Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    якщо вона ваша сімейна, то по офіційному виклику через реєстратуру зобов язна до вас прийти. Особливо, якщо ви з Т. Тобто виклик через реєстратуру -і це обов язок дільничої на нього зреагувати відповідно. Якщо вона цього не зробила, тоді можна це оскаржити до головного лікаря.
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Ну, натомість лікар передзвонилда і запевнила, що до завтра мені нічого не станеться.)
    Лиш реально вона могла прийти нині і послухати нас обох, щоб я вже завтра хвора не велася з малим в поліклініку і не стояла в чергах... Просто їй не хотілося іти.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    зробіть виклик на завтра, все-одно тре послухати і Вас, і дитину
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Завтра ми мали і так до неї прийти, послухати Святика, тому вона вирішила нині не йти, бо "ви і так завтра прийдете"... Якщо викличу завтра, то тим більше буде пінитися і тим більше не прийде.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Ну Вам навряд чи різко покращає, ж не просто так її додому викликали
    до головного лікаря і міняти дільничну
     
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Жанна, що за дєтскій сад..ну йо майо..вона - лікар, це її обов`язок ходити на виклики. То хоч би було лєнь - яке її діло. Викликали-є запис - прошу дуже. Нє -заяву-скаргу на ім`я лікаря. Тим паче ти розхворілась. Тим паче 2-є дітей на руках. Пхати їх в бацильну лікарню. Шо це за фігня??

    от і викликай на завтра, правильно кажуть, подзвонить кажи "не маю сил і все таке.."
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Як то не прийде?
    Ще раз викликати сьогодні, на вечірній прийом. Або вранці викликати її і сказати, що не підеш з малим, бо тобі погано. І по всьому. Я б не слухала тих відмовок, що ти і так завтра маєш прийти. Якщо викликала, знач лікар має прийти і послухати, мене більше нічого не цікавить. Я б так і сказала, чесно.
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    во-во! І, зрештою, ви ж виклик залишаєте не лікарю, а в реєстратурі. Немає та ваша пані бажання йти -- нехай іншого лікаря агітує, нехай міняється. То її проблеми. Я собі не уявляю, щоб викликала лікаря, а він не прийшов...
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Ага, дякую, дівчата, трохи мені мозги вставили.)) Бо таки реально ті лікарі понагліли. Я он нині цілий день сиджу і читаю про пневмонію, вишукую в собі симптоми, а прийшла би та "чудо-лікар", хоч би якось картину прояснила.

    Але я ше шо думаю, якщо мені треба буде робити рентген, полюбому в полікілініку треба буде іти... Підозрюю щось не ладне, або може себе накручую. І ще й знову сама на хазяйстві зі своїсми гавриками, то таки здорового Андрія, чи ослабленого після бронхіту Святика не конче маю настрій вести в поліклініку в час тих всіх вірусів.
    Маю лікарки мобільний, певно завтра зроблю виклик, а потім ще задзвоню до неї особисто, скажу, шо не маю сили іти в поліклініку.
    Підкрадається враження, що в дім, в якому не пхають в кишеню лікарям не дуже охота ходити!
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    В мене не так давно була: дуже сильно пітніла, беззсила була і темп-ра постійно.
     
  11. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Данило- наш дільничий на Симоненка.

    Припхалась взута і вверхньому одязі!!! Помила руки... а нашо? до дитини навіть не торкнулась!!!
    Питаю: то кон'юнктивіт? заразне? вірусне?
    Вона: ви шо вірусного кон'юнктивіту не буває!! бла-бла-бла в такому випадку то вірусний кон'юнктивіт
    Виписала нам аж лівомецитин, яким ми і так капали... і відмінила промивання чаєм)))
    То в мене якісь завищенні вимоги чи то лікарі безпардонні?
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    ви з порогу прямо подаєте бахіли і кажете - "ось вам бахіли, повісити одяг можна тут"
     
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Я, коли прихожу до здорових людей додому, роззуваюсь і знімаю верхній одяг!!
    Зараз на вулиці моросить дощ, а лікарка з болотом і в мокрій курточці поперла в кімнату(де є килим), сіла на диван(шматяний).
    Ви рахуєте, що то нормально коли лікар миє руки закотивши рукава пуховика?
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

     
  15. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    звісно, шо нє, але свій розум у чужу голову не засунеш, тому треба виходити з ситуації прямо з порогу, як тільки бачите, що роззуватись людина не збирається. Чудіків у нас вистачає.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Жанно, якщо є виклик через реєстратуру і виклик власне сімейної , і виклик до дитини та дорослого з Т- дільнича зобов язана прийти не завтра, а сьогодні. Ви мали повне право скаати їй, що в такому випадку зв яжетеся за роз ясненям із головним лікарем. А на таке вони реагують. Я просто розповім, як колись було з моїм татом (я в цій темі залишала відгук тоді). У тата якось раптово піднялася Т і на нозі ( а в нього хронічний тромбофлебіт) з явилася червона пляма. Дільничий тоді халатно поставився до своїх бов язків ( то одна історія), призначивши неправильний діагноз та лікування,що призвело до операції на нозі. Ну але то було лиш одне. Потім, коли після операції треба було продовжувати лікарняний ( а тато місяць з паличкою ходив), він "морозився" і мало не кожні кілька днів ганяв його особисто у поліклініку ( а поліклініка знаходиться в 5 зупинках транспортом) . Поки нас то не вкурвило і ми не пішли до головного лікаря. За кілька хвилин той викликав дільничого і надавав йому таких ..., що той не лише вибачався, а ще і потім ходив нив, "ну що ж ви так одразу до головного..."

    робіть виклик через реєстратуру. Обов язково, щоб це було офіційно.Мало того- при виклику наголосіть, що це повторний, бо на попередній лікар не прийшла. А вже на мобільний- то таке. Той дзвінок- то ваші особисті відносини, на які, при потребі, не пошлешся.
     
  18. OlesyaS

    OlesyaS New Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Почитала тему і скажу - жах якийсь твориться(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Я так і планую. Але таки трохи каюсь за нинішній день, почуваю себе надто хижо, треба було або наголосити, щоб таки з"явилась, або в крайньому випадку звернутись до когось іншого.
     
  20. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список