Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Як це "не прийде"?! Є виклик в реєстратуру і вона зобов’язана прийти.


    ---------- Додано в 12:40 ---------- Попередній допис був написаний в 12:38 ----------

    А ось цього робити зовсім не варто, бо познаходити те, чого у вас немає :)
     
  2. gamma

    gamma Well-Known Member

    Відповідь: Люди в білих халатах: чорний список

    Якимів Леся Стахівна педіатр в дит поліклініці на Парковій. Вперше прийшла до дитини, окинула малечу поглядом, до кінця не роздягнула і поставила діагноз жовтуха і мастит, хоча нічого такого і близько не було. з пологового 2 дні назад приїхали з абсолютно здоровою, нормальною дитиною. А мені сказала, що в мене немає молока(напевно по очах побачила) :).
    Потім кожен візит до неї супроводжувався якимось страхітливими діагнозами і купою призначень. З останніх "перлів": Якщо не давати дитині Кальціум Д то зубки зупиняться і не проріжуться.:khomyak:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Так як наприкінці 2014 року, нажаль прийшлося не один раз звертатись до лікарів, то хочу дещо розповісти. Лікарня на Топольній, трете хірургічне відділення лікар Палфій Іван Юрійович. Дівчата!бачила дивних лікарів, ну такого, ще не зустрічала. Вимордувати мене 10днів з гемоглобіном 58, і не прокапати при цьому крові, то взагалі, нонсенс. Після того, як получив догану від завідуючого, нарешті вирішив, що мені МОЖНА влити кров. До цього часу, на всі зауваження не звертав уваги, тільки стверджував, що піднімати гемоглобін треба і можна лише поживною їжею і що в організмі не повинно бути "чужої" крові. Чесне слово, я вже думала, що з таким лікарем, я з лікарні не вийду. Але видно Бог все таки дійсно дбає і допомагає тим, хто щиро про це просить. Хай все залишиться на його совісті. Богу дякувати я вже дома і потрошку починаю відходити від того жаху. Дуже надіюсь, що більше ніколи не зіткнуся з таким "маразмом".
     
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kucheryavui

    Kucheryavui New Member

    стоматологічна клініка Кузь, пломбування каналів 6 зуба верхній щелепі- закінчилось 3 проколами в гайморову пазуху з промиванням, 2 тижнями температури 38,5 10 внутрим'язевими уколами антибіотиків це все вже було в Медінституті в ЛОР відділенні в кінцевому результат нульовий. Пішов на Ужгородську до Соколовської Марти Юріївни, зробили томографію яка показала стороннє тіло в гайморовій пазусі яке вийшло за межі кореня пломбованого зуба, 5 капельницями зняли температуру і вдало прооперували. Велике д'якую Марті Юріївні. Стоматолог своєї вени не визнав. За стоматолога і зокрема за цілу клініку висновок робіть самі.
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2015
    • Інформативно Інформативно x 7
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А що оперували? Маю схожу проблему.
     
  6. Kucheryavui

    Kucheryavui New Member

    Ендоскопом входили через ніс в гайморову пазуху, її чистили і забирали пломбувальний матеріал. Я вибрав місцевий наркоз (рекомендую загальний). Але перед тим як звиртатись до ЛОРА зробіть томографію верхньої щелепи і пазух. Я робив на вул.Дорошенка 31, коштує 280 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    І у мене( Так само верхні шістка, пломбували канали. Через деякий час бочало боліти, пішла до того горе лікаря. Зробила рентген, на якому чітко видно, що пломба вийшла за межі кореня. Зробив мені на десні розріз, поставив дренаж і видавив гній, ще хотів, щоб я антибіотик попила, - відмовилась. За деякий час знову почало боліти, я до нього, а його нема! була його мати , зробила надріз, того разу вище і глибше, знов купа гною. Третій раз, спухла мені десна над тим зубом, я сама голкою проколола (знаю що не можна, але вже була зла). Думаю, що рано чи пізно, буду мати проблеми, і залишуся без зуба (в кращому випадку) Ну...тепер чекаю, бо поки ттт.
    Приватний кабінет знаходиться на Сихові, вул.Антоненка-Давидовича, біля 175 садочку. Чоловік, жінка та їхній син, який і пломбував.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Kucheryavui

    Kucheryavui New Member

    Зробіть ренген гайморових пазух, якщо в ній збирається гній то скоріше за все пломбувальний матеріал попав туди!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вже робила, і в ЛОРа була. Через цей пломбувальний матеріал мала гнійний гайморит. Робили прокол. Сказали, що треба слідкувати за тією ситуацією. Якщо знову повториться, то треба видаляти два зуба(((. Тоді мені нічого не сказали, що можна той матеріал вичистити, а може у моєму випадку це і не можливо. Стоматолог з поліклініки СБУ, ЛОР - з лікарні прикордонної служби з Рєпіна
     
  10. Kucheryavui

    Kucheryavui New Member

    Гнійний гайморит теж був. Мені в медінституті щелепний хірург сказав теж саме, видаляти 5 і 6. Після тих слів ноги моєї там не було. Пломбувальний матеріал витягувати однозначно потрібно чи то ендоскопом через ніс якщо плом.матеріал в пазусі, чи надрізом десни якщо матеріал в пазуху не зайшов. Зверніться на Ужгородську зі всіма знимками, можливо там почуєте більш кваліфіковану відповідь ніж в Рєпіна.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Знаю такі випадки, тут вина стоматолога в тому, що в них нема вимірювача довжини каналу, тому так і виходить. Пломбу пхають стільки скільки лізе от і все. Пацієнт же теж не може знати, що в нього низько опущена гайморова пазуха і тих всіх нюансів. А я боюся ,що коли піду переліковувати свій зуб, то при розпломбуванні теж може пломба туди просунутися. Видаленням пломбувального матеріалу займається ще лікар Ковтуняк- щелепно-лицьовий хірург. Коли була в нього на консультації, якраз описував такі ситуації
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kucheryavui

    Kucheryavui New Member

    Але якщо канал не докінця запломбований, це також погано!
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я не говорю, що не треба його до кінця пломбувати. Є апарати які дозволяють виміряти довжину каналу + мікроскоп, тоді лікар бачить і знає де закінчується канал.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kucheryavui

    Kucheryavui New Member

    Цілком з вами згідний.
     
  15. Aelita

    Aelita Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Diana

    Diana мрійниця

    це наш педіатр, але практично в неї не лікуємося, ще колись хотіла поміняти лікаря, однак завідувач наполягла та тому щоб не міняти лікаря та спромоглася на короткмй термін вирішення конфлікту.
     
  17. miafox

    miafox Member

    Щодо вливання " чужої крові"-це дійсно дуже небезпечно і шкідливо. За кордоном від такої практики по малу відходять, застосовуючи тільки окремі компоненти крові(яку перед тим розчіпляють на фракції).Адже часто разом з кров'ю передаються віруси,бактерії,хвороби,які в чужому організмі можуть себе по різному повести,інколи навіть до летальних випадків..Тому хто зна,чому цей лікар саме так себе поводив...Недосліджуючи таких питань,люди часто до переливання крові відносяться як до вживання в ранці кави-тобто щось звичайне і повсякденне.
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2015 ---
    Розкажіть чи дуже боляче такі ендоскопічне втручання,бо мають рівняти носову перегородку в такий спосіб...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. miafox

    miafox Member

    КОСМЕТОЛОГ Шперун Галина Романівна.Приймає в диспансері на Коновальця.Тільки витягує кошти!Прийшла до неї з проблемою сухої зневодненої шкіри(в надії на курс якихсь масок,поради крему,тощо) та куперозом на щоках.Нічого не порадила,але записала на інший день,сказала гляне під своєю лупою і тоді будемо говорити,може зробить чистку.Механічна чистка??Але в мене суха шкіра,і пори незабиті,чорних цяток немає і при куперозі-чистка така заборонена!!!Але я прийшла...дурна..Вона наполягла на чистці,бо щось там бачить...ВАРТІСТЬ 200 ГРН!!!Шкіру після того ще більше стянуло і висушило,жодної маски зволожуючої ненанесла,а тепер на чолі,щоках появились якісь підшкірні прищики,чорні цятки.Купероз сказала лазером заберати,але вона неробить.Порадила крем SVR cold,страшно жирний-як смалець і на запах теж!Згідно інструкції тільки при морозі,не зволожує,виділяє сухі місця,макіяж ненаноситься-100 грн.Результат візиту до косметолога-0!Вже не кажу про санітарні умови..(на одному і тому ж підстеленому рушнику і прищі давить..стріпала..жировички випалює,і іншу беку..стріпала..інший пацієнт лягає...
     
  19. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    вибачте але не погоджуся з Вами, в мене був майже критичний стан ( гемоглобін 58) щось капати і колоти при такому гемоглобіні дуже мало ефекту, що до крові, то перш ніж прокапати, то було проведено аналізи на всілякі віруси, інфекції і т.д. А що тоді казати про нашиз хлопців, які зараз в АТО, які без донорської крові просто не вижили б.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Це часом не "Стоматологія 8" ? Збиралась вести малого туди до стоматолога (радили Оксану Якушеву).