Логопед. Де знайти хорошого спеціаліста?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Жемчужинка, 10 Березень 2009.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    дайте, будь-ласка, контакти товаришки
     
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дівчатка, підкажіть толкового логопеда, можна й не вдома, а десь центр, аби домовитись. Цікавить логопедичний масаж. Ну і взагалі трохи щоб позаймалась.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Purity

    Purity New Member

    Дівчата, будьласка, підкажіть контакти гарного логопеда-дефектолога, дуже потрібно, байдуже навіть якщо дорогий, абі допоміг нашому хлопчику... Буду надзвичайно вдячна усім, хто відгукнеться...
     
  4. Kolia

    Kolia New Member

    можете детальніше розповісти, які саме вправи проводив логопед ? як проходили заняття, як довго ?
     
  5. Aninila

    Aninila New Member

    Доброго дня Всім! У нас також проблема. Малому 3 роки і 2 міс. Говорить з чітких слів не дуже багато, такі як: мама,тато, дай, ді- то дід, баба і ще слів також з 10. Коли кажу щоб повторяв по складах- то повторяє, правда деяких букв не говорить (л). Але смішно, так як би з акцентом. В садок ходимо, малюємо, ліпимо, бавимся крупами.....Але нормальної мови так і немаає. Всі дітки-ровесники вже так гарно реченнями говорять, а ми- найгірше. Шукаємо хорошого логопеда, бажано з Шевченківського району. Порадьте, будь-ласка, когось хто б нам допоміг!!!! Буду дуже вдячна!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я би радила вам Світаву Галицьку, якраз ваш район
     
  7. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    П.Слава Климовець. Приймає в коло сім' і та Інтерсоно. Дуже хороший спеціаліст, працює з різними дітками.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Cakyra

    Cakyra Member

    Більшість логопедів працюють з дітьми від 4 років(за вийнятком деяких діагнозів).
    Я б Вам радила спершу звернутися до толкового невролога, нехай він подивиться дитину.
    Бо якщо там неврологія, то логопед без спеціального лікування мало допоможе, а якщо все гаразд, то до логопедаможете спокійно звертатись з 4 років. До того часу робіть вправи на розвиток дрібної моторики, артикуляційні вправи(якщо дитина зможе, бо маленька ще) і багааато розмовляйте, пояснюйте, говоріть-говоріть з дитиною.

    А на рахунок звуків, які погано говорить- є звуки, які швидко з'являються(б,п, м,голосні та інші), а є ті, які пізно - л, ш, з.., а звук р останній з'являється(десь в 5 років). В загальному так, хоч в різних дітей по-різному буває.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Aninila

    Aninila New Member

    Дякую Вам за пораду! Ми були в кількох неврологів. Всі кажуть що в малого затримка мовного розвитку. Все розуміє, все розрізняє. Нам призначили пити Когнум. ЕЕГ казали що не потрібно робити. Може нам порадите ще якогось толкового невролога! Буду вдячна!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Знайома доцю лікує в Свинаренка, дитина має певні проблеми з мовленням. То спочатку вони робили еег, потім пили ноотропи. Ще він радив паралельно працювати з логопедом. Іі малій 2,9.
     
  11. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Дайте будь ласка координати перевіренного логопеда в Шевченківському районі (ТЦ Форум, Чорновола) або такого, що прийде додому.
     
  12. Cakyra

    Cakyra Member

    Теж за Свинаренка хотіла написати, як Вам вище і порадили. Про нього хороші відгуки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Cakyra

    Cakyra Member

    ЕЕГ , до речі, можна таки зробити. Шкоди ніякої, але більше впевненості в діагнозі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    У мене спочатку питання до дівчат, що живуть закордоном.
    Чи мали потребу ваші малюки звертатись до логопеда? І як справлялись у цій ситуації?
    Малому 5,5 років, має трохи проблем з вимовою. Частину я з ним пропрацювала, але найголовніша проблема в тому, що мене він взагалі не слухає - замикається, нічого не повторює (закриває очі, втікає), може повторити 2-3 рази, але не більше.
    Кожен раз мушу придумувати різні казки, вправи, віршики, змагання - заговорювати зуби, але він то просікає і все...

    І дрегу питання до всіх )) Маєте ідеї що робити? Дякую :girl_flirt:
     
  15. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Не згідна, лікування що призначає невролог лиш створює сприятливий грунт для навчання і трішки пришвидшує процес. Якщо дитина не знає певних понять, не розуміє, та й має затримку у розвитку мовленнєвому - медикаменти не допоможуть, нові слова так просто не з"являться. Все має бути в комплексі, лікування+логопед чи дефектолог.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    порадьте, будь ласка, хорошого логопеда (потрібно поставити кілька букв) в районі Гал. перехрестя-Грінченка-Топольна-Липинського- Чорновола-Хмельницького, готові відвідувати самі.
     
  17. Zhadana

    Zhadana New Member

    Також раджу Свинаренка. Ми ходили до нього в 2,2 роки. Малого направив на ЕЕГ, після цього прописав Магне і Омегу. Пізніше рекомендував ще ноотропи, але я відмовилась від них.
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2016 ---
    А мені, дівчата, порадьте логопеда що робить масаж язика. Район Пасічної-Личаківської. Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    взагалі за міжнародними мірками, ну і толкові неврологи так кажуть, ноотропи не призначають при затримці мовлення, але то можливо ще залежить від діагнозу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    причина затримки мовлення може бути різна. Плюс призначають не лише ж ноотропи, а й вітаміни, ініші препарати
     
  20. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    також цікавить хороший логопед, потрібно "поставити" Р.
    якщо б ми ходили до логопеда - район центру, центр-привокзальна
    або з можливістю займатись вдома

    hrystusja
    , якщо можна, напишіть контакти товаришки,
    дякую