліклініки на чупринки лікувала нашу алергію то ми б і досі ходили з алергією,а зараз ми забули що таке алергія,до лора ходим тільки Залуцької вона нормальніший лікар
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    я з вами згідна. І взагалі дитяча поліклініка на Чупринки була однією з найкращих у нашому місті. На жаль- була. Бо з жовтня вона реформована у сімейну медицинц, приєднана до 5 дорослої лікарні і тепер там уже "содом і гомора" ( все змінено- дитячим педіатрам і дитячим профільним спеціалістам повиділяли дорослі дільниці і навпаки- терапевти та дорослі спеціалісти, які чесно зізнаються, що не знають, як з дітьми працювати - на дитячих дільницях. До речі, Плешенко ( не знаю чи на постійно чи то було тимчасово на час перетрубацій), але їй теж дали зараз дільницю як сімейному . Дітей до 3 років поки будуть сімейні терапевти вести за консультаціями з педіатрами. Ну а страші 3 років- уже на "совісті" :) сімейних повністю
     
  13. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Вони зробили сімейних лікарів в нас має бути один лікар для дорослих і дітей дорослий лікар який би мав обслуговувати і дитину не береться бо каже що дитина мала так як дитині немає трьох років а терепавт якого нам дали не може поставити діагноз хоч я знаю який діагноз навіть пробую йому підказати який діагноз відкрито не говорю що я знаю діагноз,прийдеться піти написати заяву на зміну лікаря
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    я вище вже писала- усім педіатрам ( а тепер уже сімейним лікарям) дана вказівка поки що дітей до 3 років обслуговувати разом з сімейними лікарями-терапевтами , підстраховувати їх і консультувати ( у нас невістка працювала 18 років власне в дитячій і зараз так само переведена у дорослу)

    ---------- Додано в 19:44 ---------- Попередній допис був написаний в 19:40 ----------

    на жаль, зараз це мало що дасть. Дільничі лікарі вже всі розприділені, за ними закріплені дільниці. Заяви брали до уваги ( і то відносно) лиш до жовтня місяця. У нас , наприклад, на дільниці, забрали нашого чудового педіатра,дали їй зовсім іншу дільницю ( хоч живе вона узагалі фактично в сусідньому будинку по відношенню до колишньої дільниці) і тепер батьки з нею хіба в приватному порядку домовляються
     
  15. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Я з понеділка піду писати заяву потім розкажу вам чи врахують мою заяву

    ---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:22 ----------


    а ви не порадити мені вашого чудового колишнього педіатра я готова домовлятись з нею і в приватному порядку головне щоб толкова була для мене було б щастям знайти хорошого лікаря педіатра в нас в поліклініці
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Дитячий хірург Качур з поліклініки на Симоненка.
    Проходили медогляд для садка. На прийомі запита чи є скарги, я йому сказала, що з народження була деформована грудна клітина і попросила подивитись. Він глянув і сказав, що все виправилось (ми робили масажі). В садочку був також медогляд і там нам виявили проблеми з поставою, викривлення хребта і розходження тазових суглобів, через що одна нога коротша за іншу. І якщо того не виправляти, буде ще більше кривитись хребет. З садочку відправили знову до хірурга, щоб в карті зазначив те все, щоб дитина могла відвідувати в садку ЛФК. Іду я вдруге то того хірурга, але не кажу суті проблеми, прошу гарно подивитись. Він знову каже, що дитина абсолютна здорова. Коли я запитала, чи він впевненний, він глянув ще раз. Тоді він запитав що не так. Коротше з горем пополам він побачив тільки сутулість. Дав медсестрі карту, щоб та виправила і все. Взяв в руки телефон і бавився в ігри чи лазив по нету. Направлення на масаж і лфк написав тільки після того, як я сказала то зробити. Завтра іду до головного лікаря, такого хамського поводження я не попущу і халатності теж
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список



    ---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

    І ще, Плашенко Світлана Іванівна - просто чудова лікар і людина. Завдяки ій мій менший не має астми, а старший отримує мінімальне медикаментозне лікування!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Плашенко там де і була - в 5 дитячій на Чупринки. В понеділок зранку і до 14. У вівторок - після обіду.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Не певна, чи потрібно озвучувати фамілію лікаря, але розкажу ситуацію, а ви мені підкажете тягне на чорний список, чи ні. І чи потрібно таких "героїв" знати в лице.
    Знадчить ситуація від самого початку. В старшого бронхіт, лікуємося у дільничої, п"ємо ліки, ходимо слухатися. Попри то, в мене був шаленний кашель, який ото через вихідні посилився, додалась температура і біль в ділянці спини. Боюсь аби то не було запалення, нині з самого ранку дзвоню в реєстратуру, роблю виклик. В обід передзвонює мені лікарка і питає "шо там з Вами таке і чого ви мене кличете, якщо завтра і так маєте вести дитину слухатися." Пояснюю ситуацію, що я розхворілася більше, говрю скарги, але та всерівно б"є на те, який сенс нині їй до нас іти, якщо ми завтра маємо іти до неї. Прописала амброксол і ереспал в таблетках, каже "шоб добре зрушило і я могла вас завтра нормально прослухати."
    То нормально таке відношення, чи все таки лікар мала би нині прийти? Яка різниця, що я завтра дитину веду до неї, якщо нині я потребую медичної допомоги, чи нє?