Логопед. Де знайти хорошого спеціаліста?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Жемчужинка, 10 Березень 2009.

  1. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Ми були в Уляни. На Луганській. Приємна, має підхід до дитини, щодо результатів важко сказати. Були два рази лише, поки наша логопед була в відпустці.
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    логопед є в ЛАДО. Пробне заняття безкоштовне.
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Що це і де це?
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2017 ---
    А маєте якийсь контакт до неї? На Луганській то це якась поліклінніка?
    А ви до кого ходите, задоволені? Можете порекомендувати?
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  5. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Ми в логопедичному садочку №95. пукало ірина станіславівна.
    Чи задоволені... Краще ніж було... Але в нас специфічна ситуація. Отже це й медикаментозне лікування і іпотерапія і багато самостійних занять мали б робити. Але робимо скільки можемо.
    звертайтесь за потреби.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Supergirl

    Supergirl Member

    Телефонувала до них, то нічого навіть не згадували за безкоштовне пробне заняття. А ваша дитина там займається? Можете залишити відгук?
     
  7. Magnolia

    Magnolia Active Member

  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Напишу свій відгук про Уляну.Нам сподобалося. Дійсно має підхід до дитини. Дитина з задоволенням йде на заняття, тому про результат ще не можу сказати.
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ми були. Не взяли ні копійки. Сказала логопедїхній .що рано прийшли...на 2.5 тоді було
    --- дописи об"єднано, 15 Липень 2017 ---
    А ск малому?
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    То ми з малою;) ходимо. Малій в жовтні 5 буде.
     
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дівчата, а коли дитина має говорити букву "р". Розумію, що в кожного свій розвиток, але є якийсь крайній термін?
     
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Крайній термін 5 з половиною років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Коли ми взялися за пошуки логопеда, то в нас було величезне здивування, що з дітьми починають активно займатися при підготовці до школи ( логопеди). Ми самі бачимо,що дитині самій важко виговоритися і нам потрібно щоб з нею позаймалися, (в садочку чомусь на це не звертають уваги), то при розмові з логопедом просилися, щоб нас взяли, але нам відмовили з двох причин. 1. Вам ще рано, займаюся з дітками, які готуються до школи. 2. Логопед з вашого садочку буде ображатися, що я з вами займаюся. Ноу коментс.:girl_emo:
     
  14. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    @Materynka, я мала на увазі тільки «р».

    А заняття з логопедом загальноприйнято розпочинати з 3 років, якщо батьки помітили необхідність, або по мірі того, як дитина вимовляє—не вимовляє певні звуки.
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    для букви "р" я згідна, кажуть, що вона остання з"являється.
    Але власне здивувало ось що це дехто з логопедів запереречує.:dntknw:
     
  16. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Ну, що сказати, в кожного свій підхід.
    Так і є. Перед нею, до 5 років з'являється «л», а до +- 4 років шиплячі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Щодо Уляни.
    Мене здивувало, як вона обробляє зонди.
    є правила і різні нюанси щодо них, але запхати зонди в якусь баночку зі спиртом і "пополокати" їх там і пхати зразу дитині в рот- то взагалі капець! звертайте увагу на такі речі!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка, так за вашими спостереженнями чи впливає те як з дитиною розмовляють оточуючі на її мову, правильне вимовляння.
    Моїй тільки ще 8 місяців і ще не говорить. Але ми з чоловіком говоримо з нею чітко, вимовляючи звуки/букви як звично. А от мій тато постійно викривляє всі слова. Аж до невпізнання слів. Мої нагадування діють перших 5 хв, далі знов те саме. Це дратує страшенно. Але найбільше переживаю наскільки це може вплинути на малу, її мовлення. Ми живемо фактично разом.
    Напишіть щось на цю тему.
     
  19. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Ну, логічно, що з дитиною трeба говорити правильно, бо вибудовується слово-асоціація з тим словом. Якось так.
    Нe знаю чи впливає, бо з пeршим сином виправляли бабусів-дідусів, то нe довго "сюсюкали". А з другим, тільки зараз звeрнула увагу, коли прочитала Ваш допис, що ніхто нe пeрeкручує слова)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Milli

    Milli Well-Known Member

    Ми ходили до Олени Бущак спочатку сподобалось мені її ставлення і підхід до дитини, але через декілька занять, вона почала помітно нервувати коли дитина не хотіла відповідати на питання і неправильно вимовляла слова, тому ми перестали ходити до неї. У дитини взагалі через зонди дуже велика паніка починалася, казав, що було боляче.