Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    А, ось які відмазки тепер популярні. :xaxa:

    Колись років 9 назад приїхав до Франківська зі Львова чи Києва. Мав трохи вільного часу бо чекав на зустріч і сів за столик недалеко вокзалу. Сиджу за столиком на дворі, п’ю коняк, курю дзигарку, сонячно, гарно.
    Раптом підсіла до мене циганка і гадати хоче. Настрій гарний, то я тільки дивлюсь на неї і либлюсь, ніц не кажу. А вона дзигарку просить з пачки що на столі. Я кивнув, думаю хай візьме собі птичка божа. Бачу вона тягне пів пачки зараза. Тут я їй так подививсь в очі що вона митю пропала в невідомому напрямку і ой як добре для неї що пропала...

    Мій батько завжди в таких випадках сам починав їм гадати, то напевне найкраще. Зразу перебиває. Бо ці люди використовують психолоґічний тиск на свою жертву. Незупиниш підуть далі. А багато українців нажаль слабовольні. Щей коли хтось втомлений, пригнічений ітд. то може легко піддатись такому тиску. Цигани роблять це "натурально" так ніби воно так і має бути. Цим перехитрюють звичну систему захисту. Коли хтось нагло грабує то особа буде тікати, відбиватись, кричати ітд. А вони то роблять розумніше. Зустріли, розговорились, вже майже друзі, зайшли до квартири, розпитались, взяли гроші. Все так натурально ніби і мало так бути. І в момент прокидається страх, сором, питання як же так, інше. А циганки вже нема. Як вітер вона летить до своєї родини зі свіжою здобичою. :):xaxa:

    Вони грають на слабостях людських які вони дуже добре бачать. Це доречі не тільки цигани так роблять...
     
  2. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Десь приблизно 5 років тому ми з чоловіком (тобі ще не були одружені ) гуляли біля пам"ятника Шевченка. Там жіночка вигулювала песика. Побачивши нас вона почала дико кричати, що на неї напали. Іза будинку вискакує якийсь чоловік і почанається "бійка", а точніше шарпанина. До нас вона говорила, щоб ми відтянули мужика. А коли я запропонувала викликати міліцію по мобільному, вони сказали, що не треба- це просто сімейні непорозуміння. Я біліше чим впевнена, що якщо би ми відтягували чоловіка, то сказала що мо його побили...
     
  3. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Мала прикрий випадок нещодавно, навіть троха соромно писати, бо думала що на таке не куплюсь ніколи. Оскільки я в декреті з двома малими то переважно вдома. Дзвінок в двері. Ще з дитинства знаю - чужим двері не відкривати і переважно і не відкриваю - особливо коли шось продають, чи єгови ті ходять, чи просять (особливо цигани). Дивлюсь за дверима два мужика, питаю "Що і хто?". Кажуть: "Ми із храму записуємо на "за здоровя та за упокій" всієї вашої родини". Досі сама собі дивуюсь - відкриваю двері пускаю їх до хати - записують вони мене у якийсь зошит, (Імена) кого хочу щоб за здоровя цілий рік читали, а кого щоб за упокій. Диктую їм то всьо і без задніх думок тішуся що церква тепер така прогресивна так за парафіян дбає. Позаписували воно то всьо і стоять дивляться на мене, а я на них дивлюся. Кажуть - от тут ваші сусіди пожертви ше здавали - бо ви розумієте то на цілий рік - хто як: хто 200грн.-хто300, і то пенсіонери а ви молода жінка?????. Я тут шось запідозрила - бо знаю стан наших сусідів - особливо на нашій площадці, що мало хто 50 грн зможе отак просто віддати. І страшно стало реально - два мужика в хаті і двоє діток маленьких, я сама, аж дрож пробігла. Взяла гаманець та почала розпитувати з якої вони церкви і шо то за новшества такі - нічого внятного вони мені не відповіли, якщо чесно навіть не знаю від якої церкви вони представлялись. Дала їм 50 грн. (вони ше носом крутили), але через силу відсміялась кажу на пів року запишіть якщо замало, а сама хочу щоб вони тільки з хати пішли. Шо думаєте записали на пів року))))))). Але забралися. То я була така щаслива з того, але так паскудно мені було кілька днів, аж нудило. Навіть не через гроші, а то шо двох мужиків до хати пустила незнайомих.........
     
  4. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Так, вам ше повезло, що так легко відбулись. Не знати чим би все закінчилось, якби ви відмовились дати їм гроші.
     
  5. olena

    olena New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Ой,мені теж розум затьмарило,але я тоді була вагітна.Сиджу я вдома,готую вечерю,бо скоро чоловік з малою мали прийти і туту те саме,що і у вас.Ніколи не відкриваю двері,а тут не знаю що на мене найшло.Читаючи вашу розповідь,роблю висновок,що то були у нас з вами одні й ті самі шахраї,тільки з різницеє,що вони мені казали ,що не з львівського храму,та ще й попросили дати щось поїсти з собою,бо вони ж цілий день в дорозі.Скоренько кинула їм пару слойок,якраз спекла і якнайшвидше припровадила їх за двері.Тільки закрила двері,і на мене такий страх найшов,що аж мною трусило.
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    До нас теж такі мужички приходили, теж носом крутили на 50 грн.
     
  7. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    А в нас тут цьотки внадились,практично кожного місяці приходять по гроші "на будівництво нової церкви" . Чоловік їх постійно в "шию жене",але вони потім знову приходять і йдуть до свекра(він завжди їм якусь суму дає).
     
  8. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    А в нас і цьотки і мужички,і ще жебраки,цигани,продавці товари різні пропонують.Не будинок а прохідний двір,хоч і маєм домофон в під"їзд страшно заходити особливо вечером.
     
  9. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    2 місяці назад дзвонять 2 мужчини....Я у вічко дивлюся питаюся хто, кажуть: - "Ми рекламуємо білоруські товари, буде виставка...." В принципі я час від часу ходжу на виставки, тому думаю і що.... :- "Ми роздаємо подарунки, відкрийте, якщо не хочете сусідам віддамо і тичуть у вічко коробку внушитєльних розмірів". Я сама дома, довірлива, вагалася, але так і не відкрила, може лохи....може і справді подарунок. Досі не знаюююююю.
     
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Або мене вдома часто нема, або таки на Сихові так не ходять, взагалі такого не па"мятаю.
     
  11. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Знаєте в нас не часто, але люблять пройтися по квартирам, щось попросити чи щось запитатися, чи води попити......Я людина щира, але такий наглий спосіб (особливо коли просять кусочок хліба, а потім ним кидаються, бо кажуть краще грошима) мене взагалі виводить з рівноваги. І настрій на день пропадає...
     
  12. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    раз вже зачепили таку тему, то я скажу, що милостиню чи хліб потрібно подавати будь - кому хто просить.
    Не важливо чи він прийме хліб і чи гроші проп"є - ви свій обов"язок як християнин виконуєте.
     
  13. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Від усіх типів "лохотрону" незахистишся, але коли проінформований про механізми обману - стаєш вдвічі обережніший.
    Для того раджу перечитати книжку Ю. Щербатих "Психологія обману"
     
  14. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    О цигани взагалі унікальні.Ще студенткою була на практиці в Одесі,чекаючи поїзда на вокзалі з 8 ранку до 8 вечера,такого надивилася! Працювали вони позмінно і попарно,так красиво працювали,і чомусь як зараз пам"ятаю було у них завжди зеркало і гладили вони своїх жертв по голові,після того людина стояла струнко,а вони" шманали "по всіх карманах.Відтоді циганів обхожу десятою дорогою,а як підішла раз зі словами в магазині куди не було де дітись, дай погадаю,я їй відповіла давай я тобі погадаю,не цікаво їй стало.
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    але не пускати до квартири - зазвичай вони не просять, а вивчають, що є. В нас стандартно після таких от "обходів" 1-2 квартири в будинку грабують.
     
  16. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    У кожного своя думка...
    ....Не думаю що вони по християнськи поступають, коли просять - а потім з наглістю і нервами щось відповідають. Хто потребує той радий всьому, а ті хто хоче тільки гроші і бажано не 1 грн. - то це просто шахраї і злодії.
     
  17. billuy

    billuy New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    о. класна ідея! може я б з вами зустрівся і ви б мані дали в милостиню свої ключі від машини або квартири. і ще мені потрібний великий ножик бо мені багато хто заважає.
    вибачте мене за чорний гумор але ваше бачення речей мені нагадує понтія пилата яки також виконав свій обовязок як правитель задовільнив бажання людей і потім умив руки.
    і ще допомагати грішити комусь являється також гріхом
     
  18. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Ото я собі згадала(знову ж таки про циган),то вже давно було але може хтось пам"ятає,продавали вони колись на вулицях "золото",з пробами і на вигляд нібито блистить,а вдягнеш на пару годин і воно чорніє.
     
  19. maxaver

    maxaver New Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Можливо когось зацікавить додатковий заробіток по набору текстів - мені прислали на е-мейл з видавництва "Просвіта". Суть полягає в перенаборі відсканованих матеріалів, мінімальне замовлення 400-500 сторінок/міс. Ось таке мені вказали щодо оплати:
    . Чи дійсно варто зними співпрацювати -вирішувати Вам. Мені не підійшло, оскільки стільки часу я не маю. Пишіть в ПП -надішлю супровідні документи і умови праці.
     
  20. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!


    Дівчатка, maxaver пересилає на пошту лист від ВД "Просвіта", якого насправді не існує. А лист - типічний лохотрон на тему: нам потрібно оператора по набору тексту, але за доставку матеріалів і за самі матеріали перешліть нам 20-30-50-100 грн. І, як то ся каже, буде Вам щастя)
    Подібні лохотрони бувають на дуже різні теми: збір ручок на дому, виготовлення свічок, збір до купи прищепок... Принцип один і той же: опис умов і приваблива оплата праці, разом з тим - одноразовий збір перед початком роботи за доставку до вас матеріалів, договорів, пересилку... Оплатите збір - роботодавець пропаде.