Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Він хірург- проктолог. Навіщо з ним консультуватися з приводу опущеного кишківника? З точки зору своєї спеціальності порадив вам все, що зміг.
     
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А сходіть, будь ласка, в білий список, дуже мені актуально)
     
  3. natmak

    natmak New Member

    Гематолог Кароль Юрій Степанович. Працює в 5 лікарні на Чупринки. Якщо потрапили до нього - міняйте на іншого лікаря негайно. Призначає лікування не подивившись попередньо на аналізи пацієнта. Дуже багато хворих в нього помирає. Працює виключно на відкати. По відділенню шниряють кур'єри з дорогими ліками , з яких він має відкати. Якщо довелось потрапити до відділення - краще йдіть до внучки проф. Виговської, вона хоч із бабцею порадиться перед лікуванням. А Кароль - це шанс потрапити в могилу раніше ніж треба.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Хоч це і дитячий лікар, але чорний список ніби тільки тут.
    Хірург, уролог, нефролог Поцюрко А.Р. охматдит.

    Я постараюся по пунктах, ніби за 2 роки вляглося трошки.
    Спостерігалися від 3 міс і до 3,5р.

    1. Подвійна документація - те, що написано в картці, особливо з призначення ліків і те, що вам видають на листочку з печатками і підписами - дві зовсім різні речі.

    2. Лікування захворювання не за протоколом.
    - по часу - відтягування оперативного втручання кожних пів року різко збільшує відсоток ускладнень і ще більше збільшує неможливість позитивно їх оперативно вирішити.

    - призначення ліків, які не застосовуються для лікування проблеми. в сусідній Польщі не застосовуються після зміни протоколу 30років тому, за нашу, коли змінили протокол, не перевіряла дати.

    - відсутність скерування на консультації до профільних спеціалістів, на які дають негативні наслідки дані ліки.

    - відсутність скерування на контроль рівня показників крові та біохімії при застосуванні таких ліків.

    - техніка післяопераційного спостернження та лікування застрягла на початку 90р, і достатньо неефективна і негуманна, місцями шкідлива (порівняння проведення операцій в іншій лікарні та просторих розповідей самого Поцюрка та мам, діти яких оперувалися).

    3. Неетична поведінка лікаря - застосування шантажу, приниження, прямих образ мене і дитини, прогнозування інвалідності, залякування, показовий "виступ" за його вказівкою медсестер, лікарів та пацієнтів, які ми придурки , а він напівбог.

    4. Невміння зізнатися, що не може/не знає/не гарантує проведення даної операції. Для нас - втрачений час.

    Так як ми в нього не оперувалися, не можу знати, на скільки він вправний хірург, але до того і так розумію, що після, як лікар - на мою думку, нижче середнього.
     
    • Інформативно Інформативно x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    О, і я напишу поки мала спить.

    Не раджу нікому лікаря СЕХ Зоряну

    В дитини за коліном сильно почервоніла шкіра, все в прищиках. Це сталось раптово, тому, по талону попасти до даного лікаря було неможливо.
    Але, ми вирішили почекати в живій черзі, і таки попасти до неї.
    Почекали, зайшли.
    На дверях було написано: «заходити з талоном та карточкою». Якою карточкою? Я мала нашу з поліклініки, де ведемо всі записи. А про талон хотіла пояснити, що ситуація термінова.
    Зайшла я з посмішкою і гарним настроєм. Тим більше, звикла що всі сюсюкаються з малою, вона до всіх сміється.
    З порогу ця лікар весь позитивний настрОй вбила. Наш діалог:

    -Доброго дня! Мені Вас порадили як чудового ліка...
    -Ви мені тут то не розказуйте, де талон і карточка?!!!!
    -Талон я не взяла, бо в нас терміново, ми в черзі чекали...
    -Я не приймаю без талону! А де карточка?!
    -Ось, -виймаю
    -То не та карточка, де наша карточка?!
    -Еммм...я думала така підійде...
    -А ви не думайте!!! Йдіть реєструйтесь, тоді я вас може прийму.

    Ви знаєте, мені навернулись сльози.
    Я вже так відвикла від того хамства, де треба боротись, щось комусь доказувати, терпіти.
    В мене чудова робота, де нема грубості, я не їжджу громадським транспортом, і не бачу тої агресії.
    Окей, можливо я порушила їхні правила. Але чому так важко сказати це НОРМАЛЬНО!!!
    Вибачте, я не можу Вас прийняти без талону і карточки нашої поліклініки. Все!


    Ми пішли до іншого лікаря, але довелось в той диспансер повертатись, щоб здати аналіз.
    Цього разу я вже була з чоловіком.
    Лікар написав: взяти зішкріб з вогнища (ясно що це нога, якщо там все в прищиках) та язика.
    Прочитала медсестра, взяла ніж, і каже: «Давайте язик».
    Нормально? Як то я маю дати язик дитини, якій 6 місяців? Я попросила взяти зішкріб лише з ноги. То вона відмовилась, бо там не написано з вогнища гомілки. Це все було теж з нервами, жодного підходу до дитини і якоїсь поваги до нас ми не відчули.
    І це була молоденька медсестра, яка вже пропиталась стінами того закладу.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Чоп‘як Валентина Якасьтам. Завідувач кафедри імунології та алергології, проректор меду. Просто в шоці від такого «дохтора».
    Маю подругу монахиню. Зараз навчається в Італії. Приїхала на декілька тижнів на канікули. Купа планів, зустрічей тощо. Але вже 2 роки її мучить періодична висипка на обличчі. Порадили цю велику дохторку. Прочекала під кабінетом 3! години, бо не всі мусять приходити вчасно. Ну ок, і так велике дякую, що взагалі прийшла. Глянула, і виписала 8!!! аналізів у приватну клініку «Династія», і лише один безкоштовний у діагностичному центрі, де вона приймає. Ніби є підозра на одну досить серйозну хворобу. Дві хвилини прийому. Все. Перше, що мене насторожило, це ось це направлення в конкретну лабораторію. Почали видзвонювати за ті аналізи. Приймають лише в певні дні, в які подруги у Львові не буде. Почали шукати в інших, все можна здати, лише один роблять у двох місцях у Львові: діагностичному державному центрі, де працює ця дохторка, і у «Династії». Совпаденіє). Усі аналізи в Династії - 3000 грн, з них отой унікальний) - 1000 грн. У інших лабораторіях - 1000 грн за все без унікального. Здала. Вирішили таки доздати той унікальний, а раптом важливо, адже скоро іде назад на навчання, не буде часу знову перездавати. Та й лікування треба призначити. Почали радитись з гематологами. Виявилось, що саме цей аналіз не несе жодної інформації при підозрі на саме цю хворобу. А ще виявилось, що подруга могла здати один аналіз за 200-300 грн, результат якого був би готовий за 3 години і який би показав чи є ця хвороба!!! Але саме цього аналізу дохторка і не виписала. Дешево і не вигідно для Династії). Хто ж тоді буде носити гроші в Династію? Той комплекс аналізів, що здала подруга, буде готовий аж за тиждень, але деякі з них показали, що все має бути добре.
    А тепер мораль - просто викачати гроші з людини, і не важливо хто ти, чи є вони в тебе. Головне діагноз по страшніше наваляти. Так мені хочеться ту тьотю стукнути чимось важким по голові, що ну!!!
    П.с. Направлення на безкоштовний))) аналіз був на шкребок з горла. При тому, що до горла там взагалі ніяк не приплітається уся ця історія. Ну але зато безкоштовно). Яка добра тьотя!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Не знаю чому вона Вас не прийняла, але це абсолютно не свідчить про її непрофесійність. Як на мене вона дуже хороший спеціаліст. Сестра зверталася до неї з дітьми не раз, моя коліжанка, моя бабця до неї ходила, і тато мій теж в неї був. Щоб призначити татові лікування, вона видзвонювала по інших лікарях, щоб правильно визначити йому дозу препарату, бо у тата були проблеми з ниркової. Мало того, вона його кудись там ще відправила, а сама сиділа і чекала на нього, хоч її робочий день вже закінчився. І при цьому ЖОДНОГО разу не взяла грошей. І це все були візити без талонів і карток.
    Не знаю, чому так було з Вами, але у мене про неї зовсім інше враження.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Його дуже рекомендують , особливо інші лікарі. Але мене він теж відштовхнув. Мав оперувати малому крипторхізм. Призначив дату операції і наголосив - день перед операцією піти до дільничої лікарки, яка має видати довідку, що дитина здорова і може отримати наркоз.
    Так і зробила. В малого був забитий ніс, дільнича написала, що загальний стан дитини незадовільний, операцію доведеться відкласти.
    Доклала лікарю. Почула, що мамочки його замахали, в них як , подумаєш ніс забитий і т.д. Операція на завтра, а в нього графік...
    Було обідно
    В результаті малий тоді розхворівся. Оперувалися через два місяці в Дворакевича
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Не знаю чому так сталось знами, але факт залишається фактом. Я ж не писала, що вона поганий лікар, але як людина, конкретно зі мною, повела себе по-хамськи.
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    То була Сек Ірина Анатоліївна

    Моя знайома колись зверталась в той диспансер з дитиною. Йшла до Сек. То розказувала, що зустріли її хамством, "без талона не прийму", "ну і що, що дитині рік". То от тепер думаю може то вона попала не до Сек а до Сех:girl_impossible:
     
  12. Siania

    Siania Love Life

    А що є і Сех і Сек в тому диспансері?
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А ще про їхню лабораторію додам. Приходила з меншим, Сек скерувала на зішкріб. Прийшла, перед нами тьотя лаборант в дівчини взяла зішкріб з шкіри голови голими руками, дівчина встала, вона каже нам "сідайте", і бере інструмент. Я питаю:а як ви так без рукавичок, і руки не миєте після пацієнта??? Вона така: ой, та я протираю антисептичними салфетками, то такі спіцяльні. І аж тоді салфетку взяла
    --- дописи об"єднано, 14 Серпень 2018 ---
    Сек Ірина Анатоліївна приймає на Коновальця. Інших там не знаю, не зверталась
     
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Сек як лікар дуже хороша. і як людина теж.я до неї колись з малою зверталась, і потім сама,коли малим була вагітна.з малою коли ходили, то ще не було запису,просто жива черга. коли вагітна, то прийняла мене без запису і без картки, але до неї в той день людей не було.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Дійсно, таке враження, що це дві різні людини! Ось знайшла ще один відгук тут на форумі.

     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я цей зошит з розписаними дітьми запамятаю надовго, дзвінки , дитину під седацію вже взяли, а він ще тримає прийом в поліклініці. Якби я не зустріла в Варшаві кілька сімей, які там лікуються після його постійного відтермінування або виконання операції наполовину - авось проканає - не написала б такий відгук. Я чесно думала, що це тільки нам так сталося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Так це і є дві різні людини :)
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    А я йшла до Сек по відгуках, а попала до якоїсь :girl_devil:
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А ви були в п. Ірини чи таки Зоряни? Мені аж цікаво стало, бо колись я ходила до Ірини (але я не впевнена, Сек вона чи Сех), це така старша пані, то вона дуже адекватна була (хоча трохи бурчала перші секунди, що вона дерматолог-венеролог, а до неї хтось придумав маленьких дітей водити). Лікування призначила дуже ощадливе (в малої дерматит страшенний був), грошей не брала. Але щодо самого того "закладу", то це така типова постсовкова установа, де тітоньки в реєстратурі вічно невдоволені, черги, талончики, приміщення запущене. Я колись і сама туди ходила до дерматолога лікуватися, теж мозок виносили папірцями, але результат був позитивний і без коштовних ліків.
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Я вже сама не знаю в кого була :girl_crazy: Але у відгуку писала Зоряна, не придумала собі того, думаю. Зараз подзвоню туди і розставлю всі крапки над І.