Люди в білих халатах: чорний список

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кольорова, 9 Квітень 2010.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

Ого, ніколи б не подумала. Сяня, тоді перепрошую. Мене просто дуже здивував Ваш відгук, а тут виявляється, що це різні люди.

2. Siania

Siania Love Life

Таки ні, є одна Сек, я дзвонила. Але от відгуки або дуже добрі, або дуже погані.
    Можливо, це людина настрою? В мене була така вчителька одна, або зла як пантера, або хоч до рани прикладай.

3. Hexe

Hexe Well-Known Member

не помічала за нею такого:) а ваша Сек була старша жінка, така 50+ чи якась молодша?
    можливо в них якісь між собою(в лікарів) розборки, бо до Сек черга за місяць а в решти пусто, і тому вона наполягала на карточці і талончику?

4. Siania

Siania Love Life

Я стояла в живій черзі, не було там якогось напливу...Так, їй 50-60 років :)
    Я не проти правил, я проти хамства. Можна було мене виставити за двері, але зробити це по-людськи.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lordoftherings

Lordoftherings New Member

Висоцька/Нягул Роксана Ярославівна лікувала мене 2 роки, а може і більше. Дуже багато всього назначала, робила вигляд, що хоче мене вилікувати, хоча треба було вже давним давно направляти на операцію. Просто гроші виманювала. В кінці кінців довела просто до критичного стану! Коли я сказала, що вже потрібно щось робити сказала, що може зробити кріозамороження (добре, що не зробила, бо після цьої процедури багатьом тільки гірше стає). Потім перестала брати трубку. Видно внесла мене в якийсь чорний список. В кінцевому результаті знайшла хорошого лора Онутчака Андріана Васильовича. Він зробив мені операцію(сказав, що там вже не було що лікувати). Нікому не рекомендую цю Висоцьку/Нягул Роксану Ярославівну. Вона ще й дітей лікує! Просто жах!

• Подобається Подобається x 1
  6. Sofijusia

Sofijusia Well-Known Member

@Lordoftherings, а який у Вас діагноз, якщо не секрет??

7. катенок

катенок Well-Known Member

В мене теж враження негативні
    Лікувалася в свій час
    Цей конвеєр..... ніхто тебе навіть не слухає, максимум 2 хв огляд, і до побачення, гроші за процедури шалені, по 2-3 процедури вдень по 200грн лишаєш за 20хв
    І так 5-7разів
    Але це таке
    Люблю щоб лікар вислухав і приділив увагу.. але це далеко не той випадок

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Rosynka

Rosynka Well-Known Member

А вона, до речі, учениця Онутчака) і років десять тому була вже досить хорошим спеціалістом, не раз Онутчак якісь легші випадки до неї скеровував. Навіть Руслана до Роксани в Городок їздила приїзджала лікувати горло якось, коли голос втратила. А потім, видно, Висоцька захворіла на "зірковість".

• Інформативно Інформативно x 1
  9. olerusya

olerusya sweet candy ;)

І тому ви його в чорний список?;)

• Подобається Подобається x 1
  10. ckorpionsha

ckorpionsha Well-Known Member

Як звати внучку? Де приймає?

Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk

11. Cybulynka

Cybulynka Well-Known Member

Ольга Ярославівна Виговська працює у відділенні гематології 5 МКЛ на Чупринки, 45. Правда, вона була у декретній відпустці, але можливо вже і вийшла, не знаю. Вона толкова.
    Щодо Кароля можу сказати, що щиро здивована і обурена відгуком, процитованим вище. Направду не можу уявити, що спонукало його автора написати таке. Я пропрацювала з Юрієм Степановичем пліч-о-пліч 16 років і маю всі підстави назвати його висококваліфікованим фахівцем. Грамотний, досвідчений, уважний і людяний. Скільки я до нього кого не приводила - завжди знаходив час. Чи не половина тієї черги, що стоїть зазвичай під ординаторською - до нього, і навіть з інших областей на консультації приїздять. Якби, не приведи Господь, довелося мені мати з тим справу - ішла би до нього. За більш ніж 20 років роботи з онкохворими він не втратив чуйності і зберіг порядність.

• Інформативно Інформативно x 1