Логопед. Де знайти хорошого спеціаліста?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Жемчужинка, 10 Березень 2009.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А як ви кажете з 4;3 - ефективно і нагально займатись з логопедом? Були на Драгоманова - на консультації типу, але мені там не сподобалась та логопед. Казала, що можна чекати до 5, за її словами не вимовляє 6 звуків, по дитячому говорить. Мене воно, якби не муляє, але хотілось би, щоб вона швидше виговорилась. Дивилась на вуздечку на язиці, то проблем нема.
    Заради справедливості скажу, що там були батьки дітей з серйозними вадами мовлення, які бачать результат роботи логопедів там. Тому можливо там просто та логопед не могла займатись таким випадком.))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    @loveterapy я не можу відповісти. Можу розказати як у нас було. В малого було змішування шиплячих, не було Р і Л. В 3 рочки нас логопед відправила підростати, а в 4 рочки вже була Яна і в мене часу на логопеда не було. Десь в 5,5 ходили в сихівську поліклініку, де йому теж ставили дитяче мовлення, бо в нього менша сестричка є, він її копіює. Результату не бачила. В 6 років ходив в Веселку до логопеда- два місяці, двічі в тиждень. Результат мінімальний. Перед школою в 6, 10 р пішов до п.Галини. Результати я бачила буквально з другого тижня занять. Додому давала багато зрозумілого для мами матеріалу до опрацювання. З шиплячими розібралася дуже швидко, потім поставили Р,Л м’яку. Зараз ходить до шкільного логопеда 2-3 рази в тиждень. Говорить тверду Р і Л, але треба старатися.
    В нашому випадку дуже багато залежало від готовності і свідомості дитини. Він працював, мав стимул - хотів до школи, до знайомства з новими друзями говорити зрозуміло.
    Я собі ніколи чому проблеми з Сашиного невимовляння не робила , а перед школою стимул мала такий самий - щоб дитина не почувалася некомфортно в колективі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую, що поділились своїм досвідом, я собі теж проблеми не роблю у принципі. Зараз бачу, що вона не хоче повторювати навіть за мною, тому почекаю ще поки підросте.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене сину 4 роки і два місяці. Звісно він не вимовляє кількох звуків. І я не бачу як зараз логопед з ним має займатись.
    З дочкою почали заняття в 5,9, то був сенс і результат. Якщо нема серйозних вад, то я не бачу потреби водити по логопедах. До 5-6 скоріш за все дитина сама навчиться майже всі букви вимовляти. А що ні, то вже логопед швидко поправить.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. gamma

    gamma Well-Known Member

    Якщо хтось має контакти до логопеда з Симоненка, поділіться, будь-ласка.:girl_tender:
     
  6. Olegova

    Olegova New Member

    Добрий день! Порадьте, будь ласка, хорошого логопеда у Винниках або поблизу
     
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, можливо, хтось може порадити хорошого логопеда на Сихові, Новому Львові. Можу і дальше возити. Нам 5 минуло, а "р" ніяк не виходить. + шиплячі. Малий пробує читати, і дуже нервується через ту вимову. Пробували із садочковим, на жаль, не вийшло їй за рік розговорити. Я теж на ютюбі ролики переглядала, не виходить :sad:
     
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ходила зимою з п‘ятирічкою у Веселку. Загалом задоволена.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. kewa

    kewa Well-Known Member

    пишу в пп
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Кажуть в новій приватній поліклініці (та що біля школи) хороший, знайомі ходили, то хвалять
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Olgga

    Olgga Member

    В нас така ж ситуація( як ви справилися?
     
  12. JannaTkachenko

    JannaTkachenko New Member

    Логопед Игорь Бурма внимательный, любит детей и работает с душой. Мы занимались с ним недолго, но результат был. Мне понравилось, что логопед сам подстраивается под меня, а не наоборот. Он очень добрый и отзывчивый. Я была рада, что нашла такого специалиста.
     
  13. alesen

    alesen New Member

    Може ця інформація комусь допоможе, хочу поділитись контактами логопеда-дефектолога він працює у Білій Церкві https://klinika-bilacerkva.com.ua/lohoped-defektoloh/ дуже гарний спеціаліст і класно працює з дітьми, моєму сину було дуже комфортно і вже через декілько сеансів я побачила результат! :girl_cool: