Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    А в ЛРФПЦ ("тублікарня" в народі) не зверталися? То ж їхній профіль, може відразу поклали б вашого батька...
     
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member



    Ситуація дворічної давності. Моїм дітям ще не було місяця часу від народження, як вони затемпературили (температура була десь в межах 37,5). Викликала дільничу. Вона відмовилась нас лікувати, мотивуючи, що немає права надавати лікування діткам, яким не має місяця часу. Відповідно направила нас в стаціонар на Орлика. Я, перестрашена, незнаючи, що робити, поїхала. Там, зробили " круглі очі", чого ми приїхали, але таки положили нас в патологію новонароджених.
    Чого, я там лежала з дітьми, загадка для мене по сьогоднішній день. Бо лікар, який нас лікував приходив до нас лише 1 раз на день (не знаю, може то так має бути). А всі процедури (давання ліків, і т.п.) я робила самостійно. Все це я могла робити вдома, в більш комфортних умовах для мене і дітей. Проте, не забували кожного дня приходити, і нагадувати, що я не здала 100 грн. на відділення .
    На рахунок годування. Так, там справді дуже суворо, і видають по годинах. Можливо мені пішли на поступки, бо двоє дітей ... Мені дозволили самій готувати дітям суміш, але так, щоб ніхто про то не знав. Мені лише приносили воду. Я втіхаря мала чайник (який включала лише вночі). Це дуже незручно, бо не всі дітки їдять рівно 15:00; 18:00 і т.д.
    А згадала, там навіть телефон не дозволяли тримати на зарядці (тобто, щоб лікарі не бачили).
    Реально, для мене той тиждень, що я там провела, був як концтабір. Я вже випрошувала виписку.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    то нормально,ранком в них обхід.приходять раз в день.

    дада,резетки лише в коридорі,заряджати тишком-нишком,ввечері,коли лікарів нема а черговий спить. електрочайник,фен чи ноутбук - то ващє з ряду фантастики.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    В мене розетка була в палаті. Я була здається в 1 палаті. Та що в куті. Але тим не менше, вдень то був жах.

    На рахунок відвідування лікарів, то тут не спорю, бо дякувати Богу, в лікарні була лише тричі: вагітною, роди, і з дітками тоді. Тому це мабуть так заведено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Здається на то є причини. Осоновне- це безпека. А у нас- ще й і економія світла.
     
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Я лежала цього року на Орлика в хірургії з малою (мала лімфоненіт) то не працювала жодна розетка у відділення (ні в палаті ні в коридорі), то я давала чоловіку телефон заряджати додому, казали що то в цілях безпеки, але першопричина звичайно це економія світла (ну я все розумію але щоб взагалі не було навіть якоїсь робочої розетки в коридорі), добре що хоч гаряча вода була в умивальнику в палаті, але зато не було душу (точніше він не функціонував), як згадаю ці походи в туалет з теплою водою в пластиковій пляшці((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

     
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    В діагностичному на Орлика усі заряджали телефони з однієї розетки в коридорі, а благоустрій палат, це взагалі(((
     
  11. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Були сьогодні у Лора Левкут, так треба заходити на тряпочках, але до дитини ставлення було чудове, сміявся, жартував, запитував де болить. гарно розписав лікування і розказав що з малим
    В Плашенко лікуємось уже пів року, дуже хороша лікарка, вона нам дуже допомогла, крім того дуже приємна і добра людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    І ми були в лора Левкут, при чому йшли по дорозі, це взагалі не наша поліклініка. Чудово оглянув, веселий, медсестра дала малому цукорку. Не маю зауважень. Зайшли просто, а що значить на тряпочках? Ми йшли до речі, восени, коли болото було, зайшли в кабінет навіть без бахіл.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Напевно попали під хороший настрій)Або навпаки Wildcat під поганий.А тряпоки напевно такі,як колись підлогу натирали пастою)Щоб не мастити паркет,а зразу його полірувати.Страшна совдепія))
     
  14. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Luxury lv, настрій у нього явно був чудовий) взагалі дуже приємним видався)) а от медсестра буркала трохи, саме вона сказала на тих тряпочках шовгати)) мене це зовсім не напрягає, люди різні бувають, головне щоб лікували добре!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Інколи є такі лікарі,що манера їхньої розмови з пацієнтом просто виводить,але терпиш,бо знаєш ,що спеціаліст толковий і допоможе.Хоча я така ,що можу і відповісти))
     
  16. Lisa

    Lisa New Member

    І мене відправилаця ця безтолкова жіночка в білому халаті майже з таким діагнозом,я її чекала чотири години в відділі неврологіі,там медсестри сказали,що вона на операції,якої як зараз вияснила взагалі не роблять,вона була тоді черговою,коли нарешті прийшла я стояла на сходовій клітці,вона такі очі на мене випулила,такими всякими словами на мене гаркала,я сходила зі сходів і плачучи ій розповідала що зі мною сталося,після чого сказала,що вона тут не причім,щоб зверталась до дільничної,а я прописана зовсім в ін.обл.Дуже маю бажання,щоб в подальшому вона не знаходилась в даному державному закладі та не обіймала будь-які посади в даній обл.лікарні і не отримувала за це наш хліб,якщо хочете приєднуйтесь...Будемо разом шукати таких людей,які проти неі.,бо нехочу,щоб так само колись вигнали мого сина ,просто ні за що,вона приймала клятву,на це взагалі є стаття ККУ
     
  17. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    І я вас підтримумю ! Нажаль і мене туди "занесло", по рекомендація (не можу зрозуміти як таких "спеціалістів взагалі можуть рекомендувати").
    Була в мене затримка, порядна така , 14 днів, зробивши 3 тести , результат негативний, прийшла до них попередньо записавшись. "Лікар" Наконечний Андрій, взяв мене на консультацію, сказав треба оглянути на узд, чи не має точно вагітності, а можливо позамткова.., і тоді можемо далі говорити... Сам мене оглянув. Вагітності не було. Сказав що треба здати аналізи на гормони і далі вже дивитися по ситуації.....Я здала кров. Прийшла через день, гормони в нормі. І мені кажуть !!!! Треба глянути на узд вас ,чи все у вас в нормі з яйниками!!!! Мяяяко кажучи я була в шоці, питаю "лікаря" , чого ж відразу як мене оглідав 2 дні назад на узд не глянув чи в нормі яйники та чи не має збільшених фолікул, то він троха був здивований, і фиркнув :"не переживайте , ми з вас за це повторне узд не будемо брати грошей!", не справа в грошах, узд то ж не вітамінчики-що було йому сказно, але він вдав що не почув.
    Чому не глянути все відразу (узд було внітрішньовагінальне-можливість була оглянути і матку і яйники, але чомусь він цього не зробив, чи не додумався, чи з інших міркувань зароблянь грошей, чи через тупість свою, цього я вам вже не скажу.....)
    До слова другий раз на узд мене дивився вже не він, після моїх запитань що до потреби 2 рази за 2 дні робити узд, а інша "лікарка", яку він до мене приставив мовчки вже, і сам пропав в іншому кабінеті. Жіночка не представившись мені різко скзала роздягайтеся, не дуже "делікатно" провела ще одни огляд узд, і сказла що все в нормі,фолікул не має збільшених, але по картині видно "що місячними і не пахне" що їх не буде ще місяць-півтори точно, а далі і взагалі можуть не піти..., виписала мені гормони , я перепитала чи обовязково пити, на що мені відповіли що якщо не питиму то можу їх і не дочекатися. Дівчата, це жестяк, чесно, в них я була в суботу, і звичайно відразу не побігла купувати гормони, вирішила з понеділка піти до іншого лікаря на консультацію. І уявіть в неділю вранці у мене пішли місячні, яких по словах "спеціалістів" не мало б бути ще з місця півтори точно, а то й більше.
    Інший лікар мені пояснив вже чому у мене була затримка, але це вже в іншу темку...
    А клініку "Венера" що на Сихові, та особливо лікаря
    Керівника Наконечний Андрій Богданович
    НЕ РАДЖУ НІКОМУ !!!
    Оминайте цю "багадєльню" 10 дорогою! За все це недорозуміння здерли з мене 800грн, купа негативних емоцій, та втраченого часу. А Професіоналами у їхній сфері там і "не пахне".
     
    • Інформативно Інформативно x 8
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. vyshenka_6

    vyshenka_6 New Member

    Привіт!Тільки переглядала вашу тему.
    Хочу сказати, що побільше б таких мам,як ви і медицина була б на вищому рівні(не було б всяких хамиків:girl_devil:)
    Дякую за темку!Дуже актуально!!!:girl_tender::girl_yes2:
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2016 ---
    Привіт,дівчатка!
    Хтось можливо щось чув про лікаря ортодонта-Дрогобицький,на Симоненка.Стоматологічна клініка №4.Або про інших лікарів із цієї клініки?
    Буду вдячна за будь яку відповідь.
     
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    круто. Враховуючи, що алергія- невиліковна. Може пройти алергічний діатез, чи то була б не алергія насправді, тоді пройде. А справжня алергія є, і то назавжди, хіба б змогли повністю усунути алерген!
    які ліки, які були скарги? Те, що ви побачили- не факт, що відповідає дійсності :girl_in_dreams:
    ні, антибіотики взагалі не показані при бронхіті. Для початку має бути рентген + виявлена бак.інфекція по аналізу крові
    А вже все решта- просто пісня)) Нажаль, стандартна((
     
    Останнє редагування: 7 Липень 2016